Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W końcu powrót na mega fajnym setupie będę śledził co tam działasz:banan:

Opublikowano
  • Autor

Jakby nie patrzeć to nadal KLEpidło, ale ja tam nic do nich nie mam i póki co złego słowa nie powiem, no jedynie tyle, że na początku myślałem że one palą mniej...niż 1.9 a tu uja.

 

Opublikowano

O czarne Uni, garatuluje:grin:

Opublikowano
Teraz, FroS-t napisał:

O czarne Uni, garatuluje:grin:

Najlepsze jest to że on takiego szukał właśnie :acute: smola fajna ale od korekty do pierwszych myc heh. 

Gratulacje Panie , dobra a4 z dobrego domu. Chłopaki już podstawy wyrezali teraz można resztą się zająć :decayed: 

Opublikowano
3 godziny temu, KoJ@K napisał:

Jakby nie patrzeć to nadal KLEpidło, ale ja tam nic do nich nie mam i póki co złego słowa nie powiem, no jedynie tyle, że na początku myślałem że one palą mniej...niż 1.9 a tu uja.

 

Tam klepidlo od razu, co mają powiedzieć posiadacze 3.0tdi heh :decayed: jedynie to te osiągi wynagradzaja to.

Opublikowano

Pięknie pięknie :banan:

 


 

 

 

 

 

Pokaz te lampy:kox:

Opublikowano
  • Autor

A ni uja... zanim nie założe to ich nie zobaczysz, niech Cię zeżre  :jerk:

Opublikowano
  • Autor

Albo dobra, masz jedną taką spy fotke :kox:

Screenshot_20200310-182738_Messenger.jpg

Opublikowano
Godzinę temu, MaciekPL napisał:

Tam klepidlo od razu, co mają powiedzieć posiadacze 3.0tdi heh :decayed: jedynie to te osiągi wynagradzaja to.

heh a ci co maja 2.5 TDI Multitronic  w starszych modelach VAG :D co moja mowić 

Opublikowano
2 godziny temu, KoJ@K napisał:

Albo dobra, masz jedną taką spy fotke :kox:

Screenshot_20200310-182738_Messenger.jpg

Jestem nie zaspokojony :disgust:

brzytkooo :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Aaa no to jak brzytko to nawet więcej nic nie pokazuje :dziura:

Opublikowano

Ciężko z rozklejenia tych lamp? One są łączone na butyl ? 

Opublikowano
  • Autor

Tak jest, one są na butylu klejone, jakoś bardzo ciężko nie jest.

Opublikowano

Czyli odpowiednio podgrzać i powinno zejść. Dzięki za odp ? . Robisz w ledach kierunkowskazy dodatkowo i potem moduł pod dynamiczne ? ? ?

BTw graty fury. Bezawaryjności i będziemy czaic... 

 

 

Opublikowano

Graty zakupu , fajnie że została na forum i dalej będzie dopieszczana... Będe śledził temat 

Powodzenia w dalszych modach :thumbup1:

Opublikowano

dobry bandyta!

Opublikowano

Ładne toto bedzie jak skończysz , teraz wiadomo przynajmniej dlaczego poszła b6. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

B6 poszła , bo byłem po dosyć poważnej operacji kręgosłupa i nie miałem jak i gdzie tym jeździć, a auto jak stoi to strupieje i sie psuje, jak dla mnie.

Opublikowano

Ładna ta twoja łupa. Szkoda tylko, że nie jest to 3.0 w gnoju.

Tradycyjnie temat będzie śledzony. 

Jakieś zdjęcia środka posiadasz ?

Opublikowano
  • Autor

Zdjęciel Mariusza

Screenshot_20200224-110450_Chrome.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.