Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. spoko to będę dzwonił dzisiaj albo jutro to około 20-21 to się ustawimy ;-)
  2. o gites, tam przy Krokusie ? ;-) pasuje Ci jutro jakoś po 21-szej albo później ;-) ?
  3. Jarko, można Cię jakoś złapać na dniach ? potrzebuję ramkę na tablicę bo mi się ujeba*a z przodu :-(
  4. a to że nie ma akurat tej wersji w 3D to mnie akurat nie dziwi, po prostu mam dość tego typu filmów ;-)
  5. tak szczerze to wolę tradycyjne 2d kino ;-) to 3d już wszędzie wpitolą
  6. Panowie, macie może jakieś dobre zniżki w ASO albo hurtowniach ? Potrzebuję kompresor do AJm'a i pewnie za niedługo komplet sprzęgła i poduchę skrzyni.
  7. przegub jest inny niż u Ciebie niestety ;( lipa wahacze są pewnie te same ?
  8. o widzisz dobrze ze to opanowałeś ;-) możesz mi zdradzić co potrzeba do przekładki na takie heble poza zwrotnicami i zaciskami ?
  9. te są na pewno od S4 ? Do S4 te listwy ponoć są już zagruntowane tylko nie mogę dorwać ich numeru :-( Szkoda że nie sprzedają od razu w kolorze :/
  10. muszę się dowiedzieć ile w ASO stoją bo nie wiem czy nie wyjdzie na jedno
  11. widzę że dotarło nawet całe hehe :-)
  12. ciekaw jestem ile max to piankowe auto może jeździć hehe :-)
  13. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    hehe, powiem Ci że nie ma tragedii w zimie ;-) pozatym nie dorwałem jeszcze panelu 2din z grzanymi, a ten który miałem był połamany i to jego zamieniłem na 2din bez grzanych ;-)
  14. OGr odpowiedział(a) na sokolnh temat w Audi
    buda lekka to silnikowi prościej ciągnąć :-) dlatego też napisałem że to głupie pytanie :-)
  15. OGr odpowiedział(a) na sokolnh temat w Audi
    a ja zadam Ci głupie pytanie: ile Ci pali te 4.2 w budzie B2 ? ;-)
  16. uszczelki drzwi w S4 też są jasne niestety :-( przynajmniej u kumpla w S4 tak jest, sam zakładałem podsufitkę z S4 i te elementy z uszczelkami mam niestety jasne :-( myślałem aby to jakoś maznąć po prostu
  17. a mi się najbardziej ten kolo z piwkiem po lewej hehe
  18. Kiedyś widziałem jak to koleś stąd wycina w jakimś aucie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=140075.0 Najlepiej zadzwoń i się dowiedz. Możesz się na mnie powołać.
  19. Ostatnio wdziałem że pojawiły się tam szyldy więc nie powinno być problemu.
  20. Panowie, rok temu wymieniałem kompresor na używany - wiem wiem, ryzykowałem i mam za swoje. W tym roku znowu coś napierdziela po włączeniu klimy :-( Ori numer sprężarki w AJM to: 8D0260805J, etka podpowiada również zamiennik 8D0260805P, 8D0260805Q, 8D0260805R, 8D0260805RX. Ponoć podchodzi też 8D0260808, 8D0260805B. Nowy w ASO pewnie wyjdzie masakryczne pieniądze, używany ciul wie jak sprawdzić, regeneracja na nieoryginalnych częściach ciul wie ile polata. Generalnie odkąd zaczęło się robić ciepło przy włączonej klimatyzacji auto zaczęło specyficznie pierdzieć. Jak wyłączę klimę to przestaje. Dodam też że czasami jak wyłączę silnik to to silnik zatrzymuje się moment a coś tam jeszcze się kręci i zatrzymuje później. Takich efektów nie miałem wcześniej :-( Miał ktoś takie przygody ?
  21. właśnie usa do sedana lepsza. do avanta mi jakoś ori lepiej pasuje :-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.