Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAG] Ślicznotka no. 2 - Srebrna petarda ;) 19.02.2013 update

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
człowiek już ma chyba zryty beret

potwierdzam masz zryty beret... :whistling::decayed::kox:

David kiedy sufit wjeżdża ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
teraz czarny sufit by się przydał z ciekawości, ile masz już nalatane?
człowiek już ma chyba zryty beret

potwierdzam masz zryty beret...

David kiedy sufit wjeżdża ?

Aktualnie 152 kkm, ostatnio przy 145 kkm wymieniłem rozrząd + dwumas + sprzęgło, poszarpało mi trochę kieszeń, ale spoko, przymierzam się do podsufitki jak tylko jakas kaska wpadnie i cos ciekawego sie pojawi (swoją drogą - A4 8k5 8k SEDAN b8 s line CZARNA podsufitka sufit (2788920566) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - ciekawa aukcja :whistling: )

Wyjątkowo duże u Ciebie te felgi wyglądają - ciekawe co robi ten efekt - nie widzę różnicy pomiędzy moimi 20 a Twoimi 19 - człowiek już ma chyba zryty beret bo mi się ciągle moje koła małe wydają

Nie wiem, może przez zawieszenie. Prawde mówiąc, cieszą mnie te kółka do dziś :wink:

Mam też dalsze plany co do silnika, przymierzam się do wycięcia DPF'a, wrzucenia jakiegoś wydajniejszego intercoolera ( 3.0 tdi ? a może FMIC - Intercooler 600x300x76mm ? Co sądzicie ? ) i po tym wszystkim koniecznie korekta softu, bo CAHA od dawna pompuje, chociaż soft był robiony na starej turbinie. Coś się nie moge zebrać na te mody... :doh: Musi mnie ktoś dobrze kopnąć w dupe chyba :decayed:

Btw tak w ogóle to narazie jestem uziemiony, jeśli chodzi o jazde samochodem i ogólnie poruszanie się :kwasny: tak wygląda moja stopa oczami Rentgena:

e66efcb4400bad96.jpg

pozdrówka

Opublikowano

no to już trochę tych kilometrów natrzepałeś :decayed: ja mam aktualnie 126kkm i rozrząd też mam zamiar wymienić szybciej niż te 180kkm :wink:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

W końcu się zebrałem.. :bicz: Pasuje troche podsumowac;

:arrow2: Uruchomione podgrzewanie foteli + regulacja el. lędźwi + Oświetlenie QQ1 (wymusił schowek, nogi z regulacja przy okazji.. :decayed: )

:arrow2: Zamontowane i uruchomione lusterko z High Beam Assistant (ciekawa opcja)

W najbliższym czasie następuje; wydajniejszy IC, DPF out, i po tym korekta softu :naughty:

Chcialbym do konca tygodnia mieć ustalony termin wykonania tej roboty, waham sie w wyborze wykonawcy :whistling::eusathink:

postaram sie na biezaco informowac o postępach :wink:

stay tuned

I na bonus pare fotek zimowych:

post-33418-1406905714,1393_thumb.jpg

post-33418-1406905714,0964_thumb.jpg

post-33418-1406905714,1164_thumb.jpg

Opublikowano
człowiek już ma chyba zryty beret

potwierdzam masz zryty beret... :whistling::decayed::kox:

:naughty:

każdy to potwierdzi :naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Siema, z racji tego ze ostatnio mialem troche km do zrobienia, sprawa programu i coolera stanela, natomiast udalo sie wkoncu zalozyc stabilizatory S4 przod + tył :banan:

W najblizszym czasie ruszam z tematem dalej.

Fotka z Budapesztu w bonusie :naughty:

post-33418-1406905714,2239_thumb.jpg

Opublikowano

Dawaj ledy na tył żeby odmłodzić tego staruszka

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

:polew::polew:

Grzesiu a Ciebie co naszło że dzisiaj odpisałeś w tym temacie na mojego posta z lutego :grin::polew:

Opublikowano
A mam lampy jakby co :decayed:

Grześ ma lampy, a ja Ci założę - o jak pięknie pomagać koledze w dźwiganiu tak ciężkiego portfela :grin:

Opublikowano
:grin::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.