Treść opublikowana przez wielik
-
Skrzynia biegów multitronic w A4 B8 cieknie
To jest przyczyną wycieku
-
A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
Ale kosa !! Elegancko
-
Audi a3
Audica ma się dobrze
-
A4 B8 | CAGA 2.0 TDi | 197KM/399NM | S-line | Perłowa Czarnula LZ9Y
Super robota z tym carbonem
-
B8 1.8 TFSI Avant karolek_ust | S-line | 19" | Gwint
Fajnie wyszło takie piano
-
B8 1.8 TFSI Avant karolek_ust | S-line | 19" | Gwint
Czym malowales front ?
-
Audi a3
Nie mam. Prosta sprawa https://m.pl.aliexpress.com/item/33011058499.html?spm=a2g0n.orderlist-amp.item.33011058499&aff_trace_key=0d90313908e64089a485573ff923bf29-1592575452201-01571-UneMJZVf&aff_platform=msite&m_page_id=1763amp-N4CxYzkeJH1jE4OBU5u2bA1592575461140&browser_id=0263e251189c4342a8adf4077436f3cb&is_c=N
-
Audi a3
Ledy od chinoli. Zeszło mi trochę bo nie chciałem żeby siedziały przy kloszu a były w głębi światła tj oryginaly i musiałem dorobić "stelaż" a tam ciasno ale dało radę?
-
B8 1.8 TFSI Avant karolek_ust | S-line | 19" | Gwint
Zagłosowałem. Super z tym boxem wygląda audica ?
-
Audi a3
Kolejny modzik- dynamiczne kierunkowskazy.
-
A4 B8 avant '09 3,0 TDI Capa manual Sline by stefano
Dobrze siadlo
-
Audi AS5 F5 sportback 2.0TQ 311 KM Daytona maxton design by Egon47
Wyje bista Fura
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Jak oceniasz jakoś tej galy ? Kupiłem taką za ponad 100 i dla mnie to tandeta. .
-
Audi a3
Tak aktualnie prezentuje się mój "ulep" z czarnym frontem chyba znacznie lepiej
-
Czarny sedan CAGB
Taa widziałem ostatnio taki zestaw używanych stołków z RS4 za 25kzl
-
Czarny sedan CAGB
Kozak. Tylko te fotele psują całość..
-
Audi a3
Była folia. Zerwałem bo się pomarszczyla od chorwackiego słońca .. zobaczymy ile to potrzyma.
-
Audi a3
Mała zmiana frontu i lusterek gumą w sprayu:
-
A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"
Klasa cenowa w sensie nie 300 czy 500 zł za buteleczkę a kilkadziesiąt
-
A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"
Ciekawe ile jest ten gravon warty, u mnie zarówno na budzie jak i felach mr9fx siedział rok czasu .. klasa cenowa ta sama
-
The Blue One [2.0 TFSI QUATTRO]
Przekozacka felga !! No ale aż grzech że taka koza
-
Audi A4/B7/BRD/2007/2.0/193KM-443Nm/S-LINE/2xULTER OWAL/320mm/ FoTo!/GRAPHITE by Karaś
Fajnie się audica prezentuje jedynie nie leżą mi te światła , przód przypomina bardziej exeo jak Audi Powodzenia w modach
-
Drgania w Audi A4 B8 2.0 TDI CAGA na zimnym
Też obstawiam ten przy grodzi ale jest oczywiście najdroższy... Ostatnio zauważyłem u siebie że ten zawór na pompie cr ma przylamany wtyk i zgrzany - widać ktoś go ułamał i może to to gówno bruździ.. Chyba trzeba wymieniać każdy po kolei droga niwelacji..
-
Drgania w Audi A4 B8 2.0 TDI CAGA na zimnym
Duże masz korekty wtryskiwaczy mi na zimnym max do 0.60 skaczą a tu ponad 1mg..ale widzę że różnica ciśnienia paliwa też nieźle skacze .. Coraz bardziej zaczynam podejrzewać ten zawór na listwie albo pompie cr.. Zobacz też wrzuciłem filmy..w tym wątku
-
A4 B8 avant '09 3,0 TDI Capa manual Sline by stefano
Czekam na to jak wrzucisz bo szukam springów i wydaje mi się że to zbyt mało siądzie jak dla mnie przy 1be .