Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na prawej lampie w błotniku też wyciąłeś???

Wygląda jakby była tam folia... :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Wszystkie wycięte, kwestia zdjęcia.tutaj masz takie jeszcze. 

20200401_220233.jpg

20200401_220510.jpg

Opublikowano
  • Autor

20200402_064707.jpg

20200402_064250.jpg

20200402_064402.jpg

20200402_064502.jpg

20200402_064604.jpg

20200402_064744.jpg

20200402_064145.jpg

Opublikowano

Tak mi się tylko wydawało:whistling:

Do kalendarza coś wyślij, np nr 3:wink4:

Opublikowano
  • Autor

Eee no dzie tam, zdjęcia z telefonu więc raczej średnio:whistling:

Opublikowano

Kolego powiedz mi masz wydech z S4 czy tylko końcoweczki , masz gdziesz zdjęcie pod autem ? chodzi mi o rozwiazanie przejscia dwóch rur wydechu w jedna , bo w S4 to był dwa kolektory i dwururka do silnika biegła , a ty masz Skowy wydech czy taki jak w 3.0TDI tylko podwojne kominy 

Opublikowano
12 minut temu, karolek_ust napisał:

Kolego powiedz mi masz wydech z S4 czy tylko końcoweczki , masz gdziesz zdjęcie pod autem ? chodzi mi o rozwiazanie przejscia dwóch rur wydechu w jedna , bo w S4 to był dwa kolektory i dwururka do silnika biegła , a ty masz Skowy wydech czy taki jak w 3.0TDI tylko podwojne kominy 

Wydech z S4  . Dwu rurka biegnie do środkowej puchy i potem jedno wyjście jest zaspawane :wink:

Opublikowano
W dniu 31.03.2020 o 09:22, KoJ@K napisał:

STEKiem już dawno kleiłem u mojej Pani i efekt mi się bardzo podoba, tutaj u siebie wyciąłem jeszcze ten biały pasek na lampach, żeby jeszcze lepiej kontrastowało z przyciemnieniem, zobaczymy które będą lepiej wyglądały na aucie :cool1:

Tutaj porównanie oklejonych lamp i nie oklejonych.

20200328_180729.jpg

Powiedz mi, jaką folię wrzuciłeś na lampy w aucie z prawej strony? I jeszcze, jak dałbyś jakiegoś linka, to była by petarda. Nie mogę tego Steka ogarnąć. Wyskakują mi jakieś inne wynalazki a nie wiem czy są ok. Nie oklejałem nigdy lamp, a że już nie mam co robić w aucie to bym się skusił ;-)

Opublikowano
  • Autor

To już wiesz jak jest :naughty:

 

Tym czasem na pokład wleciały sobie ładniejsze i przyjemniejsze w klikaniu manetki po liftowe :whistling:

20200402_190710.jpg

20200402_193140.jpg

20200402_191022.jpg

20200402_192646.jpg

20200402_190732.jpg

20200402_193226.jpg

Opublikowano
  • Autor

Prosze, np tutaj jest ta folia:

Stek_Dyno_shade.jpg
FOLIA-SAMOCHODOWA.PL

STEK DYNOfshade | Poliuretanowa folia ochronna PPF w wariancie...

 

Opublikowano
4 godziny temu, KoJ@K napisał:

Eee no dzie tam, zdjęcia z telefonu więc raczej średnio:whistling:

Popraw na kompie :whistling:

Opublikowano

teraz telefon potrafi zrobić lepsze fotki niż niejeden aparat :decayed: ja po przesiadce z iPhone'a na Hujałeja przestałem korzystać z lustrzanki do takich normalnych zdjęć :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja "niestety" mam szajsunga, a tak słyszałem że ten hułałej potrafi dobrze pofocić :whistling:

Opublikowano

No fakt z tymi szajsungami. Też mam takowego i średnie robi zdjęcia:thumbdown:

Opublikowano

ja mam teraz P30 Pro, wcześniej miałem P20 Pro - moim zdaniem starszy model był lepszy w codziennym użytkowaniu. teraz zdjęcia do ogłoszeń samochodów, czy pracowe jak potrzeba, czy wakacyjne.. wszystko robię telefonem ;) 

Opublikowano
11 godzin temu, KoJ@K napisał:

Prosze, np tutaj jest ta folia:

Stek_Dyno_shade.jpg
FOLIA-SAMOCHODOWA.PL

STEK DYNOfshade | Poliuretanowa folia ochronna PPF w wariancie...

 

Podziękował:hi:

Opublikowano

Raz miałem huaweia i mam mieszane odczucia, bo strasznie zacinał się. Prawie co drugi dzień trzeba było resetować:facepalm:

Teraz te nowe modele wydają się lepsze, bo już od niejednej osoby słyszę, że są poprostu dobre. Może jeszcze się kiedyś przekonam.. 

Opublikowano

Fajna sztuka. :D Nie ma się czego przyczepić. :D

Opublikowano

Kilka dniu tu nie zaglądałem, a tu tyle zmian. Nezły kocur, wszystkie mody na plus. Wnętrze jak nówka, nie szkoda jeżdzić?:wink:

Opublikowano
W dniu 8.03.2020 o 23:08, KoJ@K napisał:

Witam wszystkich po dłuższej przerwie i dłuższym przestoju z powodu sprzedaży swojej B6. No ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem i wracamy do gry w troche  nowszej i świeższej odsłonie.

Z racji, że zbliżał się dzień kobiet to postanowiłem zrobić prezent...sobie :dance:samochód nabyłem w sumie troche przez " przypadek " przez wykonanie telefonu do marcina w sprawie foteli, gdzie zacząłem się żalić jakie trupy b8 miałem przyjemność oglądać jeżdżąc po Polsce za B8 , na co usłyszałem "to bierz naszą..." autko kupione po somsiedzku, z miasta, od forumowicza @mariusz36 - jeszcze nigdy nie kupowałem samochodu od tak przesympatycznej i zajebistej osoby, która mimo ilości wiosenek czuje niesamowicie klimat rezania i profesjonalnego podejścia do tego, jak nie jeden zajarany łebek :brawo: a więc  dzięki Marcinowi i Mariuszowi stałem się posiadaczem fajnie dopasionej B8. W aucie jest już sporo, troche jeszcze wleci, coś się pozmienia, poupiększa i będą z tego jeszcze większe ludzie. :a4fan:

Tak autko wyglądało w dniu zakupu, a reszta w miare modów będzie aktualizowana :hi:

 

20200305_221633.jpg

IMG_9616.jpg

Ja bym ją zrobił całą na czarno koła wszystkie znaczki relingi lusterka dopiero byś zobaczył jaka petarda by była 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.