Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] audi a4 b8 3.0 tdi


gawwwel

Rekomendowane odpowiedzi

Miodna furka - wypadało by napisać coś więcej o wyposażeniu, wrażeniach z jazdy, planach (ewentualnych) na przyszłość, itp., bo zaraz zostaniesz wypionowany :naughty:

Życzę szerokości i bezawaryjnej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srodek jak widac na zdjeciach skora alkantara podsufitka czarna wiec mega fajnie to wyglada :) zawieszenie regulowane co tez jest super sprawa niestety nie posiada mmi tylko samo radio naglosnienie B&O jeden glosnik nie domga ale jest jeszcze gwarancja wiec niedlugo wymienie.

Narazie nie planuje zadnych zmian 240 konikow sprawuje sie mega dobrze i 250 na budziki bez wiekszych problemow na lato pojdzie jakas dobry alusek 18. Przyjemnosc z jazdy mega duza roznica jak sie przesiadlem do tej wczesniej jezdzilem a4 b6 130 wiec bez porownania no i oczywiscie naped na 4 i to jest to co zaczynam doceniac :)[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 13:55_________________________________________________a i oczywiscie skrzynia manualna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super kolor :good:

bardzo mi się wszystko podoba, tylko oszczędź jej gonitw 250 itp, zanim jej porządni9e nie dotrzesz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super kolor :good:

bardzo mi się wszystko podoba, tylko oszczędź jej gonitw 250 itp, zanim jej porządni9e nie dotrzesz :wink4:

ona juz raczej dotarta

bo to 2008r ;)

ps. fajny wypas szkoda ze bez mmi ?

ja bym jej tylko zapodal chipa i lepsza felge

gratki auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super kolor :good:

bardzo mi się wszystko podoba, tylko oszczędź jej gonitw 250 itp, zanim jej porządni9e nie dotrzesz :wink4:

2008r. więc przebieg już raczej dotarty powinna mieć :gwizdanie:Chyba, że ktoś na nią patrzył od wyprodukowania, albo wyciągnięta z jakiejś ciemnej szafy ASO :naughty:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 14:26_________________________________________________ups - Nowak mnie ubiegł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups - Nowak mnie ubiegł :decayed:

ha! tak czy owak pierwszy Nowak :kox:

ps. fajna sciema szyb ;) sam robiles czy taka juz kupiles ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak_zg ,KOval81 :embarrassed:

jakoś mam zakodowane że jak b8 to napewno nowe, a lata lecą przecież :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina: 3.0 TDI QUATTRO :good: motorek :shocked: naprawde ladny plany w dobrym kierunku

a jak tam spalanie ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna konfiguracja srodka w NO nazywa sie to sportpakke , jest dwa razy tansze niz S-line a rozni sie jedynie tym ze nie ma znczkow i wytloczki S-line na fotelach.Zawieszenie sportowe ktore tez daje rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko piękne, czarna podsufitka robi wrażenie i jedyny słuszny silnik diesla w tym modelu. no i rób program :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko piękne, czarna podsufitka robi wrażenie i jedyny słuszny silnik diesla w tym modelu. no i rób program :kox:

eeee tam program, niech pojeździ trochę, pózniej będzie dodatkowa radość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak spalanie mysle ze na dobrym poziomie przy mojej nodze :) 9,7 srednio

szyby byly juz przyciemnione ale tez tak bym zrobil co do felgi napewno bedzie 18 tylko jeszcze nie wiem co by tu zapodac moze jakies propozycje z waszej strony :)

z tego co sie dowiedzialem o tym aucie to rok stala w Dani i pierwsza rejestracja jest zrobiona w Polsce i jak kupowalem to miala przebieg 19 tys i wydaje sie to realne przynajmniej mam taka nadzieje

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 tys i tak wygnieciony fotel ? no cyba zemi sie wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 tys i tak wygnieciony fotel ? no cyba zemi sie wydaje

fotel kierowcy jest troche wygniecony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...