Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]


450yamaha

Rekomendowane odpowiedzi

fura mega :kox: (S4 i manual :good:) :notworthy:

CB radio masz przykręcone? bo przy ostrym hamowaniu to może dalej lecieć niż małysz :przebiegly:

w Audi mogli się trochę bardziej postarać i ten przewód z klimy obok zbiorniczka jakoś ukryć (myślę że to przewód z klimy) :wallbash:

LED nadrabia ekologię za silnik :polew:

LED :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze ladna :good: troche kosztowala :cool1:

jezdzilem A6 2009 z tym silnikiem 3.0 T Q kolegi :decayed: ciekawe czy ta sama jednostka :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie audi przegielo tym modelem i jest to pierwsz kompletnie bezplciowa S4ka. Rezygnacja z V8 kompletnie odebrala charakter temu autu jak i pozostalym Ska. V6tke z kompresorem czy bez mozna miec w zwyklym modelu i pakowanie jej do Sek to profanacja. Rozumiem ekologie, ekonomie itp ale szanujmy sie ;)

Szkoda ze masz w manualu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie audi przegielo tym modelem i jest to pierwsz kompletnie bezplciowa S4ka. Rezygnacja z V8 kompletnie odebrala charakter temu autu jak i pozostalym Ska. V6tke z kompresorem czy bez mozna miec w zwyklym modelu i pakowanie jej do Sek to profanacja. Rozumiem ekologie, ekonomie itp ale szanujmy sie ;)

Szkoda ze masz w manualu...

Ja myślę, że dobrze zrobili, że poszli w 3.0T. Dużo łatwiej zrobić go w okolice 400KM co w starym V8 już nie było łatwe. Także mniej kg nad przednią osią to duży plus.

A fura super, tylko ta gałka zmiany biegów do wymiany :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie miałem okazji spróbowac jazdy tym 4.2 V8.. A na jakieś zloty jak będą, i zrobi się tylko trochę cieplej napewno się wybiorę :)

Niezła furka. Gratuluję. Na moje ucho jednak V8 brzmi znacznie lepiej. Przynajmniej z wnętrza auta.

Szkoda, że przegapiłeś poprzedni zlot w Pile bo miałbyś okazję spróbować moim S4 B7 :)

Niestety od tygodnia jest już w posiadaniu nowego właściciela.

Co do spalania po mieście to widzę, że jest podobnie - 18l. Minimalnie udało mi się zejść do 11.2l, ale to przy bardzo grzecznej jeździe 100-120kmph na tempomacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Audi dobrze zrobiło zmniejszając ilość cylindrów i pojemność w nowej S-ce to już kwestia dyskusyjna - możnaby gadać długi czas :) Mi osobiście akurat nie przeszkadza zejście na tych dwóch wartościach. Co do modyfikacji to tak jak wspominałem - za jakiś czas pomyśli się o wymianie wydechu na coś bardziej.. brzmiącego :) Felg myślę, że nie ma co zmieniać. Już na 18" trzeba uważać - raz na te 17 000 km pękła mi felga. Do wymiany niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować furki :good: Powtórzę się po innych: coś pięknego :slina: za jakiś czas pewno i tak zrobisz program, po jakimś czasie zawsze jest za mało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@turdzi - tym magicznym przyciskiem ESP OFF można wyłączyc albo ASR, albo ASR i ESP naraz. Można w pełni śmigać na wyłączonych systemach :))

no to widzisz bo w kazdej innej B8 czy to benzyna czy diesle nie mozna ;(-dobrze wiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@turdzi - tym magicznym przyciskiem ESP OFF można wyłączyc albo ASR, albo ASR i ESP naraz. Można w pełni śmigać na wyłączonych systemach :))

no to widzisz bo w kazdej innej B8 czy to benzyna czy diesle nie mozna ;(-dobrze wiedziec

[/quote

@turdzi - tym magicznym przyciskiem ESP OFF można wyłączyc albo ASR, albo ASR i ESP naraz. Można w pełni śmigać na wyłączonych systemach :))

no to widzisz bo w kazdej innej B8 czy to benzyna czy diesle nie mozna ;(-dobrze wiedziec

No ale u mnie się da wyłączyć ESP i możesz normalnie bokami polatać.. (B8 2,0TFSI)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn z tym systemem w S4 jest dziwna sprawa. Bo nawet na włączonym ESP pozwala nieźle pozarzucać w zakrętach.. Jakby czasem nie działało :)

No ale u mnie się da wyłączyć ESP i możesz normalnie bokami polatać.. (B8 2,0TFSI)

no to dziwna sprawa bo w zeszlym roku testowalem B8 2,0TDI 170KM Q i kiedy tydzien temu 2,0 211 KM TFSI Q i specjalnie wzialem auto na osniezony plac i .....bokami dalo sie polatac ale w glebokim poslizgu lub sie sie zaczela isc pelnym piecem to mimo wylaczonego ESP ono finalnie tak przyhamowywalo.

To samo mial _Makki_ i nawet kontaktowal sie w tej sprawie ze mna , bo byl na zlocie i na zamarznietych jeziorach cala ta elektronika popsula mu zabawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto piękne!! Silnik :kox: kolor :kox: wyposażenie :kox: jak dla mnie cud.

nie wiem jak z ESP w b6 bo u mnie będą przy okazji na placu dawałem nawet mimo małego placu ostro bokami i przy wyłączonym ESP nie zadziałało ani raz a jak włączyłem to nie dało się nic robić bo chciał kontrolować auto...

p.s. dzisiaj to ESP ocaliło mi trochę blachy bo rozkojarzona Pani przecinając główną ulicę nie zatrzymała się ani trochę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak z ESP w b6 bo u mnie będą przy okazji na placu dawałem nawet mimo małego placu ostro bokami i przy wyłączonym ESP nie zadziałało ani raz a jak włączyłem to nie dało się nic robić bo chciał kontrolować auto...

w B6 i B7 przyciskiem odlacza sie go calkowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...