-
Audi A4 B8 2,0 TDI 143KM 2008 rok klasssyk
Dzięki za dobre słowo? obudowy na sprzedaż, mają ryskę i nie mam czasu na polerowanie. Jakby ktoś chciał kupić to zapraszam.
-
Audi A4 B8 2,0 TDI 143KM 2008 rok klasssyk
-
Audi A4 B8 2,0 TDI 143KM 2008 rok klasssyk
Dokładnie? w oczy mnie nie kłuje?
-
Audi A4 B8 2,0 TDI 143KM 2008 rok klasssyk
Dzięki, co do znaczków... to na początku pisałem tylko ten w grillu jest nieoryginalny. Pozostałe to z pakietu S-line o kodzie WQS.
-
Audi A4 B8 2,0 TDI 143KM 2008 rok klasssyk
-
Audi A4 B8 2,0 TDI 143KM 2008 rok klasssyk
Cześć, felgi 8j et47 i nie obciera tylko, że mam 1BV.
-
A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
Ale te Pompeje siedzą ładnie! Gratuluje auta, dobra robota!
-
Audi A4 B8 2,0 TDI 143KM 2008 rok klasssyk
-
Audi A4 B8 2,0 TDI 143KM 2008 rok klasssyk
Stoi na tym co dawali w pakiecie WQS zawieszenie 1BV
-
Audi A4 B8 2,0 TDI 143KM 2008 rok klasssyk
Ok to czekam co do końcówek to są one w ASO kupione. Te z alie wyglądają bardzo podobnie.
-
B8 1.8 TFSI Avant karolek_ust | S-line | 19" | Gwint
Dobrze wyglada na bbs speedline, tylko trzeba dobrze posadzić i oponę wybrać odpowiednią. Ważne żeby tobie pasowały?
-
Audi A4 B8 2,0 TDI 143KM 2008 rok klasssyk
Dzięki, hehe wystawie na forum ale chyba jeszcze nie czas?
-
Audi A4 B8 2,0 TDI 143KM 2008 rok klasssyk
Dzięki!
-
Audi A4 B8 2,0 TDI 143KM 2008 rok klasssyk
Cześć, na żółto nie bardzo mi pasuje do wizji auta. Zastanawiałem się bardziej nad takim jak na zdjęciu. Pokaż swój jestem ciekaw lotki?
-
Audi A4 B8 2,0 TDI 143KM 2008 rok klasssyk
Dokładnie? mała kosmetyka wystarczy?
marcin_wpi
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta