Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8


mumen

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, mumen napisał:

A u mnie często pokazuje ponad 1000, czasem równo 1000, czasem 1070km ale realnie to nigdy tysiąca nie dobije, zazwyczaj jest to około 800-900 km chociaż nie powiem zdarzało się około tysiąca zrobić ale to akurat jakieś trasy dłuższe się zbiegły a tak to raczej zawsze po zalaniu dużo obiecuje że pojeździ a potem im mniej w baku tym szybciej ten zasięg topnieje :) 

 To ja nie wiem u mnie ledwo pokazuje 800 a ledwo robię 630 km?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mumen napisał:

A u mnie często pokazuje ponad 1000, czasem równo 1000, czasem 1070km ale realnie to nigdy tysiąca nie dobije, zazwyczaj jest to około 800-900 km chociaż nie powiem zdarzało się około tysiąca zrobić ale to akurat jakieś trasy dłuższe się zbiegły a tak to raczej zawsze po zalaniu dużo obiecuje że pojeździ a potem im mniej w baku tym szybciej ten zasięg topnieje :) 

Jednak spora jest różnica w spalaniu 2 litrówek między ON i PB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 To ja nie wiem u mnie ledwo pokazuje 800 a ledwo robię 630 km[emoji6]
U mnie to samo 2.0tdi krotkie odcinki i lekkie deptanie

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, daniell-gda napisał:

U mnie to samo 2.0tdi krotkie odcinki i lekkie deptanie

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka
 

+1 do tego wzrosło spalanie po akcji serwisowej dot. emisji spalin :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dojechały blaszane geje prosto z chińskiego aliexpress [emoji4] W porównaniu z oryginałem widać różnicę ( porównywałem bezpośrednio z fabrycznymi S3 ). Ogólnie jednak za te pieniądze to na prawdę jestem zadowolony.
6k79Nba.jpg
j3WGOQS.jpg

Hej mógłbyś podesłać link do aukcji z tymi gejami, bo przeszukuje już te chińskie portale od paru dni i nie znalazłem czegoś podobnego


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2017 o 22:17, Ro8son napisał:


Hej mógłbyś podesłać link do aukcji z tymi gejami, bo przeszukuje już te chińskie portale od paru dni i nie znalazłem czegoś podobnego


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Jest tego masę 


http://s.aliexpress.com/Zra2eUR7

 

Edytowane przez WydRos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2017 o 12:50, mumen napisał:

No i dojechały blaszane geje prosto z chińskiego aliexpress :) W porównaniu z oryginałem widać różnicę ( porównywałem bezpośrednio z fabrycznymi S3 ). Ogólnie jednak za te pieniądze to na prawdę jestem zadowolony.

6k79Nba.jpg

j3WGOQS.jpg

Widzę tam jeszcze Manetki Piano z A8 i jak dla mnie wszystko na + :naughty:

 

 

Przy zmianie Klimatronika oprócz kodowania i komponentu wymieniałeś jescze coś ? Czujniki ? Dmuchawa ? Bo różnie czytałem 

Edytowane przez WydRos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ro8son napisał:

Super dzięki ?

Od razu kup sobie klej do szyb :grin:

ja mocowałem sprzeglo i hamulec na kleju do szyb, nie do wyrwania, bo na dobre trzymanie bez kleju nawet nie masz co liczyć :hi:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, WydRos napisał:

Od razu kup sobie klej do szyb :grin:

ja mocowałem sprzeglo i hamulec na kleju do szyb, nie do wyrwania, bo na dobre trzymanie bez kleju nawet nie masz co liczyć :hi:

Jeżdżę już rok i niczego takiego nie zauważyłem :myśli: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, TOM3K napisał:

Jeżdżę już rok i niczego takiego nie zauważyłem :myśli: 

Ja nie zdążyłem pojeździć, przy montażu latały jak kij w kiblu, a na rzut oka było już widać ze guma miękka jak vietnamski kapeć, oryginalne ledwo zdjąłem a te wskoczyły od razu z luzem i mozna je było łatwo i bez trudu zdjąć, wiec mówię nie ma co ryzykować to jest hamulec, nie będę myślał co skrzyżowanie czy mi noga nie zjedzie z hamulca z nakładka i nie walne komuś w zad 

Nie tylko ja miałem takie marne 

aleee, 10 $ wywalczyłem od gościa z Ali 

masz film jak wyglądało to po zamontowaniu 

 

https://streamable.com/zcu5d

 

Edytowane przez WydRos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kur jak ja dawno nie zaglądałem do tego wątku. Auto sprzedane dwa lata temu a jak teraz przeglądam fotki to się łezka kręci w oku. No bardzo szkoda mi zwyczajnie ile tam poszło pracy i serca … 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mumen napisał:

O kur jak ja dawno nie zaglądałem do tego wątku. Auto sprzedane dwa lata temu a jak teraz przeglądam fotki to się łezka kręci w oku. No bardzo szkoda mi zwyczajnie ile tam poszło pracy i serca … 

To czym teraz jezdzisz? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...