Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAG] Ślicznotka no. 2 - Srebrna petarda ;) 19.02.2013 update

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

PS. Co z B7?? :naughty:

:patrzy:

szkoda mi troche bylo, ale poszlo :wink4:

Opublikowano

Ładna B8 i nie znowu aż taki golas... :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzis objechalem Vectre 3.0 CDTI V6 :kox:

Opublikowano

Dzis objechalem Vectre 3.0 CDTI V6 :kox:

no prosze :good:

Ja jeszcze nie miałem do scigania nic prócz bety 320d

Opublikowano

David gratuluję autka :good: :good: :good: i mam nadzieję że ten banan będzie mega długo gościł na buzi :wink4:

Opublikowano
  • Autor

David gratuluję autka :good: :good: :good: i mam nadzieję że ten banan będzie mega długo gościł na buzi :wink4:

Jak narazie caly czas jest, ale wiesz - apetyt rosnie w miare jedzienia :naughty: wiec nie wykluczam, ze moze kiedys wpadnie wieksze turbo ;)

Opublikowano

Dzis objechalem Vectre 3.0 CDTI V6 :kox:

jechałeś na ledach czy na xenonie ? bo jak na ledach to nic dziwnego :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzis objechalem Vectre 3.0 CDTI V6 :kox:

jechałeś na ledach czy na xenonie ? bo jak na ledach to nic dziwnego :decayed:

wylaczylem wszystko, nawet ladowarke od telefonu :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

No w koncu pokazales.Auto mega.Gratuluje.Tylko pilnij jej dokladnie :evil:

Opublikowano

David gratuluję autka :good: :good: :good: i mam nadzieję że ten banan będzie mega długo gościł na buzi :wink4:

Jak narazie caly czas jest, ale wiesz - apetyt rosnie w miare jedzienia :naughty: wiec nie wykluczam, ze moze kiedys wpadnie wieksze turbo ;)

na dobry apetyt - dokładka i znowu dokładka :naughty:
Opublikowano

Dzis objechalem Vectre 3.0 CDTI V6 :kox:

jechałeś na ledach czy na xenonie ? bo jak na ledach to nic dziwnego :decayed:

wylaczylem wszystko, nawet ladowarke od telefonu :decayed: :decayed: :decayed:

nieźle dajecie :decayed::wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dzis objechalem Vectre 3.0 CDTI V6 :kox:

jechałeś na ledach czy na xenonie ? bo jak na ledach to nic dziwnego :decayed:

wylaczylem wszystko, nawet ladowarke od telefonu :decayed: :decayed: :decayed:

nieźle dajecie :decayed::wink4:

:polew: :polew:

a tak po za tym to furacz wypas :cool1:

muszę ją w realu chociaż dotknąć :polew:

Opublikowano

Dzis objechalem Vectre 3.0 CDTI V6 :kox:

jechałeś na ledach czy na xenonie ? bo jak na ledach to nic dziwnego :decayed:

wylaczylem wszystko, nawet ladowarke od telefonu :decayed: :decayed: :decayed:

nieźle dajecie :decayed::wink4:

:polew: :polew:

a tak po za tym to furacz wypas :cool1:

muszę ją w realu chociaż dotknąć :polew:

lepiej nie bo porazi Cię prądem 2000 voltów z B8 :naughty:

David_n co pierwsze w planach teraz :?: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dzis objechalem Vectre 3.0 CDTI V6 :kox:

jechałeś na ledach czy na xenonie ? bo jak na ledach to nic dziwnego :decayed:

wylaczylem wszystko, nawet ladowarke od telefonu :decayed: :decayed: :decayed:

nieźle dajecie :decayed::wink4:

:polew: :polew:

a tak po za tym to furacz wypas :cool1:

muszę ją w realu chociaż dotknąć :polew:

lepiej nie bo porazi Cię prądem 2000 voltów z B8 :naughty:

David_n co pierwsze w planach teraz :?: :wink4:

na zime sobie chyba odpuszcze jakiekolwiek mody, ewentualnie bede sie rozgladal za wnetrzem. Na wiosne pierwsze co to felunek :wink4:

Opublikowano

Dzis objechalem Vectre 3.0 CDTI V6 :kox:

jechałeś na ledach czy na xenonie ? bo jak na ledach to nic dziwnego :decayed:

wylaczylem wszystko, nawet ladowarke od telefonu :decayed: :decayed: :decayed:

nieźle dajecie :decayed::wink4:

:polew: :polew:

a tak po za tym to furacz wypas :cool1:

muszę ją w realu chociaż dotknąć :polew:

lepiej nie bo porazi Cię prądem 2000 voltów z B8 :naughty:

David_n co pierwsze w planach teraz :?: :wink4:

na zime sobie chyba odpuszcze jakiekolwiek mody, ewentualnie bede sie rozgladal za wnetrzem. Na wiosne pierwsze co to felunek :wink4:

napewno nie da dotknąć bo powie że brudne ręce mam :polew:

Opublikowano
  • Autor

Dzis objechalem Vectre 3.0 CDTI V6 :kox:

jechałeś na ledach czy na xenonie ? bo jak na ledach to nic dziwnego :decayed:

wylaczylem wszystko, nawet ladowarke od telefonu :decayed: :decayed: :decayed:

nieźle dajecie :decayed::wink4:

:polew: :polew:

a tak po za tym to furacz wypas :cool1:

muszę ją w realu chociaż dotknąć :polew:

lepiej nie bo porazi Cię prądem 2000 voltów z B8 :naughty:

David_n co pierwsze w planach teraz :?: :wink4:

na zime sobie chyba odpuszcze jakiekolwiek mody, ewentualnie bede sie rozgladal za wnetrzem. Na wiosne pierwsze co to felunek :wink4:

napewno nie da dotknąć bo powie że brudne ręce mam :polew:

:naughty: :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Gratuluję zakupu :good: autko mega :kox: :kox:[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 20:48_________________________________________________oby nie była pechowa jak B7 :gwizdanie:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Bardzo ładne autko :kox: tak jak pisałeś, ładne koło i będzie pełnia szczęścia :good: gratuluję :hi:

Opublikowano

very ładna :) graty

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.