Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja Czarna Mamba

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Swoje auto zakupiłem co prawda 1,5 roku temu, ale po głębokim namyśle, postanowiłem pokazać je szerszemu gronu odbiorców. Niestety po zakupie auto nie miało zbyt wielu udogodnień poza:

-bi-xenon z poziomowaniem i spryskami

-welurowa tapicerka

-radio concert

-lampy tylne zwykłe, żarówkowe

-kiera czteroramienna bez multifunkcji

 

A teraz trochę opisu i zdjęć z wykonanych modów :wink::

-moc podniesiona ze 143 km na 175km

-kolorowy FIS od A5 z dekorami i tubami

-lampy tylne LED

-oryginalne LEDY w podświetleniu rejestracji

-doświetlanie zakretów + kratki halogenów S-LINE

-projektory LED w drzwiach :P

-dysze spryskiwaczy od A7

-tempomat

-kratki nawiewu, wszystkie przyciski LIFT

-kubek-popielniczka AUDI

-pakiet światła QQz podświetleniem kratek nawiewu oraz klamek wewnętrznych

-klamki zewnętrzne podświetlane, chromowane od A8 ( wieczorem fajnie oświetla wokół samochodu :))

-listwy progowe S-LINE

-wydechy od firmy El-Tec

-dekory szczotkowane aluminium 1NK

-listwy progowe S-LINE

-lusterka składane LIFT RS4 satyna

-dynamiczne kierunkowskazy w lusterkach

-prawe lusterko opuszczane podczas cofania

-kierowca trójramienna LIFT RS5 (ze zmienionym logo na S-LINE)

-gałka zmiany biegów S-LINE

-MMI 3G+  ( PDC przód,tył z kamerą cofania)

-Audi Drive Select

-Servotronic

-BANG & OLUFSEN

-fotele skóra FULL elektryka plus chromowane przyciski sterowania, oczywiście podgrzewane

-boczki z podłokietnikami skórzanymi

-w bagażniku siatka na zakupy plus uchwyty na torby

 

 

Oczywiście wszystko robione, jak w oryginale 

Co sądzicie chłopaki o tym projekcie ? Wszelkie sugestie mile widziane :wink:

 

Coming Soon... :banan:

20160129_153125.jpg

20160305_100915.jpg

image1.jpeg

20170615_105553.jpg

20170615_105638.jpg

20180202_125416.jpg

20180202_174433.jpg

20180203_092756.jpg

20180203_093516.jpg

24796759_1958621247712314_6566296444334130842_n.jpg

20180203_093612.jpg

20180203_093756.jpg

20180203_093829.jpg

24831059_1958621147712324_2872766123062139640_o.jpg

20180203_105543.jpg

24831168_1958621087712330_8674527355677529685_o.jpg

20180316_074947.jpg

20180316_075011.jpg

20180316_075103.jpg

Resized_20190730_165003_5387.jpeg

Resized_20190730_165007_1212.jpeg

Resized_20190730_165127_9344.jpeg

Resized_20190730_165146_9820.jpeg

Resized_20190730_165201_3530.jpeg

Edytowane przez Misiek671
Pływające kierunkowskazy

Opublikowano

Ładna sztuka, skóra jak u mnie :decayed:

kierownica robi niesamowitą robote !! :naughty:

powodzenia

Opublikowano

Bardzo fajna , widać że jesteś  osobą pozytywnie zakręconą jak my wszyscy :wink: . Super , bardo fajnie działasz :thumbup1: . 

Opublikowano

Po wymianie foteli i kiery całkiem inne auto :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Fajne autko :) fajnie się doposaża :)

pokaż jak wygląda z tymi klamkami zewnętrznymi  w chromie,bo na zdieciach chyba jeszcze są czarne.

Edytowane przez TomeK_R

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, TomeK_R napisał:

Fajne autko :) fajnie się doposaża :)

pokaż jak wygląda z tymi klamkami zewnętrznymi  w chromie,bo na zdieciach chyba jeszcze są czarne.

Na zdjęciu nr. 4 oraz nr.5 są te klamki widoczne :P

Opublikowano
  • Autor

Słoneczko wyszło to trzeba było umyć Czarną Mambę :D

Przy okazji ramki klubowe ujrzały światło dzienne :wink:

 

20180218_145712.jpg

20180218_150017.jpg

20180218_150355.jpg

Opublikowano
  • Autor
W dniu 3.02.2018 o 11:53, Misiek671 napisał:

Witam!

