Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8


mumen

Rekomendowane odpowiedzi

Wariat :kox:, wygląda mega i musze obadać na żywo a teraz to na pewno nie kupisz tak szybko B9 :wink: , klamkami RS-owymi wewnątrz też się nie chwaliłeś łobuzie. Ogólnie to szacun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie, cyknąłem gdzieś fotki przodu na szybko, ale dziś posiałem telefona i pewnie tam zostały, wrzucę przy okazji.

Kratki przód mam w wersji S-Line czyli jeden prążek w chromie

Grill mam czarny ale S-Line, szukam czarny cały S, ale NIMA a podróby nie lubię :)

Waldi, klamki RS mam bardzo dawno już, ale miałem je założone potem zdjąłem jak przerabiałem RGB podświetlenie i potem wlazły podświetlane włączniki i znowu wyszły klamki tak że ogólnie to już chyba dwa albo trzy razy były te klamki i nie było ich, ot taka zabawa z wymianą klameczek :)

Śrubek trochę zostało starych a trochę wlazło nowych to już teraz nikt nie doliczy ile brakuje,a le póki co wszystko się trzyma kupy więc chyba najbardziej potrzebne są :) A tak właściwie to na początku jeździłem bez podpór błotników przednich bo ASO się guzdrało i spiąłem zderzak z błotnikami na trtytki :).


No to tak na szybko ...

SCAVbzS.jpg

Edytowane przez mumen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas Łukasz, bezustannie się reza :).

Jeszcze mi serwotronik nie daje spać, vebasto by się przydało ale ciężko o komplecik cały, no i z wydechem trzeba zrobić ornung bo ten przedliftowy nijak nie leży do nowego bumpera ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz, zaszalałeś, prędzej strasznie mi się widziała w środku i d*pa, ale teraz.. kosmos :-)

Tyle pracy co masz włożone w to autko, tylko podziwiać.

Gdyby nie słabszy mocą silnik byłbym pierwszym w kolejce do zakupy jak się znudzi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...