Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8


mumen

Rekomendowane odpowiedzi

Cos Wy zaduzo pocofane macie te liczniki, u mnie juz dawno 300 pyknelo :D

Wysłane z Note 3

A mi się wydawało, że w Twoim temacie ledwo "setka" stuknęła nie dawno na liczniku.

Tak, bo wnętrze z zegarami ma zaledwie 117k, nikomu się nie chciało korygować zegara w górę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja przy wymianie licznika dobijałem w górę żeby się przebieg zgadzał, a się chłopaki uśmiali ze pierwszy raz do przodu przewijają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja przy wymianie licznika dobijałem w górę żeby się przebieg zgadzał, a się chłopaki uśmiali ze pierwszy raz do przodu przewijają :)

Hehe taka sama sytuacja była u mnie jak gonił z 9k na 215k. Pytał dwa razy czy na pewno... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha

Ja przebieg ori znam, wiec w niczym mi to nie przeszkadza, ze jest mniejszy :)

Wysłane z Note 3

Edytowane przez Kriss SierraFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe wystarczy tylko zapomniec jak bedziesz sprzedawal auto za pare lat, oj nie ladnie nie ladnie :D

Edytowane przez amaradaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe wystarczy tylko zapomniec jak bedziesz sprzedawal auto za pare lat, oj nie ladnie nie ladnie :D

Jak ktoś uwierzy w taki mały przebieg to brawo dla niego :P

Ale nikt mi nie powie, że ludzie w Polsce nie chcą być oszukiwani... Jak komuś mówię ile Audi ma nalotu to myślą, że mam jakiegoś szczepana bo żaden normalny samochód nie ma 300tys haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo baaa no nikt nie wierzy kazdy sie smieje ale jak przychodzi co do czego i szuka auta to byle by mial mniej niz magiczne 200tys.... ludzka psychika nie zna granic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe przy ilu tyś kmilometrów w 2.0 wytryski mówią "papa"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wiele jest czynnikow, ktore maja na to wplyw, wiec pewnie nie ma do konca reguly ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dojechały blaszane geje prosto z chińskiego aliexpress :) W porównaniu z oryginałem widać różnicę ( porównywałem bezpośrednio z fabrycznymi S3 ). Ogólnie jednak za te pieniądze to na prawdę jestem zadowolony.

6k79Nba.jpg

j3WGOQS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przy okazji rezania wpadło mocowanie bagażu z Q5, trochę zabawy i zamontowane :)
rXZdZq3.jpg

NGHj7yv.jpg

VhNnMrh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciach te nakładki na geje dobrze wyglądają, wiec tylko mam nadzieje że długo będą służyć.  ciekawy patent z tym mocowaniem w bagażniku na pewno funkcjonalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyny w sedanie tego jeszcze nie bylo hehe :) Wszystko mi się podoba tylko te zegary RS4 w 2.0tdi hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh no powiem Ci Damian że też mnie to drażni. Jak włożyłem to miało być na chwilkę ... no i brak teraz czasu żeby to wyjąć i se tak jest, ale kiedyś się wezmę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...