-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
Hej. Można się jeszcze dopisać?
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Czy ktoś się orientuje czy Witek robi silnik 2.0 TFSI 211km Q (B8) ?
-
[B8 CDN] Beżowa ślicznotka, 2.0 TFSI Q
Ja zamawiałem samochód w szwecji i te progi dostałem w gratisie!!
-
[B8 CDN] Beżowa ślicznotka, 2.0 TFSI Q
Ponownie założyłem ponieważ poprzedni został usunięty.
-
[B8 CDN] Beżowa ślicznotka, 2.0 TFSI Q
Po usunięciu mojego wątku postanowiłem założyć nowy i wrzucić pare zdjęć A4ki na nowych felach. Z planowanych jeszcze modów: - virus - tylny dolny spoiler od S-line
-
[ALL] Grupowy Chip Dynosoft Wroclaw Maj 2010
Ja wypadam bo nie ma hamowni 4x4
-
[ALL] Grupowy Chip Dynosoft Wroclaw Maj 2010
Czy 2.0 TFSI Q podeszłoby pod temat..?
-
[ALL B8] Jaka nośność opony do A4 B8 ?
dzięki za pomoc
-
[ALL B8] Jaka nośność opony do A4 B8 ?
samochód waży 1600-1700kg. Jednak podczas hamowania siły się zwiększają i mają większy napór. Chyba, że te wartości odnoszą się do masy auta podczas postoju...
-
[ALL B8] Jaka nośność opony do A4 B8 ?
Właśnie zamówiłem felgi 18" model R8. Szukam opon i mam problem, ponieważ oryginalnie samochód wyszedł na oponach 225/55/16 95Y. moje pytanie to czy mogę zakupić np opony 225/45/18 92W ? Czy nie będzie problemu że nośność jest 92?
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
Są w/g mnie na dzień dzisiejszy z 18 " najładniejsze, dlatego je też już mam, chwilowo wywiezione do malowania w specyficzny kolor, bo wydaje mi się że co jak co ale lakierników od felunku to powinni w Audi wystrzelać, jak wyjdzie tak jak zamierzam to się pochwale a jaki masz ET tych felg? 35 czy 45?
-
[ALL B8] audi a4 b8 3.0 tdi
super niunia :gwizdanie: mógłbyś napisać co tam masz w środku i jakie plany na przyszłość
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
a jakie fele ma kuredu?
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
no to widzisz bo w kazdej innej B8 czy to benzyna czy diesle nie mozna ;(-dobrze wiedziec [/quote no to widzisz bo w kazdej innej B8 czy to benzyna czy diesle nie mozna ;(-dobrze wiedziec No ale u mnie się da wyłączyć ESP i możesz normalnie bokami polatać.. (B8 2,0TFSI)
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
fakt, dobrze grają. Warto się zastanowić
adameczek
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta