Treść opublikowana przez WhyMe?
-
B6 DIVISION
Ameryki nie odkryłeś
-
B6 DIVISION
miałem już brać je dzisiaj, ale się wstrzymam aż pokażesz jak siedzą i wydasz opinie o nich Nie ma problemu jutro już powinny być u mnie [emoji106]
-
B6 DIVISION
Kupiłem te miodowe już
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
O to to, chyba wezmę miodowe Mam komplet dekorów na oddanie, quattro alu
-
B6 DIVISION
W sumie mi zależy na stoperach
-
B6 DIVISION
Jeszcze jedno, jakie gumowe dywaniki polecacie? http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-01-07-dywaniki-korytka-gumowe-geyer-i4805356583.html
-
B6 DIVISION
Początkowo egr pozostał na miejscu (klapa gasząca jest istotna), a teraz gdy dolot mam z kwasówki, egr zrobił out, a klapa gasząca z 2,5 tdi została wspawana w kolektor ssący. Czyli najlepiej zostawić go na miejscu? Myślałem aby zrobić jakiś home made dolot ewentualnie wypruć środek egra
-
B6 DIVISION
Pytanie dla tych co zaślepiali EGR w 1.9, co robiliście z samym egr? Customowy dolot czy coś?
-
[B6 AKE] Czyli dupowóz Mefja
Jest plan na szufladki i tunel Przymiarki rolki na lato [emoji28]
- B6 DIVISION
-
Truckerzy
Pomyśl że to lata 1984
-
Truckerzy
Widzieli takie coś? Mega fch..
-
[B6 AVF] by Edyta
Nie wytrzymał
-
B6 DIVISION
Per pan Szczawiński bo ci żyłka pęknie zaraz
-
B6 DIVISION
to fajnie Cham i prostak
-
[B6 AVF] by Edyta
Z Kasprowego
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj bodajże w Żywcu widziana niebieska B7 na ramkach klubowych Do tego Arturoo ustrzelony na A1 węzeł A4
-
[B6 AVF] by Edyta
Grzesiu bo się wsadza 360/300
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Panowie RNSE ciągle pobiera prąd, bez kluczyka w stacyjce. Który kabel trzeba zmienić aby uruchamiał się po zapłonie?
-
[B6 AKE] Czyli dupowóz Mefja
Jak każdy silnik Swap ukończony, auto jeździ i ma się dobrze. Dodatkowo otrzymało program na około 165-170 KM i 380 NM, a i grill S4 wpadł Auto aktualnie w rękach Kriss Works, korekta lakieru przyda się dziadkowi Auto żyje i się pomalutku modzi. Wpadło lusterko foto zmierzchowe, włącznik auto, włącznik CLH, moduł DRL, MCE, H7 led w długie do jazdy dziennej Wpadł również RNS-E LED z seata exeo Wpadła też rolka na lato, przez zimę odświeżę ją i wpadną nowe opony, także zbroimy się na sezon, plan jest jeszcze na zawieszenie, hamulce i pakiet S-line
-
Truckerzy
- Siemianowy Golfik Gti
Sztos janie- B6 DIVISION
Miejscowość odbioru to Stok Lacki, widzę masz przeszło 30 km także poczekam może ktoś będzie miał bliżej mam blisko Na razie mam chłopaczka co postara mi się felgi odebrać także jak się coś zmieni to dam znać, dzięki - Siemianowy Golfik Gti