Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]


450yamaha

Rekomendowane odpowiedzi

Koval jak już pisałem nie robiąc OT w Stenie jest waga ale to nie skup złomu, jak już to ja złomem Lexem mogę podjechać i polookać jak idą pomiary :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koval jak już pisałem nie robiąc OT w Stenie jest waga ale to nie skup złomu, jak już to ja złomem Lexem mogę podjechać i polookać jak idą pomiary :polew:

Zjadło mi cholera 2 strony waszych wypocin, dlatego sie nawiązałem do textu sprzed filmiku :polew: :polew:

Vario - Ty nie jedź, bo się niechcący wmieszasz w wyścig, objedziesz oba turbiaki i będzie. 450yamaha jeszcze program zrobi (choć mi się wydaje, że przed startem jeszcze :decayed:), ale co pocznie Kuredu wtedy - inżynierowie nie przewidzieli 2 softów jednocześnie :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario zjedzie na spot ścigantów ze składem złomu, bo tam jest waga :naughty:

1430kg - auto 25 cm dłuższe niż mój pażdzioch, a ja mam w dowodzie chyba 1540kg wpisane (a niech to szlag :polew:) :shocked:

Kuredu - malżonki nie sadzaj, bo wstydu narobi i wszystkich objedzie o 2 długości i wtedy Konrad na bank zrobi program, a tego nie będziesz chciał :naughty::kox:

PABLO - toś doj**ał ze scenariuszem - Alan Starski się znalazł :gwizdanie: :polew:

No scenariusz nominowany do oskara :gwizdanie: :decayed::polew:

Konrad szkoda że nie jedziesz do bukowiny bo pewnie zabawa była by przednia jak poźkowatym miśkiem :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co i kiedy jest w bukowinie??

Konrad czytaj forum :)

http://www.a4-klub.pl/smf/vii_ogolnopolski_zlot_i_iv_urodziny_audi_a4_klub_polska_bukowina_tatrzanska-t108423.0.html

Chyba że tego nie widzisz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah już sobie przypomniałem ;)) Niestety.. ta odległość.. zbyt duża ;) Albo się pomyśli jeszcze.. zobaczymy ;)

na myślenie już stanowczo za późno - nawet na liście rezerwowej jest kolejka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie to nie :) Przejechać się popatrzeć można. Czy też nie :mysli:

źle mnie zrozumiałeś - to było kolejne podpuszczanie z mojej strony ( żebyś już teraz się zapisał ) :wink4:

każdy mile widziany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie to nie :) Przejechać się popatrzeć można. Czy też nie :mysli:

Zawsze można przyjechać :decayed:

Nie byłeś nigdy w zakopcu co chwile jakaś babina stoi przy drodze z tabliczką "wolne pokoje i tanie" także nie będzie problemu z noclegiem :decayed::polew:

A tak na serio jeśli odległość nie robi problemu to zawsze można podjechać na jeden dzień najlepiej w sobotę i poczuć zimowy klimat :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może tak dla urozmaicenia kuredu i 450yamaha wyścig pt. "Kto pierwszy w zakopcu" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może tak dla urozmaicenia kuredu i 450yamaha wyścig pt. "Kto pierwszy w zakopcu" :naughty:

I pasowało by zapodać nowy temat bo widzę że zrobiło się wielkie zainteresowanie :kox:

Ktoś będzie chciał poczytać o S4 B8 to zobaczy posty o ustawce :blink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może tak dla urozmaicenia kuredu i 450yamaha wyścig pt. "Kto pierwszy w zakopcu" :naughty:

I pasowało by zapodać nowy temat bo widzę że zrobiło się wielkie zainteresowanie :kox:

Ktoś będzie chciał poczytać o S4 B8 to zobaczy posty o ustawce :blink::decayed:

dokładnie - o tym samym pomyślałem - troszke bałagan się tu zrobił :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile miało KM te 2.0T po programie bo starsze S4 B6 czy B7 nie trzymały serii a na filmiku dość odjechało to S4 B6 :)

ale jakie to 2,0 T B7 czy B8 ? bo to znaczna roznica.[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 09:52_________________________________________________

Tak poza tematem to jezdzilem ostatnio nowym allroad-em a4 2.0T Q i nie bylo czyc tych 6.9 do setki

ja jezdzilem ostatnio B8 2,0 TFSi Q i tez nie powalilo , ale moze dlatego ze ten silnik bardzo plynnie rozwija moc i ciagnie tak samo od 2000 do 6000 tys.

Pamietaj tez ze ma tez troche miesa.Jak wsiadzeisz do Grande punto ktore ma 7 do setki to ci sie wydaje ze niesamowicie zapitala , a w audi tego po prostu nie czujesz.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje odczucia z B8 są takie że n ie czuć przyspieszania jak sie jedzie samemu na drodze, auto przyśpiesza bardzo dostojnie, różnice widać dopiero gdy obok są jakieś auta, wystarczy ruszyć i do 4tys/obr na każdym biegu i ztyłu nikogo nie widać a wcale tego nie czuć, co chwile się ktoś trafia i trzeba ciagnąć na maxa bo sie chca ścigać, Madas może potwierdzić, jeździł kiedyś ze mna cały dzień po poznaniu to chyba z 8-10 razy się ktoś trafił na ustawkę :decayed:

yamaha ustawke bedziemy musieli zrobić w tygodniu bo ja bede w poznaniu czwartek piatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje odczucia z B8 są takie że n ie czuć przyspieszania jak sie jedzie samemu na drodze, auto przyśpiesza bardzo dostojnie, różnice widać dopiero gdy obok są jakieś auta, wystarczy ruszyć i do 4tys/obr na każdym biegu i ztyłu nikogo nie widać a wcale tego nie czuć

no wlasnie mialem dokaldnie takie same odczucia tym bardziej ze d*pa przyzwyczajona z diesla ktory jak by nie bylo wciska w fotel na poczatku i przez to sprawia wrazenie ze jest szybszy niz w rzeczywistosci jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...