Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. W B6 jest duże pole do popisu także będziemy systematycznie coś robić. Aktualnie jest już dawca i przyszły tydzień działamy
  2. Dupowóz do rezania, mimo tego że to krawat jeździ się sympatycznie. Motor jeden z najbardziej udanych w historii Audi czyli 2.5 AKE 180 Ogólnie szału nie ma, blacharka trochę kuleje do poprawek oczywiście Wszystko w swoim czasie, będziemy rezać Z wypasu: Cały czarny środek S-line, RNS ktoś ukradł dlatego jest stary kredens
  3. WhyMe? odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    tylko w Hamburgu będę wjeżdżał a tak jadę w miasteczko i nad morzem Olałbym to
  4. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam zwykły kompletny zderzak
  5. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Komuś włącznik AUTO?
  6. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Argentyński system firmy Samsung pokazujący na tylnej ścianie naczepy widok sprzed ciężarówki https://www.youtube.com/watch?t=77&v=ZetSRWchM4w
  7. To po co ten cały cyrk jak auto sprzedane, cfaniaczku?
  8. Niech przyjedzie, ja z nią chętnie porozmawiam Dzięki za spota Michał jeszcze raz dziękuję w imieniu pary młodej
  9. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dip-a w połysku raczej nie maJak połysk to miałem na myśli malowanie pistoletem [emoji1] Myślę że teraz wejdzie dip a z czasem wpadnie grill s4 ori czarny [emoji4] Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
  10. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany malował ktoś grill górny i dolny w czarny połysk i ma to w czarnym aucie? Zastanawiam się dip czy pistolet
  11. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie pytanie. Czujnik air bag 8E0959651B różnica czy prawy czy lewy? Mam dwa i nie wiem który to który. Kupujący odemnie zaznaczył że chce prawy, może ktoś pomoże?
  12. Muszę zainstalować
  13. Jak pykasz w cs go to chętnie zagram
  14. Może za nie długo będę miał taki zestaw
  15. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    A dziękuję i również powodzenia na drodze Tymczasem dzisiaj u mnie I jeszcze scania Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
  16. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Jestem w trakcie, dostanę płytkę z pytaniami to postaram się wysłać
  17. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Coś mi instruktor gadał że da mi w czwartek, jak dostanę to podeślę
  18. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Też robię kwalifikację. Masz kolego jakieś pytania w PDF? Pytasz o pytania na egzamin?
  19. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja napierdzielam kwalifikacje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.