Skocz do zawartości
IGNOROWANY

e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)


djmostek

Rekomendowane odpowiedzi

O 16.30 będę tak na pół godzinki, góra godzinkę, bo zwijam do dziewczyny. Jutro też odpadam, bo we wtorek mam egzamin. Potem mam trochę przerwy do następnego egzaminu to może coś wieczorem przygram :naughty:

---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:29 ----------

Postaram się zagrać, ale możliwe, że od razu wyjdę, bo coś w domu net mi szwankuje i mogą być lagi.

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ----------

Ja wchodzę.

---------- Post dopisany at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany at 16:28 ----------

Nikogo nie ma to spadam :hi: Jutro odpadam, we wtorek mogę grać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junior, czemu Ty mi 5 zł przelałeś? Teraz dopiero sprawdziłem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będę pamiętał, będzie na następny miesiąc:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos cos dzisiaj wieczorem gra? Moze jakis sparing. I 2 kwestia niech sie ten pan przyzna co sobie sam mape zmienil z d2 na aztec bez zadnego pytania nas czy taka chcemy:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto taki? Moment i mogę rcon zmienić:wink: Ja może około 22 zagram, zależy jak się nauczę na egzamin :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge po 20 pograc do pozna nie bede az tak gral bo rano do pracy.

---------- Post dopisany at 15:07 ---------- Poprzedni post napisany at 15:06 ----------

I sie lepiej ucz a nie na forum siedzisz szybciej wkujesz i pograsz:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też byłem wtedy na serwerze przy zmianie ale ja nei mam uprawień więc kto to zrobił to nie wiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos cos dzisiaj wieczorem gra? Moze jakis sparing. I 2 kwestia niech sie ten pan przyzna co sobie sam mape zmienil z d2 na aztec bez zadnego pytania nas czy taka chcemy:|

To byłem ja... :facepalm:. Sry, że zmieniłem mapę, ale szukałem tej małej de_dust2. Mam prośbę. Wrzucie fy_pool_day na serwer, bo jak jest 2 czy 3 osoby na serwerze nie ma sensu grać na dużych mapach... Tyle osób się deklarowało, że będzie grać i przez weekend było maks 2 vs 2... :facepalm:... Teraz

Idealne mapki jak jest mało osób:

1. cs_wiocha

2. de_dust2_long <- ta już jest

3. de_dust2x2

4. fy_snow

5. fy_pool_day

DudsA4 jak możesz to wrzuć te mapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mogę po 20 zagrać. Tylko niech Duds wrzuci te mapy na serwer, które ja wymieniłem. bo na dużych przy takiej liczbie chętnych nie ma sensu grać... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damy rade! :)

---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 19:50 ----------

Wbija ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...