Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Dachowałem
  2. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Ktoś może wie coś więcej o tag transport ze Strzelec Opolskich?
  3. Ładna jest Kolorek ten co mój Już mam jakąś koncepcję
  4. Ty też w B5 miałeś czarny dach..
  5. A6 C6 2.4 V6 może się zamieścisz w 30k. Auto klasa wyżej od wymienionych
  6. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Gdzie?
  7. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak by ktoś coś miał to PW http://a4-klub.pl/index.php?/topic/302977-przycisk-esp-i-podnoszenia-szyb-oraz-lampy-przednie-b6/
  8. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/302871-rns-d-b6/#entry4306156 Jak by ktoś coś
  9. WhyMe? odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Działaj brodaty
  10. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki panowie
  11. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja grzecznie odpowiadam że nie PS. W biedronce promocja oleju do ALT
  12. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kogo to?
  13. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pytanie co zostało grzebane przy wydechu
  14. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co o tym sądzicie?
  15. Co ty 17 na lato chcesz?
  16. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Józek jak mogłeś A za w czasu pytanie, ile warte RNSD z mapą i ori xenon?
  17. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sąsiad kupił i prosił abym spytał was Aż tak mnie nie pojebało SYNEK UWAŻAJ BO ZARAZ OSTRZEŻENIE WYŁAPIESZ
  18. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany krawat ( ) LY7Q, jakaś koncepcja na dodatki? Czerń czy chrom?
  19. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    https://www.facebook.com/video.php?v=822025077855334&set=vb.140899259301256&type=2&theater Się bawią chłopaki
  20. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Brak słów
  21. Turbo dmucha?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.