Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adameczek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adameczek

  1. Czy ktoś się orientuje czy Witek robi silnik 2.0 TFSI 211km Q (B8) ?
  2. Ja zamawiałem samochód w szwecji i te progi dostałem w gratisie!!
  3. Ponownie założyłem ponieważ poprzedni został usunięty.
  4. Po usunięciu mojego wątku postanowiłem założyć nowy i wrzucić pare zdjęć A4ki na nowych felach. Z planowanych jeszcze modów: - virus - tylny dolny spoiler od S-line
  5. Ja wypadam bo nie ma hamowni 4x4
  6. Czy 2.0 TFSI Q podeszłoby pod temat..?
  7. samochód waży 1600-1700kg. Jednak podczas hamowania siły się zwiększają i mają większy napór. Chyba, że te wartości odnoszą się do masy auta podczas postoju...
  8. Właśnie zamówiłem felgi 18" model R8. Szukam opon i mam problem, ponieważ oryginalnie samochód wyszedł na oponach 225/55/16 95Y. moje pytanie to czy mogę zakupić np opony 225/45/18 92W ? Czy nie będzie problemu że nośność jest 92?
  9. Są w/g mnie na dzień dzisiejszy z 18 " najładniejsze, dlatego je też już mam, chwilowo wywiezione do malowania w specyficzny kolor, bo wydaje mi się że co jak co ale lakierników od felunku to powinni w Audi wystrzelać, jak wyjdzie tak jak zamierzam to się pochwale a jaki masz ET tych felg? 35 czy 45?
  10. super niunia :gwizdanie: mógłbyś napisać co tam masz w środku i jakie plany na przyszłość
  11. a jakie fele ma kuredu?
  12. no to widzisz bo w kazdej innej B8 czy to benzyna czy diesle nie mozna ;(-dobrze wiedziec [/quote no to widzisz bo w kazdej innej B8 czy to benzyna czy diesle nie mozna ;(-dobrze wiedziec No ale u mnie się da wyłączyć ESP i możesz normalnie bokami polatać.. (B8 2,0TFSI)
  13. fakt, dobrze grają. Warto się zastanowić
  14. Piękna Niunia
  15. Witam. właśnie oczekuję mojej nowej b8. do końca tygodnia powinna już być !!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.