Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]


450yamaha

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem na prawdę chętny na wszelkiego rodzaju porównania, jak się tylko cieplej trochę zrobi :)

chetnie bym sie ustawil na kreske moim STIajem ale mam troche dalego , alejak bede w poznaniu to dam znac :) ( nie wiem czemu ale w tej kwesti czuje sie czalkiem pewnie :wink4:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś się okaże, że 333 hp to za mało, to sie pomyśli o jakimś podniesieniu mocy :)

Kuredu pewnie by z rolki się z Tobą ustawił :naughty:

No myślę, że by tu akurat kupkę usadził prędzej - to nie malikówna S4, tylko troszkę mocniejszy sprzęt... :naughty:

Prędzej byłbym ciekawszy sparingu z Malikową S4 ale już ma nowego właściciela...

tak chyba bylo , zreszta od dawin dawna wiadomo ze B7 S4 to woz wolnijszy niz to wyglada na papierze , bo raz ze wiekszosc nie ma obiecywanych 344KM to jeszcze ceirpi na soooolidna nadwage :wink4:

Tak ale pomimo tego S4 Malika objechało 2.0 TFSI Kuredu, jeśli się mylę to proszę mnie poprawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura :kox: Kolor :kox: Manual :kox: Silnik :kox:

Ale dźwięk to jak odkurzacz :sick3:, jednak V8 w starszych modelach ma lepszy dźwięk i to o wiele, dlatego plan

co do wymiany wydechu słuszny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura miazga :good: czekamy na Spocie na prezentacje :naughty:

Tak ale pomimo tego S4 Malika objechało 2.0 TFSI Kuredu, jeśli się mylę to proszę mnie poprawić :)

już poprawiam :decayed: z tego co wiem to było kilka prób i co najwyżej było równo, a tak to Kuredu trochę z przodu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) Czujesz się całkiem pewnie? W sensie że mi naładujesz? :( To zależy do ilu się bedziemy ścigać :)

fakt , sluszna uwaga :), skrzynki na tyle co tobie mi nie starczy :( ale chwilke ci zajmie zanim mnie zlapiesz :wink4: , bo mocy mam o 10 km mniej ale kg to chyba o 200 :tongue4::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile miałeś zmierzone 0-100?? Możemy popróbować kiedyś.. Wybrać się na autostradę np.. zrobic od 0-100, 0-200, 60-200, 80-200, 120-200, do wyboru ;)

oczywiscie w niemczech :wink4:

no i przydaloby sie klasyczne 1/4 mili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile miałeś zmierzone 0-100?? Możemy popróbować kiedyś.. Wybrać się na autostradę np.. zrobic od 0-100, 0-200, 60-200, 80-200, 120-200, do wyboru ;)

mierzonego nigdy nie mialem, ale pare razy stawalem ze zmierzonymi autami ktore mialy bardzo dorze ponizej 5 ( np: mocno nadlubane evo ) i nie wypadlo tak zle do 100 wiec oceniam na wysokie 4 .......... 4,8 cos w tych granicach , ale potem widomo ze bys odjechal pojemnosc i Nm jednak zrobia swoje :cool1:.Jak bedzie okazja chetnie sprawdze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej, sam jestem ciekaw :) Mawiaja po necie, że dobry kierowca jest w stanie zrobić 4.9 nowym S4 B8... Zobaczymy na ile to prawda :P (Trzeba znaleźć dobrego kierowce ;) )

Posadźcie miron'a - pakował łydki ostatnio, to dopiero zobaczysz możliwości swojego auta :polew: EOT A tak poważnie, to sam ciekaw jestem, jak by wypadło porównanie tych 2 autek :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co komu po tych czasach ... jak i tak kierownik najważniejszy w warunkach drogowych.

Nie ma co ujmować Nowej S - potencjał ma, jednak gdzieś mi tam w duszy magia z modeli S i RS w B5 umyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile miałeś zmierzone 0-100?? Możemy popróbować kiedyś.. Wybrać się na autostradę np.. zrobic od 0-100, 0-200, 60-200, 80-200, 120-200, do wyboru ;)

mierzonego nigdy nie mialem, ale pare razy stawalem ze zmierzonymi autami ktore mialy bardzo dorze ponizej 5 ( np: mocno nadlubane evo ) i nie wypadlo tak zle do 100 wiec oceniam na wysokie 4 .......... 4,8 cos w tych granicach , ale potem widomo ze bys odjechal pojemnosc i Nm jednak zrobia swoje :cool1:.Jak bedzie okazja chetnie sprawdze.

calkiem prawdopodobne

kolega ma seryjne subaru impreze wrx sti sprt 2.5L 320KM ( seria ) i katalogowo to ma 4.8s wlasnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie ale najwczesniej na Wielkanoc :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi mam do jazdy na co dzien po Oslo a Impreze do jazdy po PL :) ale nie ukrywam ze sni mi sie taka S4 po nocach , niestety jak na razie za wysokie progi jak na moje nogi.Pol banki z rekawa nie wytrzepie :rolleyes: ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...