Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAG] Ślicznotka no. 2 - Srebrna petarda ;) 19.02.2013 update


david_n

Rekomendowane odpowiedzi

ja myśle że wiedziałem że ten mod się szykuje nawet troszke szybciej niż Ty :grin::grin::grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myśle że wiedziałem że ten mod się szykuje nawet troszke szybciej niż Ty :grin::grin::grin::decayed:

:decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszły mne słuchy że znowu jakiś mod in progress :decayed::decayed::decayed:

Niezły masz wywiad :wink: Środek S-line półskóra siedzi :kox:

Ile dałeś :wink: bo ja też kidyś będę zmienił stołki :decayed:

Foty foty :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszły mne słuchy że znowu jakiś mod in progress :decayed::decayed::decayed:

Niezły masz wywiad :wink: Środek S-line półskóra siedzi :kox:

Ile dałeś :wink: bo ja też kidyś będę zmienił stołki :decayed:

Foty foty :whistling:

GRZANE suki jeszcze sa :naughty: Tylko trzeba dorezac climatronic, wiazke i nie wiem co jeszcze..

Fotki beda nie wczesniej, jak za pare dni. Dziekuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod grzane stołki musisz zmienić klimatronik :wink: z tego co pamietam masz 3-strefowy ( dwie gałeczki ) .

A instalację robi się pod Moduł centralnej Elektryki , sprawdz jaki masz numer i czy ci obsługuje grzanie . Ostatnio gdzieś nawet wklejałem schematy :kox:

......oooooo mam :decayed:

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?230136-Podgrzewanie-przednich-foteli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update: zmienione zawieszenie na komplet: sprężyny Eibach Pro-Kit -30/35mm + amory Bilstein B6. Odczucia rewelacyjne :decayed::decayed:

Fotki na pierwszej stronie :wink: a tu na zachęte:

9838f8ca482356f3med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyślij jakąś fotkę do głosowania na lipiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyślij jakąś fotkę do głosowania na lipiec

Taki mam zamiar, tylko nie wiem jeszcze ktora :laugh:

A gdzie foty nowych foteli ??? :naughty:
to samo chcialem napisac :) Show us fotele :decayed:

Ide zrobic :good:

edit: Nie mam za bardzo warunków do zrobienia sensownych zdjęć, także niebawem :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update: zmienione zawieszenie na komplet: sprężyny Eibach Pro-Kit -30/35mm + amory Bilstein B6. Odczucia rewelacyjne :decayed::decayed:

Fotki na pierwszej stronie :wink: a tu na zachęte:

http://images37.fotosik.pl/1616/9838f8ca482356f3med.jpg

Sam montowałeś amory i springi czy ktoś Ci robił ? Pytam bo ja dawałem do założenia komuś i się gościu nie przyznał, że springi eibach są za krótkie do Bilstein B6, tzn jak już opuścisz auto z podnośnika to ładnie siedzi z tym, że przy montażu nie siedzą ciasno w kolumnie - można obkręcać ręką sprężynę mimo że poduszki już skręcone. Efekt był taki, że na małych nierównościach i przy wolnej jeździe sprężyny się tłukły i nie mogłem dojść co to tak stuka, wymieniłem połowę wahaczy itd i dopiero przy montażu koni wyszło że sprężyna eibach jest za niska do zwykłych amorów. Tak BTW to walenie w uj przez eibacha i duże przegięcie bo nie piszą nigdzie, że sprężyna jest tylko pod amory o krótkim skoku i nie można montować na seryjnych amorach. Dziwię się, bo to jest jawne naginanie świadectwa TUV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update: zmienione zawieszenie na komplet: sprężyny Eibach Pro-Kit -30/35mm + amory Bilstein B6. Odczucia rewelacyjne :decayed::decayed:

Fotki na pierwszej stronie :wink: a tu na zachęte:

http://images37.fotosik.pl/1616/9838f8ca482356f3med.jpg

Sam montowałeś amory i springi czy ktoś Ci robił ? Pytam bo ja dawałem do założenia komuś i się gościu nie przyznał, że springi eibach są za krótkie do Bilstein B6, tzn jak już opuścisz auto z podnośnika to ładnie siedzi z tym, że przy montażu nie siedzą ciasno w kolumnie - można obkręcać ręką sprężynę mimo że poduszki już skręcone. Efekt był taki, że na małych nierównościach i przy wolnej jeździe sprężyny się tłukły i nie mogłem dojść co to tak stuka, wymieniłem połowę wahaczy itd i dopiero przy montażu koni wyszło że sprężyna eibach jest za niska do zwykłych amorów. Tak BTW to walenie w uj przez eibacha i duże przegięcie bo nie piszą nigdzie, że sprężyna jest tylko pod amory o krótkim skoku i nie można montować na seryjnych amorach. Dziwię się, bo to jest jawne naginanie świadectwa TUV.

Amortyzatory i sprezyny montowal mi Wojtekce. Szczerze to pierwsze słysze o takiej akcji, jak narazie nie zauwazylem podczas jazdy jakichs nieprawidlowosci, ale przyjrze sie tematowi - dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Twoje Eibachy są lepiej spasowane niż moje. Zwróć szczególną uwagę przy bardzo wolnej jeździe ok 5-10-15 km/h, przy przejeżdżaniu np przez progi zwalniające, albo powolutku po bruku czy innych nierównościach gdy przód lekko i wolno podskakuje.

U mnie przy szybkiej nic nie było słychać. To jest taki odgłos jakby stukała lekko np. końcówka drążka lub przegub przy skręcie lub coś w tym stylu.

Aha, to zapytaj Wojtka czy jak skręcał kolumnę to sprężyny musiał ściskać aby założyć górne łoże czy obyło się bez ściskania. Jeśli musiał ściskać to wszytko powinno być OK :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, fajne audi i super przeróbki.

Może troszkę nie w temacie, ale może ktoś mi podpowie, którą grupę trzeba zlogować, żeby dowiedzieć się coś na temat turbiny?

Z góry dzięki.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :wink:

Obiecane fotki foteli:

35ff08dfeb8d0fa3med.jpg

631b29a71b8e7310med.jpg

920613ef76e11de1med.jpg

w międzyczasie trafiła się gałka zmiany biegów (dzięki Wrc :naughty:)

stara:

bcc5eaed16026296med.jpg

nowa:

69310bdc7317789dmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz czarny sufit by się przydał :naughty: z ciekawości, ile masz już nalatane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowo duże u Ciebie te felgi wyglądają - ciekawe co robi ten efekt - nie widzę różnicy pomiędzy moimi 20 a Twoimi 19 - człowiek już ma chyba zryty beret bo mi się ciągle moje koła małe wydają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...