Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]


450yamaha

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to jest takie speszyl 2.0T co ma 320 koników i szło łeb w łeb z S4 B7. Albo znów coś pokręciłem ;)

297KM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuredu chcesz 2.0T FWD startować do 3.0T QUATTRO? :cool1:

a czemu nie :cool1:, stosunek mocy do wagi mamy prawie identyczny, oczywiście z miejsca nie startuje ale porównania od 50km/h, 100km/h, 150km/h możemy zrobić, zrzuce w tydzień jeszcze z 2kg co by się auto lepiej odpychało :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuredu chcesz 2.0T FWD startować do 3.0T QUATTRO? :cool1:

a czemu nie :cool1:, stosunek mocy do wagi mamy prawie identyczny, oczywiście z miejsca nie startuje ale porównania od 50km/h, 100km/h, 150km/h możemy zrobić, zrzuce w tydzień jeszcze z 2kg co by się auto lepiej odpychało :naughty:

nie zapomnij wyjac zapasu i przyjechac na rezerwie :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany - tylko nie zapomnijcie kogoś zabrać, kto te bezeceństwa zapisze na jakim nośniku :naughty: Będzie ciekawie muszę przyznać.

Kuredu - to ile ty masz na chwilkę obecna KM i Nm??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany - tylko nie zapomnijcie kogoś zabrać, kto te bezeceństwa zapisze na jakim nośniku :naughty: Będzie ciekawie muszę przyznać.

Kuredu - to ile ty masz na chwilkę obecna KM i Nm??

297KM i 401Nm już przy 1900obr/min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany - tylko nie zapomnijcie kogoś zabrać, kto te bezeceństwa zapisze na jakim nośniku :naughty: Będzie ciekawie muszę przyznać.

Kuredu - to ile ty masz na chwilkę obecna KM i Nm??

297KM i 401Nm już przy 1900obr/min

A dłubałeś coś więcej, bo chyba mnie coś ominęło :shocked::decayed:[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 20:55_________________________________________________Ostatnio zawiesiłem się na 270KM chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_________________________________________________Ostatnio zawiesiłem się na 270KM chyba

tyle miało być po programie ale przez dłuższy czas nie mogłem zmierzyć auta bo na hamowni odcinało go przy 5000obr i dalej nie jechał, dopiero po pewnym czasie został zmierzony właściwie i wyszło tyle co pisałem

sorry za OT choć w sumie piszemy na temaat wyścigu i rywala auta z tego wątku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_________________________________________________Ostatnio zawiesiłem się na 270KM chyba

tyle miało być po programie ale przez dłuższy czas nie mogłem zmierzyć auta bo na hamowni odcinało go przy 5000obr i dalej nie jechał, dopiero po pewnym czasie został zmierzony właściwie i wyszło tyle co pisałem

sorry za OT choć w sumie piszemy na temaat wyścigu i rywala auta z tego wątku :wink4:

Dokładnie - obie strony wyścigu trzeba poznać :naughty:

To przy podanych parametrach może być rzeczywiście ciekawa zabawa :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś w Poznaniu hamownia która zmierzy auto z napedem quattro?

teraz w geko cars mają porządna hamownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałem że zobaczę tego skilla na letnim zlocie a chłopaki już się ustawili za parę dni :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuredu, wszystko ładnie pięknie, ale w mieście ani podziemiach KC nie zrobimy wyścigu od 160 ;P Trzeba bedize gdzieś pojechać.. Poznań-Konin? :)

no tak myślę ćhoc lepiej na świecko bo tam mniejszy ruch :cool1:

tylko umówimy się na tel bo jak na forum napiszemy gdzie i o której to się wszystkie nieoznakowane wozy zjadą na A2 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc moc i moment kuredu dużo nie odbiega od serii S4 B8 kolegi 450yamaha jeśli będziecie jechać z rolki od 50-80km/h to jestem również ciekaw pojedynku bo z miejsca wynik będzie oczywisty na korzyść 3.0T :gwizdanie:

Podajcie jeszcze masę waszych :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...