Treść opublikowana przez WhyMe?
-
B6 DIVISION
W cabrio mi się to nie widzi
-
B6 DIVISION
Robiłem w piekarniku i da radę Nie pamiętam ile to było ale chyba 200C na 5 minut.
-
Muzyka w naszych autkach
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Ja kupowałem, akurat sklepik z allegro był w Łodzi od roku już ją mam i wszystko cacyJakiś link? [emoji1]- B6 DIVISION
Kupował ktoś kiedyś zaślepkę egr? Gdzie najlepiej?- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Może ktoś chętny na komplet chromów wokół szyb do avanta?- B6 DIVISION
Czy ktoś ma może taką nakrętkę zabezpieczającą abym mógł odkręcić koło? Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka- B6 DIVISION
Bongod ja nie wierzę czasem w twoje pytania- Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
wojtek20DW lecz się- BMW e61 530d LCI - czyli dupowóz
- [B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Artur ładnie wygląda- B6 DIVISION
Ktoś coś potrzebuje do B6?- [B6 AKE] Czyli dupowóz Mefja
Za to jaki shine zrobił- [B6 AKE] Czyli dupowóz Mefja
Michałku chcę autem trochę podróżować. W tym roku wakacje czy wyjazd do siostry za granicę. Z dwa i pół to różnie bywa- ASN co zrobic z wydechem
Wywal wszystko i zostaw tylko końcowe.- [B6 AKE] Czyli dupowóz Mefja
A ja szukam w pół skórze ze speedem PW Coś tam się dzieje [emoji28] Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka- [B6 AKE] Czyli dupowóz Mefja
Wandej to dupowóz. Zawsze to lepiej jak 2.5- B6 DIVISION
Mam całą blacharkę w kolorze LZ5F, jakby ktoś coś potrzebował to zapraszam na pw.- [B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Ty świrze- [B6 AKE] Czyli dupowóz Mefja
Niebieskiego nie można zarejestrować o to cały haczyk- [B6 AKE] Czyli dupowóz Mefja
Jeździ bardzo dobrze, śmigam nim cały czas, oglądałem wałki są lekko powycierane także w przyszłości na pewno trzeba by je było zrobić, dlatego kupiłem drugą B6 jako dawcę: Wpada AVF z manualną skrzynią biegów, na dupowóz będzie git- [B6 AKE] Czyli dupowóz Mefja
Już niebawem opuszczam to grono Flakonik wywaliłem, bardziej śmierdział niż pachniał