Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]


450yamaha

Rekomendowane odpowiedzi

Od listopada jestem szczęsliwym posiadaczem tego auta ;)

Standardowe 18", w środku nawigacja, podgrzewane sportowe fotele z alcantarą, czujnik zmiany świateł świateł, czujniki parkowania - nic szczególnego ;)

Póki co przejechane 17 000 km żadnych problemów, śmiga aż miło, na autostradzie wg GPS ponad 260 poleciał

p1010478felgi.jpg

p1010480felgi.jpg

p1010484f.jpg

p1010482k.jpg

p1010485u.jpg

p1010479audi.jpg

p1010481audi.jpg

Trzy filmy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no ładna fura, pierwsza S4 B8 na forum chyba :kox: witamy na forum :good:

Trzeba dane w profilach uzupelnic bo nie ma do wyboru S4 B8 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancka kolor jedyny odpowiedni :)

Nie myślisz o jakimś sofcie? :naughty: ponad 400KM robią samym programem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no, niektorzy to sie bawia :wink4:

na wiosne poprosimy ladna sesje z umytym autkiem.

a programik by sie przydal, w koncu w porownaniu z kupnem takiej s4 to nie duzy koszt,a zawsze mozna wrocic do standardowej mapy, jesli szkoda gwarancji :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co program? Toz to nie 1.9 TDI, lol.

Gratuluje autka. Sam planuje zmiane za jakis czas na taka tylko Avant. Jedyne co mnie przeraża to spalanie. Prawda to, ze w jezdzie miejskiej pali ok 18l?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda :) Przynajmniej tak podejrzewam. Jeżdząc po mieście megaspokojnie, z zastosowaniem się do wskazań kontrolki od biegów (a wygląda to mniej więcej tak: 1. bieg -do 10 kmh, 2. - do 20 kmh, 3. - do 30 kmh itd.) pali około 14-15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda :) Przynajmniej tak podejrzewam. Jeżdząc po mieście megaspokojnie, z zastosowaniem się do wskazań kontrolki od biegów (a wygląda to mniej więcej tak: 1. bieg -do 10 kmh, 2. - do 20 kmh, 3. - do 30 kmh itd.) pali około 14-15.

A jednak :) Chociaz 14-15 jeszcze moze byc ;)

Probowales moze jazdy testowej z nowym 7-biegowym Stronikiem dostepnym z tym modelem? Bo widze ze wybrales manual :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna eska ;) dobrze ze ja pokazales ....

ps. miales okazje jechac tez 4.2 v8 ? wiem ze w s4 nie bylo ale np w s5 byl na poczatku 4.2 v8 zastapiany 3.0T v6 ....

jestem ciekaw jak osiagi aut ;)

wiadomo ze po programi juz 3.0T zrobi miazge

jakies plany co do auta masz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winszuje ,wielu ci na pewno zazdrości takiego auta ,życzę ci abyś długo nią jeżdził ,no i w Pile na zlocie nam ją pokazał na żywo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobija mnie czasam Audi , zeby do Ski czlowiek musial dokupic 3 strefowa klime :rolleyes:

Auto nic dodac nic ujac tylko pozazdroscic.A mam przy okazji takie pytanko , da sie w niej calkowicie dezaktywowac ESP tak zeby sobie czlowiek mogl bokami polatac tak ja chce i zeby mu nic nie przeszkadzalo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie miałem okazji spróbowac jazdy tym 4.2 V8.. A na jakieś zloty jak będą, i zrobi się tylko trochę cieplej napewno się wybiorę :) Co do zmian w samochodzie, to chodzi mi po głowie wymiana wydechu na jakiś sportowy, ABT, MTM, Milltek - do pomyślenia :)

@turdzi - tym magicznym przyciskiem ESP OFF można wyłączyc albo ASR, albo ASR i ESP naraz. Można w pełni śmigać na wyłączonych systemach :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...