Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kabe

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. kabe odpowiedział(a) na Yoghurt temat w Audi A4 B8
    tak jak @Dev pisze, oplot w b8 strzela, narazie mam u siebie to co było z fabryki, niedługo jak tył będzie wlatywał to wymienię wszystkie na nowe ale też to co fabryka dawała
  2. kabe zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  3. Ciągle mało czasu ale udało się ogarnął parę zdjęć i delikatne spa Jest jeszcze mega dużo pracy ale już powoli zaczyna mi się to wszystko podobać Tak wiem, śruby nie siedzą w uj ale nie miałem czasu malować a zamawiałem dłuższe iż gdyż bez dystansu kopytko się nie mieściło a z dystansem te które miałem wchodziły na jakieś 7-8mm to tak trochę przymało
  4. kabe odpowiedział(a) na Yoghurt temat w Audi A4 B8
    @Dev słyszałem, że miałeś tą niewątpliwą przyjemność sprawdzenia strzelających oplotów na przodzie w A4 B8, prawda to?
  5. kabe odpowiedział(a) na Yoghurt temat w Audi A4 B8
    wrzuciłem wyżej jak to siedzi, u siebie mam akebono 6tłoki z adapterem do b8 pod tarczę 375
  6. Dzięki!
  7. tył raczej wrzucam z S4 (330mm o ile się nie mylę) ale czekam na niespodziewany przypływ gotówki co do felgi to wiadomo- kwestia gustu, narazie ori zostawiłem sobie na zimę bo w tym sezonie coś mnie potenteges i kupiłem nowe zimówki (bardzo się przydały w mieście ) ale mam wrażenie, że min 25mm dystansu będę potrzebował żeby kopyto się zmieściło. Dzisiaj samochód będzie miał spa także jutro wrzucę normalne foty jak pogoda pozwoli A no i na chwilę obecną przewody są zwykłe, z tego co słyszałem w b8 są tak pozawijane, że oplot strzela, ktoś przerabiał temat i może potwierdzić?
  8. Mały update: Takie coś się wydarzyło 6tłoki akebono z RS4 B9 z tarczą 375mm zimmermann jak ogarnę samochód to wrzucę jakieś fajniejsze zdjęcia
  9. kabe odpowiedział(a) na Yoghurt temat w Audi A4 B8
    jeżeli ktoś będzie miał ten sam problem- do jr28 9,5j et40 nie wejdzie (brakuje dosłownie 1-2mm) ale dystans 5mm i jest gitara jak ktoś by się zastanawiał jak siądą 6tłoki z 375mm tarczą na 19" to siądą tak:
  10. dobry bandyta!
  11. kozak projekt! tylko blachy z przodu bym wyrzucił bo dużo się dzieje a grill kozak to nie ma co mu tam dorzucać na siłe
  12. Dzięki Panowie za miłe słowa!
  13. mam to samo
  14. Dzięki, piona!
  15. no to akurat przy sobocie spocik na 2k+ samochodów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.