Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8


mumen

Rekomendowane odpowiedzi

Moja fura doczekała się zabezpieczenia, trochę pracy ale warto było ...

149tDNR.jpg

G5Pk5ut.jpg

SOnGYHm.jpg

LPJy6UF.jpg

AA2J3M7.jpg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewody odpinalem gdzie sie dało wuzek i zbiornik opusciłem zrobilem na szaro bo do białego lepiej pasuje 768e802accfe028c12321aad5fce6f41.jpg8ca66e9a7b8f51e85c7f724a54009725.jpga2c49c09f21d523ddef4e0de5086a655.jpg1d5d06c20e181d77a86d3268df9d27f7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mumen napisał:

Moja fura doczekała się zabezpieczenia, trochę pracy ale warto było ...

149tDNR.jpg

G5Pk5ut.jpg

SOnGYHm.jpg

LPJy6UF.jpg

AA2J3M7.jpg 

Janusz  masz kogoś sprawdzonego w3miescie czy sam robiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mam sprawdzone to podnośnik u znajomego :) Reszta to już własna praca, zajęło mi to trzy dni całe od rana do nocy, ale zdejmowałem całą tylną belkę z wydechem więc sam montaż i demontaż zabrał trochę czasu, poza tym podkład reaktywny, potem epoksyd i dopiero baranek, każda warstwa musiała się wysuszyć i tak pracy co nie miara ale finalnie jestem zadowolony, wygląda to teraz tak jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, daniell-gda napisał:

Przewody odpinalem gdzie sie dało wuzek i zbiornik opusciłem zrobilem na szaro bo do białego lepiej pasuje 

No właśnie z tym rozbieraniem to najwięcej pracy a nie sposób tak zapryskać wszystko, musi to później jeszcze jakoś wyglądać, fajnie w tym jasnym kolorze u Ciebie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega różnica po "delikatnych" modach :kox:. Szacunek za włożoną pracę i zaangażowanie w rezanie :thumbup1: Powodzenia dalej i bezawaryjności ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z tym rozbieraniem to najwięcej pracy a nie sposób tak zapryskać wszystko, musi to później jeszcze jakoś wyglądać, fajnie w tym jasnym kolorze u Ciebie wyszło.

Tez sam robilem 4 dni na podnosniku , przy okazji wymienilem amortyzatory tyl bo d*pa opadala i byl maly wyciek na lewym tyl , ale fabryka sie nie popisala przy b8 jak chodzi o zabezpieczenie blach żalowali baranka :/

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33J8IeB.jpg
No no jakie spalanie [emoji1]
Żeby w mojej :pb: taki wynik pokazywał... (Marzenie) [emoji23]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spalanie to wysoko, po przejechaniu około 5 km drogą lokalną więc max 4 bieg na zmianę z 3 lub 2 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Twój tak realnie średnio na co dzień to ile wyżłopie ? Wszyscy się chwalą ze 2.0 TFSI oszczędne są ale tak w rzeczywistości to chyba było by trzeba samemu sprawdzić jeżdżąc własnym stylem ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie średnio 11,41 l/100km po mieście wg fuelio a zawsze tankuje pod korek najgorzej to było ponad 15 l/100km. Najlepsze spalanie w cyklu poza miejskim 7,6 l/100km a średnie 8,6 l/100km.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, mumen napisał:

Wszyscy się chwalą ze 2.0 TFSI oszczędne są

nie wszyscy. ja tak nie uwazam. moj jest zarloczny - ale co sie dziwic. kapcie 245, naped na 4 buty i jest noc. Jednocyfrowego wyniku to praktycznie nie widuje a zakres miedzy 11 a 13 jest norma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Kamyk napisał:

ze zdjęciem spóźniłeś się o 18 minut ;)

Nie przyjarzyłem bo mogłem przestawić budzika ręcznie ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co tu począć z tym TFSI ... chciałem koniecznie wypróbować jak to jeździ, zawsze te traktory i traktory. Benzynka taka cichutka aż się chce tam posiedzieć no i poza tym z USA można by coś pomyśleć.  Ale z drugiej strony u mnie jak mam poniżej 900 na baku to jest słaby wynik a jak 800 km to ju jestem zły heh w benzynie było by pewnie o 200 mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mumen napisał:

No i co tu począć z tym TFSI ... chciałem koniecznie wypróbować jak to jeździ, zawsze te traktory i traktory. Benzynka taka cichutka aż się chce tam posiedzieć no i poza tym z USA można by coś pomyśleć.  Ale z drugiej strony u mnie jak mam poniżej 900 na baku to jest słaby wynik a jak 800 km to ju jestem zły heh w benzynie było by pewnie o 200 mniej.

W benzynie po zatankowaniu pokazuje 6 z przodu ale niestety jest to wynik nie możliwy jeżdżąc głównie po mieście :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, D4NTE napisał:

W benzynie po zatankowaniu pokazuje 6 z przodu ale niestety jest to wynik nie możliwy jeżdżąc głównie po mieście

To u mnie potrafi pokazać 8 z przodu na zasięgu po zatankowaniu (a mam o 1l mniejszy zbiornik:decayed:). Ale masz rację nie da się takiego przebiegu zrobić jak pokazuje komputer. Ja z ostatnich 5 tys km mam spalanie 9.3l na fisie, a też jeżdżę sporo w mieście i na krótkich dystansach - 3km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, D4NTE napisał:

W benzynie po zatankowaniu pokazuje 6 z przodu ale niestety jest to wynik nie możliwy jeżdżąc głównie po mieście :decayed:

A u mnie często pokazuje ponad 1000, czasem równo 1000, czasem 1070km ale realnie to nigdy tysiąca nie dobije, zazwyczaj jest to około 800-900 km chociaż nie powiem zdarzało się około tysiąca zrobić ale to akurat jakieś trasy dłuższe się zbiegły a tak to raczej zawsze po zalaniu dużo obiecuje że pojeździ a potem im mniej w baku tym szybciej ten zasięg topnieje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...