Swoje auto zakupiłem co prawda 1,5 roku temu, ale po głębokim namyśle, postanowiłem pokazać je szerszemu gronu odbiorców. Niestety po zakupie auto nie miało zbyt wielu udogodnień poza:

-bi-xenon z poziomowaniem i spryskami

-welurowa tapicerka

-radio concert

-lampy tylne zwykłe, żarówkowe

-kiera czteroramienna bez multifunkcji

 

A teraz trochę opisu i zdjęć z wykonanych modów :wink::

-moc podniesiona ze 143 km na 175km

-kolorowy FIS od A5 z dekorami i tubami

-lampy tylne LED

-oryginalne LEDY w podświetleniu rejestracji

-doświetlanie zakretów + kratki halogenów S-LINE

-projektory LED w drzwiach :P

-tempomat

-kratki nawiewu, wszystkie przyciski LIFT

-kubek-popielniczka AUDI

-pakiet światła QQz podświetleniem kratek nawiewu oraz klamek wewnętrznych

-klamki zewnętrzne podświetlane, chromowane od A8 ( wieczorem fajnie oświetla wokół samochodu :))

-dekory szczotkowane aluminium 1NK

-listwy progowe S-LINE

-lusterka składane LIFT RS4 satyna

-prawe lusterko opuszczane podczas cofania

-kierowca trójramienna LIFT RS5 (ze zmienionym logo na S-LINE)

-MMI 3G+  ( PDC przód,tył z kamerą cofania)

-BANG & OLUFSEN

-fotele skóra FULL elektryka plus chromowane przyciski sterowania, oczywiście podgrzewane

-boczki z podłokietnikami skórzanymi

-servotronic

-w bagażniku siatka na zakupy plus uchwyty na torby

 

Audi Drive Select za chwilę będzie. Kwestia kupienia przycisków i podłączenia kabelków

Oczywiście wszystko robione, jak w oryginale 

Co sądzicie chłopaki o tym projekcie ? Wszelkie sugestie mile widziane :wink:

 

Coming Soon... :banan:

20160129_153125.jpg

20160305_100915.jpg

image1.jpeg

20170615_105553.jpg

20170615_105638.jpg

20180202_125416.jpg

20180202_174433.jpg

20180203_092756.jpg

20180203_093516.jpg

24796759_1958621247712314_6566296444334130842_n.jpg

20180203_093612.jpg

20180203_093756.jpg

20180203_093829.jpg

24831059_1958621147712324_2872766123062139640_o.jpg

20180203_105543.jpg

24831168_1958621087712330_8674527355677529685_o.jpg

 

Dziś wleciał kolejny modzik:

mgiełkowe , podgrzewane dysze spryskiwaczy szyb z Audi A7  :banan:

Edytowane przez Misiek671

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W końcu udało się dokończyć Audi Drive Select, dołożony do servotronica :banan: Jak mówiłem, tak też zrobiłem :wink:

Przy okazji wpadła gałka zmiany biegów S-LINE :)

 

 

20180316_074947.jpg

20180316_075011.jpg

20180316_075103.jpg

Opublikowano

Sam dokladales to MMI 3G+? Dużo koszt?

Opublikowano
  • Autor

Mmi 3G+ to już z rok temu robiłem i wyszło wtedy ponad cztery tysie Ale warto było pozdrawiam.

Opublikowano

Ładna b8 :) Podobna do mojej :D Ale najbardziej Ci zazdroszczę tego wnętrza.. Szukam właśnie takiego :D

Opublikowano
3 minuty temu, Rafaello19944 napisał:

Ładna b8 :) Podobna do mojej :D Ale najbardziej Ci zazdroszczę tego wnętrza.. Szukam właśnie takiego :D

Może bym sprzedał swoje ;) gdybym coś znalazł dla siebie :)

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, Rafaello19944 napisał:

Ładna b8 :) Podobna do mojej :D Ale najbardziej Ci zazdroszczę tego wnętrza.. Szukam właśnie takiego :D

No ja szukałem z półtora roku aż udało się ściągnąć z niemiec

Opublikowano
2 minuty temu, Misiek671 napisał:

No ja szukałem z półtora roku aż udało się ściągnąć z niemiec

Właśnie ja szukam w pl i de w moich okolicach i nic ciekawego nie ma.. :/

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, Rafaello19944 napisał:

Właśnie ja szukam w pl i de w moich okolicach i nic ciekawego nie ma.. :/

Znam kolesia z Krakowa fanatyk Audi i on ma dojścia do chłopaków którzy przywożą z niemiec części właśnie im udało się znależć mogę podpytać żeby mieli na uwadze jak chcesz?

Opublikowano
1 minutę temu, Misiek671 napisał:

Znam kolesia z Krakowa fanatyk Audi i on ma dojścia do chłopaków którzy przywożą z niemiec części właśnie im udało się znależć mogę podpytać żeby mieli na uwadze jak chcesz?

Oo super by było :)

Opublikowano
  • Autor

Zapomniałem dodać że zakupiłem listwy progowe s-line od B9 podświetlane po podpięciu dodam zdjęcia jak to się prezentuje 

Opublikowano
  • Autor

Odezwę się jak coś nowego dołożę 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Misiek671 napisał:

 

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.