Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spoko to będę dzwonił dzisiaj albo jutro to około 20-21 to się ustawimy ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o gites, tam przy Krokusie ? ;-) pasuje Ci jutro jakoś po 21-szej albo później ;-) ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jarko, można Cię jakoś złapać na dniach ? potrzebuję ramkę na tablicę bo mi się ujeba*a z przodu :-(
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a to że nie ma akurat tej wersji w 3D to mnie akurat nie dziwi, po prostu mam dość tego typu filmów ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak szczerze to wolę tradycyjne 2d kino ;-) to 3d już wszędzie wpitolą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, macie może jakieś dobre zniżki w ASO albo hurtowniach ? Potrzebuję kompresor do AJm'a i pewnie za niedługo komplet sprzęgła i poduchę skrzyni.
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
przegub jest inny niż u Ciebie niestety ;( lipa wahacze są pewnie te same ?
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
o widzisz dobrze ze to opanowałeś ;-) możesz mi zdradzić co potrzeba do przekładki na takie heble poza zwrotnicami i zaciskami ?
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
czyli wleciały 312-stki ;-)
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
aaa ok ;-)
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
te są na pewno od S4 ? Do S4 te listwy ponoć są już zagruntowane tylko nie mogę dorwać ich numeru :-( Szkoda że nie sprzedają od razu w kolorze :/
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
muszę się dowiedzieć ile w ASO stoją bo nie wiem czy nie wyjdzie na jedno
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
kiedyś były po 399 zł
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
widzę że dotarło nawet całe hehe :-)
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
fakt hehe :-)
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
ciekaw jestem ile max to piankowe auto może jeździć hehe :-)
-
[B5 AJM] OGrowóz
hehe, powiem Ci że nie ma tragedii w zimie ;-) pozatym nie dorwałem jeszcze panelu 2din z grzanymi, a ten który miałem był połamany i to jego zamieniłem na 2din bez grzanych ;-)
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
buda lekka to silnikowi prościej ciągnąć :-) dlatego też napisałem że to głupie pytanie :-)
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
a ja zadam Ci głupie pytanie: ile Ci pali te 4.2 w budzie B2 ? ;-)
-
[ALL B5] listwy chrom sedan, listwy na dach - numery części
uszczelki drzwi w S4 też są jasne niestety :-( przynajmniej u kumpla w S4 tak jest, sam zakładałem podsufitkę z S4 i te elementy z uszczelkami mam niestety jasne :-( myślałem aby to jakoś maznąć po prostu
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
a mi się najbardziej ten kolo z piwkiem po lewej hehe
-
[ALL] DPF - gdzie usunąć?
Kiedyś widziałem jak to koleś stąd wycina w jakimś aucie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=140075.0 Najlepiej zadzwoń i się dowiedz. Możesz się na mnie powołać.
-
[ALL] MOBIL-TECH - serwis, diagnstyka, mechanika, chiptuning i tuning mechaniczy
Ostatnio wdziałem że pojawiły się tam szyldy więc nie powinno być problemu.
-
[B5 AJM] Nowsze zamienniki kompresora klimatyzacji, a może to coś innego ?
Panowie, rok temu wymieniałem kompresor na używany - wiem wiem, ryzykowałem i mam za swoje. W tym roku znowu coś napierdziela po włączeniu klimy :-( Ori numer sprężarki w AJM to: 8D0260805J, etka podpowiada również zamiennik 8D0260805P, 8D0260805Q, 8D0260805R, 8D0260805RX. Ponoć podchodzi też 8D0260808, 8D0260805B. Nowy w ASO pewnie wyjdzie masakryczne pieniądze, używany ciul wie jak sprawdzić, regeneracja na nieoryginalnych częściach ciul wie ile polata. Generalnie odkąd zaczęło się robić ciepło przy włączonej klimatyzacji auto zaczęło specyficznie pierdzieć. Jak wyłączę klimę to przestaje. Dodam też że czasami jak wyłączę silnik to to silnik zatrzymuje się moment a coś tam jeszcze się kręci i zatrzymuje później. Takich efektów nie miałem wcześniej :-( Miał ktoś takie przygody ?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
właśnie usa do sedana lepsza. do avanta mi jakoś ori lepiej pasuje :-)