Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAG] Ślicznotka no. 2 - Srebrna petarda ;) 19.02.2013 update

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Petarda mozna nazwać coś +500km nasze fury przy tym wymiekaja :decayed:

dokładnie

Opublikowano

Petarda mozna nazwać coś +500km nasze fury przy tym wymiekaja :decayed:

Ja bym polemizował Bo ktoś kto ma 500 może powiedzieć że petardy zaczynaja sie 1000+

Opublikowano

a ktoś kto ma malucha powie że 45 koni to istna petarda...

Opublikowano

Ja bym polemizował Bo ktoś kto ma 500 może powiedzieć że petardy zaczynaja sie 1000+

1000+ raczej nie jezdza po ulicach.

500+ tak.

Opublikowano

myślac tak to w porównaniu z poprzednim autem to Dawid ma nawet nie petarde a RRAAAAAKIETE :decayed:

Opublikowano
  • Autor

myślac tak to w porównaniu z poprzednim autem to Dawid ma nawet nie petarde a RRAAAAAKIETE :decayed:

No :>

Kółka czekają w garażu :kox: :kox: foto z przymiarki :naughty:

16022011069.jpg

Kerczi dzięki, gdybysmy wczoraj nie ruszyli dupska, to temat felg stałby dalej :zyzol:

a tutaj bonus:

475d6e4bb56eeb7cmed.jpg

:polew:

Opublikowano

Pieknie :good:

Opublikowano

Ty masz tu normalny zawias? bo stoi jak mega koza..

Opublikowano
  • Autor

Ty masz tu normalny zawias? bo stoi jak mega koza..

Tak.. choć samochod tutaj stoi na za***istych nierownosciach i te kola sa zalozone tylko z jednej strony. Moze do wiosny jakas zawieche znajde :gwizdanie:

Opublikowano

Ty masz tu normalny zawias? bo stoi jak mega koza..

Tak.. choć samochod tutaj stoi na za***istych nierownosciach i te kola sa zalozone tylko z jednej strony. Moze do wiosny jakas zawieche znajde :gwizdanie:

e tam podwórko pięknie wyłożone nową kostką :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Ty masz tu normalny zawias? bo stoi jak mega koza..

Tak.. choć samochod tutaj stoi na za***istych nierownosciach i te kola sa zalozone tylko z jednej strony. Moze do wiosny jakas zawieche znajde :gwizdanie:

e tam podwórko pięknie wyłożone nową kostką :naughty:

Wąski nie masz czasem zawiechy S-line dla mnie? :bicz2:

Opublikowano

felga ładna, jaki jest kolor tej felgi? auto srebrne a felga wygląda jakby miała jakiś taki zimny odcień gryzący się z autem... moze to efekt zdjęcia

Opublikowano

Dawid za***ista ta fela, jak i cała fura :kox:

Opublikowano
  • Autor

felga ładna, jaki jest kolor tej felgi? auto srebrne a felga wygląda jakby miała jakiś taki zimny odcień gryzący się z autem... moze to efekt zdjęcia

:embarrassed: brudne auto sie mnie wydaje.. sprawdze jutro

Opublikowano
Kółka czekają w garażu :kox: :kox: foto z przymiarki :naughty:

16022011069.jpg

Wosoko stoi ale kółka miazga :slina: przepiękne :jerk:

[edit]

160220110691.jpg:cool1:

Opublikowano

na ostatnim zdjęciu już tak wysoko nie stoi ... jest OK uważam.

Opublikowano

Na ostatnim zdjęciu trochę mu pomogłem :naughty:

Opublikowano

Widać jakie znaczenie ma odpowiednia fela dla wyglądu samochodu :mysli:

Gratulacje ....nie ten furacz po zmianie kół :good: :good: :)

Opublikowano

To widze , ze kóleczka kupione bo moje czekały na Ciebie na wiosne :angry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.