Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

usercom

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. witam podczas przyśpieszania pojawiają się drgania w aucie (trzęsie autem) , gdzieś tam się doszukałem informacji że może to byc przegub wewnętrzny do skrzyni i pytanie posiadam kanał czy jestem w stanie sam sobie to ogarnąc kupując 2x nowe przeguby i wymienić, czy musi być spuszczony olej ze skrzyni, i czy faktycznie objawem że trzęsie autem winne są właśnie te przeguby skrzyni...? dzięki za każde INFO pzdr.
  2. usercom odpowiedział(a) na usercom temat w 2.0TDI
    dzięki za info z wtryskami nie było nic robione odkąd kupiłem autko, ale było u kilku mechaników, jeśli chodzi o te obejmy/oringi uszczelniające to zostały one naruszone podczas wypchnięcia wtrysków i są uszkodzone, jeśli chodzi o podkładkę miedzianą to gdzie mogę ją znaleźć, śruba mocująca wtryski został urwana jej część została w silniku
  3. usercom opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam wczoraj podczas jazdy wystrzeliły mi dwa wtryski od strony kabiny silnik cały zawalony olejem, przy prędkości 150kmh/h, od paru dni dochodziły od strony silniki takie delikatne cyknięcia jakby panewki czy coś, dodam jeszcze że świecił się przez jakieś 3 miesiące błąd dochodzący z zaworu egr który za każdym razem był kasowany, czy to mogło być tego przyczyną
  4. Witam FORUMOWICZÓW Mam pytanko odnośnie automatu, posiadam b8 z 2012 2.0 tdi o mocy 177 jakiś czas zauważam olej na skrzyni, który prawdopodobnie wydobywa się spod tego: (załącznik) w 2018 był wymieniany olej w tej skrzyni oraz słyszę lekki szum dochodzący od skrzyni, jadą ja ustawiam przełożenie na "N" nie ma tego jak ponownie daję "D" jest oraz jak zmieniam w tryb "S", miał ktoś coś podobnego, jakie przyczyny itd... przebieg: 240tyś za wszelakie info wielkie dzięki ewentualnie gdzie na śląsku najlepiej to zdiagnozują

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.