Treść opublikowana przez marcin_wpi
-
Audi A4 B8 2,0 TDI 143KM 2008 rok klasssyk
Dzięki za dobre słowo? obudowy na sprzedaż, mają ryskę i nie mam czasu na polerowanie. Jakby ktoś chciał kupić to zapraszam.
-
Audi A4 B8 2,0 TDI 143KM 2008 rok klasssyk
-
Audi A4 B8 2,0 TDI 143KM 2008 rok klasssyk
Dokładnie? w oczy mnie nie kłuje?
-
Audi A4 B8 2,0 TDI 143KM 2008 rok klasssyk
Dzięki, co do znaczków... to na początku pisałem tylko ten w grillu jest nieoryginalny. Pozostałe to z pakietu S-line o kodzie WQS.
-
Audi A4 B8 2,0 TDI 143KM 2008 rok klasssyk
-
Audi A4 B8 2,0 TDI 143KM 2008 rok klasssyk
Cześć, felgi 8j et47 i nie obciera tylko, że mam 1BV.
-
A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
Ale te Pompeje siedzą ładnie! Gratuluje auta, dobra robota!
-
Audi A4 B8 2,0 TDI 143KM 2008 rok klasssyk
-
Audi A4 B8 2,0 TDI 143KM 2008 rok klasssyk
Stoi na tym co dawali w pakiecie WQS zawieszenie 1BV
-
Audi A4 B8 2,0 TDI 143KM 2008 rok klasssyk
Ok to czekam co do końcówek to są one w ASO kupione. Te z alie wyglądają bardzo podobnie.
-
B8 1.8 TFSI Avant karolek_ust | S-line | 19" | Gwint
Dobrze wyglada na bbs speedline, tylko trzeba dobrze posadzić i oponę wybrać odpowiednią. Ważne żeby tobie pasowały?
-
Audi A4 B8 2,0 TDI 143KM 2008 rok klasssyk
Dzięki, hehe wystawie na forum ale chyba jeszcze nie czas?
-
Audi A4 B8 2,0 TDI 143KM 2008 rok klasssyk
Dzięki!
-
Audi A4 B8 2,0 TDI 143KM 2008 rok klasssyk
Cześć, na żółto nie bardzo mi pasuje do wizji auta. Zastanawiałem się bardziej nad takim jak na zdjęciu. Pokaż swój jestem ciekaw lotki?
-
Audi A4 B8 2,0 TDI 143KM 2008 rok klasssyk
Dokładnie? mała kosmetyka wystarczy?
-
2.0 Tfsi Quattro Avant Competition Plus, Eibach Sportline + Koni SRT , Dekory Edelstahl 2h1, MGmotorsport, 1 of 333, Fotele RS4, Audi Exclusive
Gratulacje auta! Zrobione z dobrym smakiem. Szczególnie ta kiera mi siedzi. Bezawaryjności!
-
Audi A4 B8 2,0 TDI 143KM 2008 rok klasssyk
Dzięki za dobre słowo. O lampach też myślałem, trochę odmłodziłoby starucha?
-
Audi A4 B8 2,0 TDI 143KM 2008 rok klasssyk
Winter edition już zawitał w listopadzie ale nie było kiedy wrzucić. Przed świetami jeszcze udało się zrobić w ASO kompletny rozrząd oraz łożysko z przodu bo było słychać. Mimo deklaracji producenta 180 tyś, zrobiłem przy 156500. 11 lat robi swoje.
-
Audi A4 B8 2,0 TDI 143KM 2008 rok klasssyk
-
Audi A4 B8 2,0 TDI 143KM 2008 rok klasssyk
Auto wczoraj wyjechało trochę bardziej żwawsze z EDCtuning doszły też nowe opony Michelin Pilot Sport 4. Bo felg dalej szukam, a trzeba jakoś jeździć
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Te dekory dobry rarytas. Dzięki temu wnętrze jest dopracowane w każdym szczególe. Dużo pracy włożone i nadal jest co robić gratulacje i powodzenia w dalszych pracach.
-
Audi a4 b8 allroad 2.0 190km
Piękny allroad i dobrze wyposażony. Jakie plany na niego?
-
Moja Czarna Mamba
Graty auta! Zmiany na duży plus. Jak z tym wydechem coś zmienił dźwięk? Większe felgi aż się proszą do auta ?
-
Audi A4 B8 2,0 TDI 143KM 2008 rok klasssyk
-
Audi A4 B8 2,0 TDI 143KM 2008 rok klasssyk
I brakujące wnętrze oraz silnik. We wnętrzu mały dodatek znaczek sline. Ps. Jak ktoś ma Pompei w idealnym stanie to prośba o info