Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. Kowi takie jak pisałeś są pod Krakowem to zabrania za 400 zł i właśnie zastanawiam się czy by ich nie chrapnąć, tylko opony na 15-stkach mam w lux stanie a sprzedać ich nie ma sensu. Suma sumarum te z B6 mi sie bardziej podobają ;-)
  2. będziesz miał specjalizację 2.7BiT ;-)
  3. i pewnie dałeś ledwo drożej niż na Allegro ;-)
  4. hehehehe, fakt ;-)
  5. hehe, ja bym w końcu przyjechał to mi się teściowa na chatę wbija
  6. trochę bez sensu ale z drugiej strony tam aż strach wchodzić bokiem po tych nierównościach w zimie
  7. po 4 godzianach walczenia wczoraj udało mi się :-) dzisiaj wyspałem licznik na naprawę FIS'a a wszystkimi fotkami pochwalę się jak wróci :-)
  8. kolego, możesz mi zdradzić jak wpakowałeś te ramki do górnych otworów ? u mnie strasznie ciężko wchodzą :-([br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 22:45_________________________________________________w zasadzie to mi ledwo wlazły do tych bocznych małych
  9. ładne rzeczy oglądacie w TV hehehehe
  10. hehehe, spoko :-)
  11. :polew: ps. dziś idealna pogoda aby coś wypić hehehehe, polać mu ;-)
  12. jarko, sorry ale nie dam dzisiaj rady podjechać po te ramki. normalnie jestem tak wykończony że idę spać
  13. Duo? Jest jeden taki wariat na 80-tce
  14. myślę że Krycha to jakoś przeżyje hehe
  15. a to mod na plus ;-)
  16. ori 17" "ponoć" niektóre włażą ;-)
  17. a co grzebiesz ;-) ?
  18. dla kogo dobry dla tego dobry ;-) mnie wczoraj spotkało szczęście - piwko po kilku miesiącach gasi pragnienie... ... tylko poranek jakiś taki nie ten teges ;-)
  19. parówki to największe świństwo jakie mogłeś sobie podarować tego wieczora hehe[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 08:40_________________________________________________ nooooo dokładnie skąd wiedziałeś ;( też byłem w szoku coś w tym jest bo też je jadłem ostatnio i były strasznie syfiaste. Jeszcze kilka miesięcy temu były ok - muszą coś dodawać od siebie :/
  20. ale nie za długo Krystian do ośki co największe na tył można dać ? serię :-)
  21. no to ładnie się teraz będzie zatrzymywał ;-)
  22. no zwykłe tak ;-)
  23. PS: Z kompa kiedyś puszczałem z ciekawości jakąś gierke przez htmi w rozdziałkę 1920x1080 i faktycznie ładnie to wygląda ;-)
  24. z zakupem tego typu kart to ja bym się narazie wstrzymał bo jakiś czas temu wszedł standard WHDMI (w skrócie wifi hdmi) wieć jak coś to już lepej w przyszłości w coś takiego się zaopatrzeć.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.