Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, KoJ@K napisał:

Zdjęciel Mariusza

Screenshot_20200224-110450_Chrome.jpg

Oooo jaka magia tutaj się działa, z przycisków chromowanych mmi wyszły nakładki na pedały :decayed:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, KoJ@K napisał:

Zdjęciel Mariusza

Nice. 

Ma już program ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ma,  zrobiona na 205KM

Screenshot_20200312-064941_Gallery.jpg

Edytowane przez KoJ@K
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pierwsze" lepsze mycie i odsmalanko.

No i stwierdzam po kilku dniach, że jazda z takimi jasnymi szybami to nie dla mnie... czuje się obserwowany, wszystko widać w środku, no zero intymności no ... wniosek - przyciemka musi wlecieć jeszcze szybciej niż filtry, oleje i ceramika :dance:

20200312_063741.jpg

20200312_063928.jpg

20200312_064203.jpg

20200312_064305.jpg

  • Pomoc techniczna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati a ja bym chciał, żebyś napisał kilka słów o przesiadce na B8... jak z miejscem, jak z jakością materiałów itd... jak układ jezdny, zachowanie auta na drodze... jest to duży przeskok technologiczny... Sam kiedyś pewnie będę celował w B8 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małymi kroczkami składają się lampiony ...

20200312_100347.jpg

20200312_100208.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, MaciekPL napisał:

Oooo jaka magia tutaj się działa, z przycisków chromowanych mmi wyszły nakładki na pedały :decayed:

Hehe , nie nakładki wróciły , tylko panel mmi RS faktycznie został zmieniony . Nikt nie chciał za niego zapłacić więc poszedł jak ciepła bułeczka :D . Reszta tak jak w temacie , ma wszystko . Zostały tylko jakieś fanaberie do zrobienia . Mycie , a dla intymności można roletki zasunąć , bo są :wink:  ... no można folię nakleić , ale dla mnie beznadziejne widoczne kropki czy jak tam zwał , na tylnej szybie jest niedopuszczalne więc folia nie wleciała . Jest oczywiście klapa z oryginalną przyciemnianą szybą , ale Mateusz nie chciał :decayed: . 

Mateusz  :thumbup1:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki zawiast tu siedzi Mateusz? S-line, Pro Kit , czy Sportline ? Tak widzę optymalnie jest na zdjęciach, ale ciężko poznać :mysli:

Edytowane przez -ERNI-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo roletek jednak nadal jest za jasno w tym akwarium :decayed:

 

Przed chwilą wleciały kolejne gadżeciarskie gadżety, nikomu do niczego nie potrzebne - tylna kanapa z siedziskiem w jeszcze lepszym stanie niż była, w sumie to ideolo stan, oparcie z tunelem i podłokietnikiem Mc Donald oraz schowki pod przednie fotele :whistling:

Nie przykręcałem tego, ani nie składałem, bo jutro najprawdopodobniej fotele będę prał.

20200312_175207.jpg

20200312_175247.jpg

20200312_175256.jpg

20200312_175505.jpg

20200312_180002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nice, ładnie lecisz z modami :D Kasa widzę się nie skończyła tak bardzo :decayed: Ten podłokietnik da się sam wymienić? Ubolewam nad brakiem McDonaldów :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, -ERNI- napisał:

Jaki zawiast tu siedzi Mateusz? S-line, Pro Kit , czy Sportline ? Tak widzę optymalnie jest na zdjęciach, ale ciężko poznać :mysli:

C45BA762-7B57-462A-8918-5C5B4F810242_1_201_a.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, KoJ@K napisał:

Małymi kroczkami składają się lampiony ...

20200312_100347.jpg

20200312_100208.jpg

Sklejaj to jestem ciekaw :) do Dąbrowy rzut beretem w razie w :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa się skończyła tak jak pisałem, ale bardzo dużo gratów pokupowałem sobie już wcześniej, zanim było B8. Nie przekładałem samego podłokietnika tylko całe oparcie z kanapą, a że wczoraj klient przyjeżdżał po komplet widoczny na zdjęciu full elektryki to sobie na szybko pooglądałem co i jak wygląda, w jakim dtanie no i cyk fuch cicha podmianka :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Leszczonka napisał:

Sklejaj to jestem ciekaw :) do Dąbrowy rzut beretem w razie w :grin:

Sklejałbym to już, ale musze troche posiedzieć jeszcze, bo wyszły nowe biledy i to je chce do tych lamp upchnąć, a jest tam przy nich co robić :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KoJ@K napisał:

Sklejałbym to już, ale musze troche posiedzieć jeszcze, bo wyszły nowe biledy i to je chce do tych lamp upchnąć, a jest tam przy nich co robić :cool1:

Ja mogę zapomnieć o biledach,podobno do skrętnych lamp nie wrzucają bo cieżko to ogarnąć żeby to banglało,tak wyczytałem tu na forum a czy to prawda to nie chce mi się testować na swoich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie czy żarówkę od skrętnych idzie zmienić na jakiegoś leda? Jaka tam żarówka wchodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, szafa napisał:

A powiedzcie czy żarówkę od skrętnych idzie zmienić na jakiegoś leda? Jaka tam żarówka wchodzi?

H7 tam idzie.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe fotele to i muszą wyglądać jak nowe i do pakietu nowe ori gumowe dywaniki.

20200313_083719.jpg

20200313_082024.jpg

20200313_120926.jpg

20200313_120940.jpg

20200313_110113.jpg

20200313_090516.jpg

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zawias Pro Kit, jak u mnie. Ale tył lepiej siedzi, u mnie była walka z gumą nad sprężyną (podpatrzony patent u Leszczonki :thumbup1:), żeby też tak wyglądało i poszło jeszcze 8 mm w doł, chociaż na początku wydawało się, że nic to nie dało... Za to przód leży u mnie jak sportline, aż szukałem opony w nadkolu jak założyłem ;) Dzwoniłem nawet do Eibacha to sami byli zdziwieni... Ogólnie zawsze z tym ProKitem miałem przygody, w poprzednim samochodzie tył leżał, a przód jak motorowka... Szkoda, że na Śląsku bywam już okazjonalnie, to bym wpadł do Was na spota z miłą chęcią :( 

Edytowane przez -ERNI-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...