Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. WhyMe? odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Jest ktoś z Hamburga?
  2. Kolega selekt mi wytłumaczył wszystko o co chciałem wiedzieć. Krew mnie zalewa jak widzę podatek na każdym kroku
  3. Czyli tak jak myślałem że podatku vat nie ominę. Tylko teraz pytanie, w jakiej wysokości to będzie podatek? Mowa tu o podatku w wysokości 3,1% za samochód o pojemności nie przekraczającej 2000 cmm? Czy jest to jakaś inna forma podatku typu 23%? Znalazłem takie coś w sieci. Urząd skarbowy. Tu udajemy się po zaświadczenie o niepodleganiu obowiązowi opłacenia polskiego podatku VAT. Oczywiście zakup sprowadzonego auta przez osobę prywatną nie jest opodatkowane VAT-em, ale urząd skarbowy musi to formalnie potwierdzić i za tę przyjemność pobiera opłatę w wysokości 160 zł. Chyba tylko taki podatek muszę opłacić. A co w tym momencie z akcyzą? Trzeba ją opłacać?
  4. Zbieram informacje dotyczące zakupu auta używanego w Niemczech i sprowadzenia pojazdu do kraju w celu sprzedaży. Mam wiele różnych pytań ale chciałbym konkretnie rozwiązać jedno z nich. Jak to z podatkiem VAT? Kiedy przywiozę auto do kraju muszę zapłacić za nie podatek w urzędzie? Mimo tego że auto będzie dopiero zarejestrowane przez nowego właściciela. Tak naprawdę bym był tylko pośrednikiem, ale jak to się przekłada w praktyce :huh:Wszystko działa jako osoba fizyczna, brak założonej działalności gospodarczej.
  5. Poprawione Było by miło twojego ryjka zobaczyć Ma ktoś może miernik lakieru do pożyczenia? Niech zabierze na spota jak może
  6. Ja jeszcze ściągnę jedno b6. Pisał ktoś do Tomasza?
  7. Będę z Maćkiem Kobiety nie zabieram
  8. Ja zamiast łychy mogę zaproponować niezapomniany GR
  9. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    http://40ton.net/portugalska-ciezarowka-przylapana-jezdzie-111-kmh-luksemburgu-ciezki-ekspres-magnesie/
  10. Dokładnie 02.10. Która godzina pasuje wam?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.