Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Hyhy zapraszam :hi:

Pogadamy, Napijemy się kawusi, herbatki - no chyba że braknie prądu :grin:

Opublikowano
  • Autor

20200309_082529.jpg

20200309_082828.jpg

20200309_101441.jpg

Opublikowano

no ładne to to masz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ładne to to dopiero będzie :kox:

Opublikowano

szukuje się kolejny gruby projekt;) gratulacje fury

Opublikowano

Elegancja Francja Panie :thumbup1: 

Edytowane przez -ERNI-

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, wielik napisał:

Lakier aż się prosi o  odnowę ?

Gratulacje zakupu

Lakier dostanie to co mu potrzebne, niestety brak czasu by przysiąść do niego i z kopa zrobić całość od strzała, więc w wolnych chwilach, po godzinach będzie dziabane po troszku.

Opublikowano
4 godziny temu, KoJ@K napisał:

Ładne to to dopiero będzie :kox:

ja myślę, bo inaczej to usuwam Cię ze znajomych :decayed:

Opublikowano
20 godzin temu, KoJ@K napisał:

zacząłem się żalić jakie trupy b8 miałem przyjemność oglądać jeżdżąc po Polsce za B8 

Wymiana fury w szeregach klubowych to chyba najlepsza możliwa opcja, nie dość że zadbana zmodzona ze smakiem to i z pewną historią. Obserwujemy 

Opublikowano

ładna. Kiedy montaż Akebono?:kox:

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem czy ich narazie nie pogonie, Żeby się troche "odkuć" bo mam 2 całe zestawy, jedne z tarczami 375mm , a drugie 390mm , a na aucie póki co 345mm więc nie ma źle przecież :cool1:

Opublikowano

Mnie też Mateusz było miło Cię poznać osobiście i fajnie że audi trafiła do tak sympatycznej osoby . To było kochane auto które mnie nigdy nie zawiodło dlatego z przyjemnością dokładałem do niego kolejne mody , bo było tego warte . Teraz mniej żal auta , bo trafiło też w dobre ręce i widzę że będzie miało super :thumbup1:

 

 

 

 

 

Opublikowano
5 godzin temu, KoJ@K napisał:

Nie wiem czy ich narazie nie pogonie, Żeby się troche "odkuć" bo mam 2 całe zestawy, jedne z tarczami 375mm , a drugie 390mm , a na aucie póki co 345mm więc nie ma źle przecież :cool1:

Proszę Cię. Pamiętasz jak brałeś tarcze 312mm ode mnie? Wtedy miałem już 345mm w B6. Pakuj kur... 6-tłok:decayed:

Opublikowano
  • Autor

No tak tak, wiem, ale finansowo niestety nie przeskocze moich chęci nad potrzebami ...  ale tak z drugiej strony to ma też do tego po małym przebiegu zaciski na tył pod 330mm więc oddając do malowania proszkowego nie uziemiałbym samochodu :naughty:

Opublikowano
2 godziny temu, KoJ@K napisał:

więc oddając do malowania proszkowego nie uziemiałbym samochodu :naughty:

Podac dane do wysylki ... ?

:decayed:

Opublikowano

Gratki, Avancik w polifcie z Competition - mniam mniam... B)

Co tam pod blaszaną skorupą siedzi?? ;)

Opublikowano
  • Autor

Nie trzeba @Dev  Twoje dane mam już w ulubionych :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Pod maską "standardowo" 2.0 kle kle. 

Opublikowano

Nie pierdziel, CR to już nie jest taki kle kle... Hehe nie brakuje Ci tego dźwięku z AVFa? Szczególnie zimnego ?

Opublikowano

Nooooooooo fura sztos ;) Wygląda agresywnie i tak ma być. Trzeba przyznać że mimo że to 2.0 TDI to CR pracuje zupełnie inaczej i przyjemniej niż poprzednie opcje TDI. Skoro przez najbliższe dni wpadło tyle roboty to strach pomyśleć co będzie na przestrzeni roku :decayed:

PS. I weź Ty pamiętaj o mnie tam :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.