Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. był ktoś S4 B6 ? szkoda że mnie nie było :/
  2. lepiej jak to rozbierzesz i przeczyścisz alkoholem ;-)
  3. hejka, mnie jednak dzisiaj na 99% nie będzie :/
  4. Może I zadnej madrosci nowe ma ale kumplowi tak w aso właśnie wkleili szybe ze mu jesienią zaczęła woda przeciekać do środka
  5. ja tylko mówię ;-) Gdyby do mojego była podgrzewana to bym montował ;-) A kabelki to nie problem ;-)
  6. Zrób zdjęcie tej obecnej i najwyżej przy odsprzedaży auta pokażesz fotkę że była pęknięta i trzeba było wymienić. Jak będziesz zamawiał to kup sobie od razu podgrzewaną, antyodblaskową itp ;-)
  7. jest turbo z AWX i program
  8. Witam, czy w skrzyni tiptronic o oznaczeniu KHC wymienia się olej ? Pytam bo nie ma tam żadnej rewizji na to więc w razie potrzeby trzeba będzie podzielić skrzynię :/ Jakoś mi się to nie widzi :/ Skrzynia siedzi w Allroad C6 z silnikiem 3.0 ASB. Auto z wyprodukowane w czerwcu 2007 roku.
  9. ja mam wsadzony zestaw ze sztywnym kołem i żadnych takich objawów nie mam. Żona też jeździ tym autem i nie widzi znaczącej różnicy.
  10. Bry ;-) Problem posadzenia auta sam się rozwiązał ;-) Kumpel nie ma czasu w tym tygodniu :/
  11. spoko, niech służy ;-)
  12. Jak mieszkasz z laską to zima Ci nie straszna ;-)
  13. ;-) Jak tam nowe mieszkanie ? Teraz pewnie skrobiesz szyby ;-) ? ---------- Post dopisany at 10:41 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ---------- Z ciekawości napiszę do niego ;-) Oryginalnie 17 wychodziły w 225/45 i pewnie lepiej jakbym kupił 205/50 na zimę ale felga 8" to z wystającymi rantami w zimie latać chyba samobójstwo hehe ;-) Chociaż to samo mi mówią w lecie ;-)
  14. ceny letnich 19" jeszcze bardziej hehehe ;-) Na wiosnę ceny zimowych 17" powinny być w dobrych cenach ;-) Narazie w tych 15-stakch mam 2.5bara to najwyżej jak go zglebię a jak będzie tarło to podniosę ciśnienie w oponach ;-)
  15. Teraz siedzą 15", leżą mi też opony 16" ale nie mam do nich felg. Mam też felgi z oponami na lato 17" no i 19" z letnimi oponami ale tam szukam na lato dwóch 215/35 ;-) Tak się też właśnie zastanawiam czy by nie pogonić na Allegro tych 16" opon i 15" kół i nie kupić 17-stek oponek na zimę ;-)
  16. zacna b7:kox: i cena za gwint tak samo:decayed: za 1k-2k na Allegro swego czasu chodziły używki to trzeba było brać ;-) ale też też pod uwage że jak kupisz do B6 i później kupisz B7 to będzie pasowało ;-)
  17. ja się nie zastanawiam ;-) Już się umówiłem z kumplem na rezanie w garażu na jutro hehe ;-) Puszczę go 2cm wyżej niż było na lato i będzie git ;-) ---------- Post dopisany at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ---------- A swoją drogą kupujesz i lecisz w dół ;-) Zawieszenie Gwintowane KW Audi A4 B6 B7 2wd 4wd - KW - Zawieszenia gwintowane - Zawieszenie - Tuning mechaniczny - SKLEP.poTURBOwani.pl
  18. ja się zastanawiam nad tą: Fotopolis.pl: GoPro Hero 3 tylko nie wiem czy wogóle będę z tego korzystał poza autem, na rowerze ewentualnie jeszcze ---------- Post dopisany at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ---------- SATA czy PATA ? Sata mam jeszcze nieodpakowane w folii 750GB ;-) Pata od 10GB do 80GB ;-) Ewentualnie mam też jakieś z badami i gdyby zrobić partycje tak aby minąć te bady to byłby ok ;-) ---------- Post dopisany at 09:24 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ---------- Ja jednak swojego zglebiam na zimę ;-) Najwyżej gdzieś się zawieszę ;-)
  19. 22-24" z glebą by dużo lepiej wyglądało ;-)
  20. ja się w końcu wyspałem ;-)
  21. ja kiedyś jeździłem ale chyba jestem za wysoki na takie zabawy ;-) średnio wygodnie mi się jeździło
  22. hehehe, spoko ;-) dzięki za wykasowanie błędu ;-) Następnym razem się wbiję do Was na fifkę ale na pewno nie za tydzień bo wyjeżdżamy z Krakowa.
  23. akurat ja mu zawracałęm gitarę ;-)
  24. A ile masaż na niego kasy I co będziesz na nim robił? Używany, nowy? Napisz mi na pw info .
  25. chyba jakiś kiepawy kierowca tego TT albo spierdzielone auto ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.