Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a po co komu komfort ;-) ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wsadziłęm ostatnio gwincik i żona twierdzi że dobrze się na tym jeździ ;-)
-
Śruby na podszybiu II-lift
Panowie, nie mogę znaleźć i w ASO też twierdzą że nie mogą znaleźć (zresztą oni tak mają, już kilka razy im udowadniałem że te części są w ETCE). Potrzebuję śrubę która trzyma element 2, oraz śrubę która trzyma element 1 i wchodzi w element 8 ?
-
2 DIN i wyjęcie radia- uszkodzony jeden zatrzask
Tu masz trochę moich fotek: Audi A4 B5 – Wymiana radia Concert Plus (1DIN) na Symphony (2DIN) Wysuń popielniczkę, jak dasz radę odkręcić to ją wysuń, wytargaj klimatronik (też jest na zaczepach) i już jesteś w domu ;-)
-
2 DIN i wyjęcie radia- uszkodzony jeden zatrzask
Ja zaczepy wywaliłem i jeżdżę bez ;-)
-
2 DIN i wyjęcie radia- uszkodzony jeden zatrzask
Kolego, wytargaj klimatronik, wsadź łapę i od tyłu dużą siłą (naprawdę dużą) wytargaj radio ;-) Zaczepy się zmielą ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tylko przygotuj się na spore kolejki ;-) Ja czekałem 3 miechy aby mi zrobił felgi - no chyba że podoła od kopa.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Robiłem u niego 19-stki ;-) Faktycznie chodzi u niego jak z fabryki ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
250KM zrobiłeś z BLB ? nieźle ;-) Do mnie właśnie turbo, gwint i kilka innych gadżetów wlatuje ;-) W końcu to się będzie jakoś odpychać ;-) Tylko dalej nie wiem czy wsadzać ori sprzęglo czy nie zmienić na skrzynię ze sprzęgłem 240mm :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wczoraj w nocy w końcu dopełniłem podsufitkę S4 o czarne uszczelki ;-) zastanawiam się tylko bo SID wysłał mi je w kartonie i przyszły trochę powyginane :/ ciekaw jestem czy te materiały się wyprostują :/
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ja tez miałem wszystkie kody i doooopa wszystko zalezy od KOMFORTU kto jaki ma . ---------- Post dopisany 20-09-2012 at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany 16-09-2012 at 18:52 ---------- Wyrezane przed garazem http://s19.postimage.org/fvq334s9v/IMG_7758.jpg piękne ;-) aż podkradnę Ci zdjęcie ;-)
-
[Małopolska] Widziany, widziana
pracoholicy ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mnie ostatnio też coś wzięło - żona ze szpitala musiałą coś przytargać, tam to zawsze mają jakieś wynalazki ;-) Teraz i u mnie w pracy wogóle połowa ludków chora i każdy patrzy na mnie spode łba żem na L4 nie poszedł tylko klikałem na klawiaturze :/
-
[Małopolska] Widziany, widziana
aaaaaa bo wtedy to mogłem być uśmiechnięty - akurat to był dzień kiedy wywiozłem dziewczyny do teściów i wróciłem do Krakowa poimprezować (czytaj do pracy) ;-)
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
z Q7 ?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
czyli wiesz coś na ten temat moja siedziała obok mnie ja ? eee gdybym chociaż był fajny, piękny, bogaty i z fajnym autem, a tu ani fajny,m ani piękny, ani bogaty no i auto stare ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to ładna kasa poszła ;-) Będzie gotowe na przyszły sezon ?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
tak swoją drogą nieźle działa ten wątek jako szpieg dla żony ;-) zaraz widać gdzie ktoś jeździ na kobitki ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co z B2 ?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Wąski, przypadkiem nie wjeżdżałeś dzisiaj z alei w stronę żabińca około 17-stej ?
-
Nimbus Grau Perl Effekt
haha, smerfy kozak ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
te kiedyś były za 250 zł na Allegro i nikt nie chciał, w końcu jak zobaczyłem u kogoś na zywo i chcialem kupic to ktos podkupił ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tylko one były chyba tylko z napisem Quattro ale w razie W można tam wstawić coś innego ;-) No i tak jak pisałem - w zasadzie to ich nie ma :/ ---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ---------- O patrz nawet koleś ma ale cena zabija: AUDI S4 A4 B5 Listwa ozdobna deski boczków LISTWY (2581318343) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tzn inaczej: jeżeli jest regenerowana na chińskich częściach to nie polata za długo, natomiast porządna regeneracja swoje kosztuje ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jeszcze nie montowałem u siebie ale te próbki mnie nie powaliły, te drugie które wkleiłem ponoć są lepsze/(3D). W zasadzie szukam czegoś ala ALU. W B5 w S4 były takie zajefajne dekory ale niestety nie mogę ich dorwać :-) O te mi chodzi: