Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W cabrio mi się to nie widzi
  2. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Robiłem w piekarniku i da radę Nie pamiętam ile to było ale chyba 200C na 5 minut.
  3. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W aso 28zł
  4. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja kupowałem, akurat sklepik z allegro był w Łodzi od roku już ją mam i wszystko cacyJakiś link? [emoji1]
  5. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kupował ktoś kiedyś zaślepkę egr? Gdzie najlepiej?
  6. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Miałbym jedną
  7. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    250 komplet
  8. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Może ktoś chętny na komplet chromów wokół szyb do avanta?
  9. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy ktoś ma może taką nakrętkę zabezpieczającą abym mógł odkręcić koło? Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
  10. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bongod ja nie wierzę czasem w twoje pytania
  11. Artur ładnie wygląda
  12. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktoś coś potrzebuje do B6?
  13. Za to jaki shine zrobił
  14. Michałku chcę autem trochę podróżować. W tym roku wakacje czy wyjazd do siostry za granicę. Z dwa i pół to różnie bywa
  15. Wywal wszystko i zostaw tylko końcowe.
  16. A ja szukam w pół skórze ze speedem PW Coś tam się dzieje [emoji28] Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
  17. Wandej to dupowóz. Zawsze to lepiej jak 2.5
  18. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam całą blacharkę w kolorze LZ5F, jakby ktoś coś potrzebował to zapraszam na pw.
  19. Niebieskiego nie można zarejestrować o to cały haczyk
  20. Jeździ bardzo dobrze, śmigam nim cały czas, oglądałem wałki są lekko powycierane także w przyszłości na pewno trzeba by je było zrobić, dlatego kupiłem drugą B6 jako dawcę: Wpada AVF z manualną skrzynią biegów, na dupowóz będzie git
  21. Już niebawem opuszczam to grono Flakonik wywaliłem, bardziej śmierdział niż pachniał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.