Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAG] Ślicznotka no. 2 - Srebrna petarda ;) 19.02.2013 update

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bardzo ładna :good:

kierownica mi się nie podoba, jak mam się czepiać :wink4:

srebrny jest piękny :good:

jak ma 440Nm to musi bardzo przyjemnie się odpychać, zmierz co nieco i wstaw w wątek o porównaniu przyspieszeń, przynajmniej będzie coś wiadomo, z Bochni masz rzut kamieniem na kawałek dwupasmówki :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Sam jestem ciekaw jak ten program ma sie w rzeczywistosci. Odczucia bardzo przyjemne, dzis objechalem Merca E250 CDI (ponoc 204ps) wiec nie jest zle :naughty:

Jakies konkretne pomiary zrobie jak zlapie troche czasu bo ostatnio ciezko :no:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Furka na wypasie bardzo mi się spodobała zwłaszcza że miałem okazję spojrzeć na nią w realu :kox:

Czekamy na mody szczególnie na zawiasik i obręcz 18" :decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzis mi w raczki wpadla madafaka turbawka :cool1:

post-33418-1406905711,5071_thumb.jpg

post-33418-1406905711,5322_thumb.jpg

Opublikowano

Dzis mi w raczki wpadla madafaka turbawka :cool1:

cb6baf04fb810fb1med.jpg

f6be72f225f40228med.jpg

:evil:

To ile myślisz że będzie kuników :evil:

I tak Cię objadę :decayed::wink4:

Opublikowano

Dzis mi w raczki wpadla madafaka turbawka :cool1:

cb6baf04fb810fb1med.jpg

f6be72f225f40228med.jpg

:evil:

I tak Cię objadę :decayed::wink4:

chyba pod pościelą na ręcznym... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dzis mi w raczki wpadla madafaka turbawka :cool1:

cb6baf04fb810fb1med.jpg

f6be72f225f40228med.jpg

:evil:

I tak Cię objadę :decayed::wink4:

chyba pod pościelą na ręcznym... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ty z tego już jesteś dobrze znany że najpierw ze wszystkimi robisz skilla pod kołderką na recznym :naughty: :naughty: :naughty::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dawid furka jak kazde b8 miażdzy system :kox:

gratulacje , tylko posprzątaj w środku :wink4::good:

Opublikowano
  • Autor

dawid furka jak kazde b8 miażdzy system :kox:

gratulacje , tylko posprzątaj w środku :wink4::good:

:bag:

Opublikowano

dawid furka jak kazde b8 miażdzy system :kox:

gratulacje , tylko posprzątaj w środku :wink4::good:

:bag:

:polew:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 14:29_________________________________________________no muszę tu Dawida obronić to nie miał brudno nawet z tyłu :>

no może troche ale wejść się dało :wink4:

ale autko robi sieke :gwizdanie:

i wiesz co do komfortu to zamiana aktualna :decayed:

Opublikowano

dawid furka jak kazde b8 miażdzy system :kox:

gratulacje , tylko posprzątaj w środku :wink4::good:

:bag:

:polew:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 14:29_________________________________________________no muszę tu Dawida obronić to nie miał brudno nawet z tyłu :>

no może troche ale wejść się dało :wink4:

niemożliwe... To musiało być na drugi dzien po tym jak wyrzucił 50 pustych butelek z auta.... :polew: :polew: :polew: :polew:

Aczkolwiek jak ja ostatnio patrzyłem to w bagażniku miał jeszcze buty narciarskie...

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

żeby wsiąść do tyłu musieliśmy trochę ogarnąć :decayed:

Opublikowano

żeby wsiąść do tyłu musieliśmy trochę ogarnąć :decayed:

no to standard... Ale jak z przodu nie bylo zawalone pod sufit to już sukces.

Zawsze jak wsiadam do Dawida do auta to przypomina mi się scena z filmu Fuks. Stuhr tam jezdził maluchem i pod koniec fimu miał w połowie tego malucha wypełnionego torebkami z McDonalds :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

jutro sie wypowiem w tym temacie

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

oj dawidek jak zwykle pijaniutki musi wytrzeziwieć :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

jutro sie wypowiem w tym temacie

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

czekamy :decayed:

Opublikowano

Szkoda, że sedan ale B8 stawia suty na ciepło :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.