Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAG] Ślicznotka no. 2 - Srebrna petarda ;) 19.02.2013 update


david_n

Rekomendowane odpowiedzi

człowiek już ma chyba zryty beret

potwierdzam masz zryty beret... :whistling::decayed::kox:

David kiedy sufit wjeżdża ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz czarny sufit by się przydał z ciekawości, ile masz już nalatane?
człowiek już ma chyba zryty beret

potwierdzam masz zryty beret...

David kiedy sufit wjeżdża ?

Aktualnie 152 kkm, ostatnio przy 145 kkm wymieniłem rozrząd + dwumas + sprzęgło, poszarpało mi trochę kieszeń, ale spoko, przymierzam się do podsufitki jak tylko jakas kaska wpadnie i cos ciekawego sie pojawi (swoją drogą - A4 8k5 8k SEDAN b8 s line CZARNA podsufitka sufit (2788920566) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - ciekawa aukcja :whistling: )

Wyjątkowo duże u Ciebie te felgi wyglądają - ciekawe co robi ten efekt - nie widzę różnicy pomiędzy moimi 20 a Twoimi 19 - człowiek już ma chyba zryty beret bo mi się ciągle moje koła małe wydają

Nie wiem, może przez zawieszenie. Prawde mówiąc, cieszą mnie te kółka do dziś :wink:

Mam też dalsze plany co do silnika, przymierzam się do wycięcia DPF'a, wrzucenia jakiegoś wydajniejszego intercoolera ( 3.0 tdi ? a może FMIC - Intercooler 600x300x76mm ? Co sądzicie ? ) i po tym wszystkim koniecznie korekta softu, bo CAHA od dawna pompuje, chociaż soft był robiony na starej turbinie. Coś się nie moge zebrać na te mody... :doh: Musi mnie ktoś dobrze kopnąć w dupe chyba :decayed:

Btw tak w ogóle to narazie jestem uziemiony, jeśli chodzi o jazde samochodem i ogólnie poruszanie się :kwasny: tak wygląda moja stopa oczami Rentgena:

e66efcb4400bad96.jpg

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to już trochę tych kilometrów natrzepałeś :decayed: ja mam aktualnie 126kkm i rozrząd też mam zamiar wymienić szybciej niż te 180kkm :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu się zebrałem.. :bicz: Pasuje troche podsumowac;

:arrow2: Uruchomione podgrzewanie foteli + regulacja el. lędźwi + Oświetlenie QQ1 (wymusił schowek, nogi z regulacja przy okazji.. :decayed: )

:arrow2: Zamontowane i uruchomione lusterko z High Beam Assistant (ciekawa opcja)

W najbliższym czasie następuje; wydajniejszy IC, DPF out, i po tym korekta softu :naughty:

Chcialbym do konca tygodnia mieć ustalony termin wykonania tej roboty, waham sie w wyborze wykonawcy :whistling::eusathink:

postaram sie na biezaco informowac o postępach :wink:

stay tuned

I na bonus pare fotek zimowych:

post-33418-1406905714,1393_thumb.jpg

post-33418-1406905714,0964_thumb.jpg

post-33418-1406905714,1164_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowiek już ma chyba zryty beret

potwierdzam masz zryty beret... :whistling::decayed::kox:

:naughty:

każdy to potwierdzi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, z racji tego ze ostatnio mialem troche km do zrobienia, sprawa programu i coolera stanela, natomiast udalo sie wkoncu zalozyc stabilizatory S4 przod + tył :banan:

W najblizszym czasie ruszam z tematem dalej.

Fotka z Budapesztu w bonusie :naughty:

post-33418-1406905714,2239_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj ledy na tył żeby odmłodzić tego staruszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam lampy jakby co :decayed:

Grześ ma lampy, a ja Ci założę - o jak pięknie pomagać koledze w dźwiganiu tak ciężkiego portfela :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...