Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adameczek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Czy ktoś się orientuje czy Witek robi silnik 2.0 TFSI 211km Q (B8) ?
  2. Ja zamawiałem samochód w szwecji i te progi dostałem w gratisie!!
  3. Ponownie założyłem ponieważ poprzedni został usunięty.
  4. Po usunięciu mojego wątku postanowiłem założyć nowy i wrzucić pare zdjęć A4ki na nowych felach. Z planowanych jeszcze modów: - virus - tylny dolny spoiler od S-line
  5. Ja wypadam bo nie ma hamowni 4x4
  6. Czy 2.0 TFSI Q podeszłoby pod temat..?
  7. samochód waży 1600-1700kg. Jednak podczas hamowania siły się zwiększają i mają większy napór. Chyba, że te wartości odnoszą się do masy auta podczas postoju...
  8. Właśnie zamówiłem felgi 18" model R8. Szukam opon i mam problem, ponieważ oryginalnie samochód wyszedł na oponach 225/55/16 95Y. moje pytanie to czy mogę zakupić np opony 225/45/18 92W ? Czy nie będzie problemu że nośność jest 92?
  9. Są w/g mnie na dzień dzisiejszy z 18 " najładniejsze, dlatego je też już mam, chwilowo wywiezione do malowania w specyficzny kolor, bo wydaje mi się że co jak co ale lakierników od felunku to powinni w Audi wystrzelać, jak wyjdzie tak jak zamierzam to się pochwale a jaki masz ET tych felg? 35 czy 45?
  10. super niunia :gwizdanie: mógłbyś napisać co tam masz w środku i jakie plany na przyszłość
  11. a jakie fele ma kuredu?
  12. no to widzisz bo w kazdej innej B8 czy to benzyna czy diesle nie mozna ;(-dobrze wiedziec [/quote no to widzisz bo w kazdej innej B8 czy to benzyna czy diesle nie mozna ;(-dobrze wiedziec No ale u mnie się da wyłączyć ESP i możesz normalnie bokami polatać.. (B8 2,0TFSI)
  13. fakt, dobrze grają. Warto się zastanowić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.