-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tylko wydech zmieniłem :-)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jestem za:naughty: Mówisz i masz :-)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No toż to właśnie umawiam się z Wami :-) Miło będzie się znów spotkać :-)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z siedzenia nic nie wynika , zapraszam na przejażdzke :-)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a z tymi S4 to mi tylko humor popsujecie :polew: a co Ci popsuje humor ? za głośno będzie czy co :-)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To exactly właśnie ta Jak co to pisać na mejla, dzwonić na numer tam w aukcji albo tu na forum - obojętnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A3 2009, 1.4 tfsi, 125 koni, 37 000 przebiegu, serwisowana w aso, z niemiec, pare bajerów typu kolorowy komputer, podgrzewane przednie fotele, spłaszczona kierownica u dołu, skórzana, felgi oryginalne od audi 17".. 60 000 pln nie wiem, czy link do allegro wolno ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Smutno smutno.. młodego auto trzeba sprzedać Ktoś nie chce może A3?
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Ile tam miałeś w finale? 13.35? 13.34?
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Niestety pod Częstochowe w sobote ani niedziele nie dam rady zawitac, ale gdzies kiedys mozna sie spotkac, bo o samych czasach z filmikow oceniac to nie to samo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i na czym polega tenże box?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zapytałem się, jak to jest wobec tego, że ABT czy MTM oferują programy do tego silnika. Odpowiedział, że to nie mogą być same programy, bo nie da się przeprogramować kompresora. Mówił, że jak jest turbina, to można jej programem 'kazać' robić większe ciśnienie, czego nie osiągnie się przy kompresorze. Dalej - program MTM czy ABt polega na tym, że przepustnica powyżej iluśtam tysięcy ( mówił coś o 6-6,5) obrotów nie dostarcza już więcej mocy, a oni robią tak, że ona dalej dodaje mocy - w praktyce na papierze moc jest większa, ale na d*pie nie czuć.. Powiem mam mindfucka teraz, mogłby ktoś wyjaśnić? ---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ---------- Zapytałem się, jak to jest wobec tego, że ABT czy MTM oferują programy do tego silnika. Odpowiedział, że to nie mogą być same programy, bo nie da się przeprogramować kompresora. Mówił, że jak jest turbina, to można jej programem 'kazać' robić większe ciśnienie, czego nie osiągnie się przy kompresorze. Dalej - program MTM czy ABt polega na tym, że przepustnica powyżej iluśtam tysięcy ( mówił coś o 6-6,5) obrotów nie dostarcza już więcej mocy, a oni robią tak, że ona dalej dodaje mocy - w praktyce na papierze moc jest większa, ale na d*pie nie czuć.. Powiem mam mindfucka teraz, mogłby ktoś wyjaśnić?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czy do silnika z kompresorem można zrobić program czy nie? Bo dzwoniłem do Geko-cars to mi powiedzieli, że jak jest kompresor to nie można.. ?
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
chętnie sprawdzę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to dawaj coś innego )
450yamaha
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta