Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAG] Ślicznotka no. 2 - Srebrna petarda ;) 19.02.2013 update

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

To widze , ze kóleczka kupione bo moje czekały na Ciebie na wiosne :angry:

:co:

edit: już wiem, przypomnialem ze czekalem na Twoje felgi :>

Opublikowano

Na tych felgach :kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ty masz tu normalny zawias? bo stoi jak mega koza..

Tak.. choć samochod tutaj stoi na za***istych nierownosciach i te kola sa zalozone tylko z jednej strony. Moze do wiosny jakas zawieche znajde :gwizdanie:

e tam podwórko pięknie wyłożone nową kostką :naughty:

Wąski nie masz czasem zawiechy S-line dla mnie? :bicz2:

do takich nowych to ja mam tylko letnie powietrze do kół :wink4: [br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 18:29_________________________________________________

Na ostatnim zdjęciu trochę mu pomogłem :naughty:

troskę :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Ty masz tu normalny zawias? bo stoi jak mega koza..

Tak.. choć samochod tutaj stoi na za***istych nierownosciach i te kola sa zalozone tylko z jednej strony. Moze do wiosny jakas zawieche znajde :gwizdanie:

e tam podwórko pięknie wyłożone nową kostką :naughty:

Wąski nie masz czasem zawiechy S-line dla mnie? :bicz2:

do takich nowych to ja mam tylko letnie powietrze do kół :wink4: [br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 18:29_________________________________________________

Na ostatnim zdjęciu trochę mu pomogłem :naughty:

troskę :naughty:

Po powietrze podjade niebawem :good::decayed:

Opublikowano

niezła bida musi być w tym Krakowie skoro chłopaki po koła do Knurowa wpadają - foto też widzę w Knurowie robione :naughty:[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 16:51_________________________________________________Dawid - a o ledach na tył nie myślisz ?

Opublikowano
  • Autor

niezła bida musi być w tym Krakowie skoro chłopaki po koła do Knurowa wpadają - foto też widzę w Knurowie robione :naughty:[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 16:51_________________________________________________Dawid - a o ledach na tył nie myślisz ?

:naughty:

nie mam kasy narazie na ledy :gwizdanie: w planach zawias, hamulce, progi, turbo, program, kiera... duzo tego :rolleyes:

Opublikowano

Dawid może spocik w czwartek :naughty:, dasz radę :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Dawid może spocik w czwartek :naughty:, dasz radę :gwizdanie:

hm powinienem byc na miejscu :kox:

Opublikowano

niezła bida musi być w tym Krakowie skoro chłopaki po koła do Knurowa wpadają - foto też widzę w Knurowie robione :naughty:[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 16:51_________________________________________________Dawid - a o ledach na tył nie myślisz ?

:naughty:

nie mam kasy narazie na ledy :gwizdanie: w planach zawias, hamulce, progi, turbo, program, kiera... duzo tego :rolleyes:

a myślałem że tylko do b5 trzeba dokładać, a tu widzę dalej trzeba rezać :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

dsc033611.jpg

:kox: :kox: :kox:

david i jak tam była dalej ta aukcja, kupiłeś :?: :naughty:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Był mały zastój i teraz powoli rusza impreza spowrotem :cool1:

kierownica czteroramienna multi - założona, stan jak nówka :naughty:

Opublikowano

kierownica czteroramienna multi - założona, stan jak nówka :naughty

czemu nie trójramienna? :confused4:

Opublikowano

David: bardzo ladnie prezentuje sie ten Twoj sedan na tych felgach! :good:

"spoty" w korkach rulez!

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

kierownica czteroramienna multi - założona, stan jak nówka :naughty

czemu nie trójramienna? :confused4:

Spoko za jakiś czas bedzie i trójramienna - poprostu sie trafiła okazyjnie to wzialem :wink4:

Jakies foty :gwizdanie:

Ide zrobić, zaraz wrzuce :gwizdanie: edit: nie znalazlem aparatu, a telefonem nie bede robil bo nie ma sensu

David: bardzo ladnie prezentuje sie ten Twoj sedan na tych felgach! :good:

"spoty" w korkach rulez!

Miło było poznać :hi: choć krótko, ale dziś wieczór pogadamy :wink4:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 17:33_________________________________________________

Kiera trójramienna nówka sztuka założona :kox:

88c18d7bcf1d0252med.jpg

[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 16:51_________________________________________________

Update:

Udało mi sie zakodowac "auxiliary ventilation". "Aux heater" jest niestety niedostępny, bo nie mam fizycznie "heatera" :wink4:

Mamy dostępne 3 timery, programujemy konkretna godzine i wlacza nam się nawiew - ciekawa opcja na ciepłe dni :wink4: Postaram sie dzis zrobic DIY, teraz pare fotek:

Programowanie:

12eafb631c2dbca5med.jpg

Aux. ventillation ON:

ec43f0cfa5abc121med.jpg

Zaprogramowany timer T1 na zadaną godzinę:

85302a82023b391amed.jpg

Opublikowano
  • Autor

Widze ze przkodowanie poszlo :naughty: montuj webasto :wink4:

narazie dam sobie spokój z webasto, mozna myslec blizej zimy :evil:

Opublikowano

zima tuz tuz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

zima tuz tuz :naughty:

e tam :naughty: za 2 miechy sie pomysli :przebiegly:

Opublikowano

Jak zmieniales kiere z 4-ramiennej na 3-ramienna to tez zmieniales wiazke poduszki ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.