Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich po dłuższej przerwie i dłuższym przestoju z powodu sprzedaży swojej B6. No ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem i wracamy do gry w troche  nowszej i świeższej odsłonie.

Z racji, że zbliżał się dzień kobiet to postanowiłem zrobić prezent...sobie :dance:samochód nabyłem w sumie troche przez " przypadek " przez wykonanie telefonu do marcina w sprawie foteli, gdzie zacząłem się żalić jakie trupy b8 miałem przyjemność oglądać jeżdżąc po Polsce za B8 , na co usłyszałem "to bierz naszą..." autko kupione po somsiedzku, z miasta, od forumowicza @mariusz36 - jeszcze nigdy nie kupowałem samochodu od tak przesympatycznej i zajebistej osoby, która mimo ilości wiosenek czuje niesamowicie klimat rezania i profesjonalnego podejścia do tego, jak nie jeden zajarany łebek :brawo: a więc  dzięki Marcinowi i Mariuszowi stałem się posiadaczem fajnie dopasionej B8. W aucie jest już sporo, troche jeszcze wleci, coś się pozmienia, poupiększa i będą z tego jeszcze większe ludzie. :a4fan:

Tak autko wyglądało w dniu zakupu, a reszta w miare modów będzie aktualizowana :hi:

 

20200305_221633.jpg

IMG_9616.jpg

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

A wez sp***dalaj co :foch:

Opublikowano

Widząc temat b6 to duuuużo się zmieni nawet jak już jest sporo:decayed:

Gratki furki i powodzenia w modach:hi:

Opublikowano

Matko Boska.... kolejny cyganski ulep na forum.... :facepalm:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:decayed:

Edytowane przez Dev

Opublikowano
12 minut temu, kamil-vag napisał:

 i w końcu czorny ?

jak lis :polew:

Opublikowano

Gratulacje fajnego egzemplarza:thumbup1:jakie mody planujesz?

Opublikowano
  • Autor

Narazie w planach jest podgonienie budżetu, bo wyyebałem się doszczętnie z hajsów :kox:

Tak naprawde to jakieś koło 20', gwint, ciemna szyba i będzie cygański wóz jak trzeba :hi:

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj zmiana koła na 19' z A8 D4 9J et 33

 

20200308_224657.jpg

20200308_224842.jpg

20200309_055943.jpg

Opublikowano
  • Autor

I jakieś tam próby lakieru i widać już, że bedą z tego ludzie B)

20200306_145644.jpg

20200306_152722.jpg

20200306_192339.jpg

20200307_074111.jpg

20200306_145713.jpg

20200307_083956.jpg

Opublikowano

Graty, to czekamy na więcej :kox:

Opublikowano

Lakier aż się prosi o  odnowę ?

Gratulacje zakupu

Opublikowano

 Gratulacje auta ? ale nie przesadzaj że Marcin jest taki fajny ?bo ja go nie lubię :decayed::polew: Sam marcin to zboczeniec audi:decayed:A tak serio to kupiłeś auto od miłośników audi super niech służy :wink:

Opublikowano

Gratulacje - super fura :)

Potwierdzam opinię o @mariusz36  :siema:

Opublikowano

Piękna sztuka :git:

Opublikowano

Esowy wydech już jest napisz co jeszcze siedzi bo póżniej nie dojdzie jak zaczniesz zmieniać. :sarcastic:

Opublikowano

Niech służy, wiem że będziesz dbał ale spodziewaj się niezapowiedzianych kontroli :whistling::grin:

Opublikowano
2 godziny temu, srb38vx napisał:

 Gratulacje auta ? ale nie przesadzaj że Marcin jest taki fajny ?bo ja go nie lubię :decayed::polew: Sam marcin to zboczeniec audi:decayed:A tak serio to kupiłeś auto od miłośników audi super niech służy :wink:

:polew: cały Andrzejek

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, marcin_o23 napisał:

Niech służy, wiem że będziesz dbał ale spodziewaj się niezapowiedzianych kontroli :whistling::grin:

Tzn? Milicyjnych ??  Czy Waszych ? :naughty:

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Naszych, ale nie wiem co gorsze B):decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.