-
-
skrzynia multitronic silnik 2.0 tdi CGLC
witam podczas przyśpieszania pojawiają się drgania w aucie (trzęsie autem) , gdzieś tam się doszukałem informacji że może to byc przegub wewnętrzny do skrzyni i pytanie posiadam kanał czy jestem w stanie sam sobie to ogarnąc kupując 2x nowe przeguby i wymienić, czy musi być spuszczony olej ze skrzyni, i czy faktycznie objawem że trzęsie autem winne są właśnie te przeguby skrzyni...? dzięki za każde INFO pzdr.
-
wtryski + egr
dzięki za info z wtryskami nie było nic robione odkąd kupiłem autko, ale było u kilku mechaników, jeśli chodzi o te obejmy/oringi uszczelniające to zostały one naruszone podczas wypchnięcia wtrysków i są uszkodzone, jeśli chodzi o podkładkę miedzianą to gdzie mogę ją znaleźć, śruba mocująca wtryski został urwana jej część została w silniku
-
wtryski + egr
Witam wczoraj podczas jazdy wystrzeliły mi dwa wtryski od strony kabiny silnik cały zawalony olejem, przy prędkości 150kmh/h, od paru dni dochodziły od strony silniki takie delikatne cyknięcia jakby panewki czy coś, dodam jeszcze że świecił się przez jakieś 3 miesiące błąd dochodzący z zaworu egr który za każdym razem był kasowany, czy to mogło być tego przyczyną
-
Skrzynia biegów multitronic w A4 B8 cieknie
Witam FORUMOWICZÓW Mam pytanko odnośnie automatu, posiadam b8 z 2012 2.0 tdi o mocy 177 jakiś czas zauważam olej na skrzyni, który prawdopodobnie wydobywa się spod tego: (załącznik) w 2018 był wymieniany olej w tej skrzyni oraz słyszę lekki szum dochodzący od skrzyni, jadą ja ustawiam przełożenie na "N" nie ma tego jak ponownie daję "D" jest oraz jak zmieniam w tryb "S", miał ktoś coś podobnego, jakie przyczyny itd... przebieg: 240tyś za wszelakie info wielkie dzięki ewentualnie gdzie na śląsku najlepiej to zdiagnozują
usercom
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta