Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. a po co komu komfort ;-) ?
  2. wsadziłęm ostatnio gwincik i żona twierdzi że dobrze się na tym jeździ ;-)
  3. OGr opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Panowie, nie mogę znaleźć i w ASO też twierdzą że nie mogą znaleźć (zresztą oni tak mają, już kilka razy im udowadniałem że te części są w ETCE). Potrzebuję śrubę która trzyma element 2, oraz śrubę która trzyma element 1 i wchodzi w element 8 ?
  4. Tu masz trochę moich fotek: Audi A4 B5 – Wymiana radia Concert Plus (1DIN) na Symphony (2DIN) Wysuń popielniczkę, jak dasz radę odkręcić to ją wysuń, wytargaj klimatronik (też jest na zaczepach) i już jesteś w domu ;-)
  5. Ja zaczepy wywaliłem i jeżdżę bez ;-)
  6. Kolego, wytargaj klimatronik, wsadź łapę i od tyłu dużą siłą (naprawdę dużą) wytargaj radio ;-) Zaczepy się zmielą ;-)
  7. tylko przygotuj się na spore kolejki ;-) Ja czekałem 3 miechy aby mi zrobił felgi - no chyba że podoła od kopa.
  8. Robiłem u niego 19-stki ;-) Faktycznie chodzi u niego jak z fabryki ;-)
  9. 250KM zrobiłeś z BLB ? nieźle ;-) Do mnie właśnie turbo, gwint i kilka innych gadżetów wlatuje ;-) W końcu to się będzie jakoś odpychać ;-) Tylko dalej nie wiem czy wsadzać ori sprzęglo czy nie zmienić na skrzynię ze sprzęgłem 240mm :/
  10. wczoraj w nocy w końcu dopełniłem podsufitkę S4 o czarne uszczelki ;-) zastanawiam się tylko bo SID wysłał mi je w kartonie i przyszły trochę powyginane :/ ciekaw jestem czy te materiały się wyprostują :/
  11. Ja tez miałem wszystkie kody i doooopa wszystko zalezy od KOMFORTU kto jaki ma . ---------- Post dopisany 20-09-2012 at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany 16-09-2012 at 18:52 ---------- Wyrezane przed garazem http://s19.postimage.org/fvq334s9v/IMG_7758.jpg piękne ;-) aż podkradnę Ci zdjęcie ;-)
  12. pracoholicy ;-)
  13. mnie ostatnio też coś wzięło - żona ze szpitala musiałą coś przytargać, tam to zawsze mają jakieś wynalazki ;-) Teraz i u mnie w pracy wogóle połowa ludków chora i każdy patrzy na mnie spode łba żem na L4 nie poszedł tylko klikałem na klawiaturze :/
  14. aaaaaa bo wtedy to mogłem być uśmiechnięty - akurat to był dzień kiedy wywiozłem dziewczyny do teściów i wróciłem do Krakowa poimprezować (czytaj do pracy) ;-)
  15. czyli wiesz coś na ten temat moja siedziała obok mnie ja ? eee gdybym chociaż był fajny, piękny, bogaty i z fajnym autem, a tu ani fajny,m ani piękny, ani bogaty no i auto stare ;-)
  16. no to ładna kasa poszła ;-) Będzie gotowe na przyszły sezon ?
  17. tak swoją drogą nieźle działa ten wątek jako szpieg dla żony ;-) zaraz widać gdzie ktoś jeździ na kobitki ;-)
  18. Wąski, przypadkiem nie wjeżdżałeś dzisiaj z alei w stronę żabińca około 17-stej ?
  19. haha, smerfy kozak ;-)
  20. te kiedyś były za 250 zł na Allegro i nikt nie chciał, w końcu jak zobaczyłem u kogoś na zywo i chcialem kupic to ktos podkupił ;-)
  21. tylko one były chyba tylko z napisem Quattro ale w razie W można tam wstawić coś innego ;-) No i tak jak pisałem - w zasadzie to ich nie ma :/ ---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ---------- O patrz nawet koleś ma ale cena zabija: AUDI S4 A4 B5 Listwa ozdobna deski boczków LISTWY (2581318343) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  22. tzn inaczej: jeżeli jest regenerowana na chińskich częściach to nie polata za długo, natomiast porządna regeneracja swoje kosztuje ;-)
  23. jeszcze nie montowałem u siebie ale te próbki mnie nie powaliły, te drugie które wkleiłem ponoć są lepsze/(3D). W zasadzie szukam czegoś ala ALU. W B5 w S4 były takie zajefajne dekory ale niestety nie mogę ich dorwać :-) O te mi chodzi:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.