Skocz do zawartości
IGNOROWANY

e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)


djmostek

Rekomendowane odpowiedzi

Na DM mam dobre pingi i nie ma co ukrywać graja tam boty, z awp latam i z nozooma zabijam :decayed:.

Albo mnie stresujesz i mi nie idzie :co:, sam nie wiem już :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym serwerze co graliśmy potem to pingi były z d*p*... O dziwo nawet aż tak strasznie nie lagowało :unknown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gramy gdzieś?

Niestety chłopaki poszli. Dzisiaj był pogrom:naughty: WhyMe miałeś mnie pokarać? :nabijasie: Gdzieś polazł?

Musiałem śnieg odgarnąć :kwasny:

:decayed::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. DudsA4 -> ZAPŁACONE

2. Rafal1988Lodz -> ZAPŁACONE

3. musti -> ZAPŁACONE

4. WhyMe?-> ZAPŁACONE

5. Marcin123 A -> ZAPŁACONE

6. Skyliner89 -> ZAPŁACONE

7. Raymax -> ZAPŁACONE

8. reikeb -> ZAPŁACONE

9. mech15 -> ZAPŁACONE

10. junior_tdi

11. Lu-Gi -> ZAPŁACONE

12. Grafi -> ZAPŁACONE

Junior, zrzucasz się czy zamawiać bez Ciebie?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez spiny, przelewam :decayed:

nie ma spiny, myślałem, że się wycofujesz :decayed: Ok, w takim razie zamówię zaraz i postaram się żeby dziś wieczorem można było już zagrać o ile przyjmą zamówienie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez spiny, przelewam :decayed:

nie ma spiny, myślałem, że się wycofujesz :decayed: Ok, w takim razie zamówię zaraz i postaram się żeby dziś wieczorem można było już zagrać o ile przyjmą zamówienie :wink:

jak nie przyjmą to daj znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjęło :kox::kox::kox: Serwer się już robi, postaram się szybko ogarnąć i przetestować czy działa wszystko. Możemy się na 21.00 ustawić. Gdzieś by można potem też podwiesić IP. Na razie nie podaję, bo zaczynam działać:naughty:

---------- Post dopisany at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany at 18:15 ----------

Proponuję żeby wszyscy poinstalowali program TeamSpeak3 to będzie można gadać :naughty: I albo pogramy normalnie ffa, albo możemy zagrać meczyk jak będzie przynajmniej 8 lub 10 osób (4vs4, 5vs5).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, ale jaja :kox: Nawet nie muszę się męczyć z wgrywaniem tego moda na steam/nonsteam :decayed: już zrobione, teraz tylko wgrywam configi z ESL, gdyby nam przyszło grać jakiś mecz (inny czas rundy, paki, blablabla) i mapki :decayed::decayed: Za kilka minut wrzucę ip :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, ale jaja :kox: Nawet nie muszę się męczyć z wgrywaniem tego moda na steam/nonsteam :decayed: już zrobione, teraz tylko wgrywam configi z ESL, gdyby nam przyszło grać jakiś mecz (inny czas rundy, paki, blablabla) i mapki :decayed::decayed: Za kilka minut wrzucę ip :wink:

wyślesz IP to podwieszę na samą górę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a ja mam zepsuty mikrofon... :facepalm: Muszę coś skołować na dniach, a teraz najwyżej wbije i nie będę nic mówił :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam, że dziś jeszcze nie wszyscy i tak ogarną, więc spoko. Też mi się majk psuje, bo mam przebicie czasami :kwasny: Zaraz podaje IP, hasło, jak ktoś chce adminować to pisać na pw i powiem co i jak, a także wrzucę zaraz paczkę mapek dodatkowych, które na szybko wgrałem, bo akurat takie miałem i niech każdy sobie pobierze żeby potem nie tracić czasu na ściąganie. Plik należy rozpakować w folderze cstike lub cstrike_polish (zależy kto jak ma) i dalej w folder maps. Jak ktoś czegoś nie będzie widział to pisać tutaj albo PW.

---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:53 ----------

Aha, no i jest zainstalowane HLTV żeby potem nie było płaczu, że ktoś czituje czy coś :kox: Wszystko będzie monitorowane i jak ktoś będzie miał jakieś podejrzenia to pisać do mnie i dam dostęp do tego żeby sobie pooglądać :wink:

---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ----------

Mapki: maps.rar - Speedy Share - upload your files here

Na serwer dopiero się wczytują, ale możecie już pobierać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam, że dziś jeszcze nie wszyscy i tak ogarną, więc spoko. Też mi się majk psuje, bo mam przebicie czasami :kwasny: Zaraz podaje IP, hasło, jak ktoś chce adminować to pisać na pw i powiem co i jak, a także wrzucę zaraz paczkę mapek dodatkowych, które na szybko wgrałem, bo akurat takie miałem i niech każdy sobie pobierze żeby potem nie tracić czasu na ściąganie. Plik należy rozpakować w folderze cstike lub cstrike_polish (zależy kto jak ma) i dalej w folder maps. Jak ktoś czegoś nie będzie widział to pisać tutaj albo PW.

---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:53 ----------

Aha, no i jest zainstalowane HLTV żeby potem nie było płaczu, że ktoś czituje czy coś :kox: Wszystko będzie monitorowane i jak ktoś będzie miał jakieś podejrzenia to pisać do mnie i dam dostęp do tego żeby sobie pooglądać :wink:

---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ----------

Mapki: maps.rar - Speedy Share - upload your files here

Na serwer dopiero się wczytują, ale możecie już pobierać :wink:

Dobrze, że będzie HLTV, możemy po jakimś czasie zrobić forumowe fragmovie, pewnie znajdzie się osoba, która ogarnia takie programy i fajnie to obrobi :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup:

---------- Post dopisany at 19:15 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ----------

Ok, chłopaki.

IP: 193.33.177.217:27015

HASŁO: a4klub

---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:15 ----------

To o której gramy? Kto chce adminować przez RCONa? Powiem jak :wink:

---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ----------

Będę od 21 siedział na serwerze, kto chce to wbijać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, ale nikogo nie ma :kwasny: niedługo wchodzę z kumplem pyknąć (Raymax) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...