Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja Ci mówiłem abyś pojechał do mojego speca ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to będzie niezła koza ;-) niech od razu go sadza ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
V8 :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na 1.4mili ok ale do jazdy po Krakowie bym się zajebał ;-)
-
Wymiana oleju w skrzyni tiptronic KHC w 3.0TDi ASB
A no też właśnie ale każdy mówi koledze że nie ma zamiennika i wsadza się tylko z ASO :/ Koszt wymiany oleju wyjdzie 2,5k, a używane sprawne skrzynie są od 1,3k wiec narazie sam mówi że to bez sensu ;-) Nalatane ma coś ponad 100k w tym aucie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to pewnie zaschły i trzeba położyć nowe ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a pasty nowe dałeś ? na procesorze i karcie graficznej ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a to możesz podać numer, a co to za knajpa ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, znacie jakieś fajne miejsce na rynku albo na kazimierzu gdzie można posiedzieć i pogadać przy piwku ? Chcemy sobie zrobić firmową popijawę po wczorajszych przebojach z zarządem ;-) Mieliśmy iść tutaj: Zbliżenia Kraków Kazimierz Plac Nowy | Kazimierz Mapa | Lokalizacja Knajpy | Dane Teleadresowe iu nawet jest nasze stałe miejsce wolne jednak wszystkie inne stoliki mają zajęte i jedno chociaż musi być wolne :/ Co za polityka :/ Sprawa pilna :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Rozbierałeś go już kiedyś ?
-
Wymiana oleju w skrzyni tiptronic KHC w 3.0TDi ASB
auto akurat znajomego to mu powiem. A masz może oznaczenia tych zamienników ? Filtry itp też są zamienne czy tylko aso ?
-
[ALL] MOBIL-TECH - serwis, diagnstyka, mechanika, chiptuning i tuning mechaniczy
Dokładnie tak.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo, przestań bluznic
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja naprawdę nie wiem co Wy tak plioczycie na gwint ? Przewiozę Cię kiedyś swoim to sobie zobaczysz że nie ma tragedii ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to na 18" ? boseron, to inwestuj najpierwej w gwint bo tak to śmiesznie wygląda ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jednak nie tak źle ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kumpel szukał gum do Bory na 17" ale pewnie moje kupi jak ja znajde na 19" ;-) Te z RS6 do B7 chyba średnio :/ Do B5 pasują super ;-) Ja bym u Ciebie stawiał na ver.2 ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
koza ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A czemu nie doplaciles do lema?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
najwyżej się dotrze trochę a jak z dostępnością 215? Ja jak nie sprzedam swoich felg to szukam na lato gumy 215 a kutwa sory jak pisałem tego posta w glowie mialem ze ty szykasz 205, dupneło mi sie okazji 215/35 w 19 nie ma ;-) Raz tarfiłem na 2 sztuki yokohamy za 600 zł. 205 nigdzie nie widziałem ;-) Na 17" nie będziesz miał problemu ale jak już szukasz to szukaj węższych ;-) 215/45: 195/40:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
niby tak ale ma to ten minus że nie mogę dorwać 215 w 19" w rozsądnej cenie, a obawiam się czy 225 tam wejdzie bez przycierania ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak ale u mnie przy gwintcie i glebie na 62,5mm od ziemi już jak mam ET35 to z tyłu potrzebuję dystans bo przyciera lekko opona o sprężynę ;-) przy ET35 przycciera od wewnątrz? 17'? Jaką Ty masz szerokość tej felgi? Trochę w szoku jestem Gwint jest kapkę szerszy niż zwykły zawias. Na 1BE nie miałem problemu. Zresztą jak gwint był w górze to tez nie było problemu, a już przy ziemi ciut przycierało. Szerokość felgi aktualnej 17" mam 8". Na 19" mam 8.5" i ET 35 i wygląda tak bez dystansu hehe: Audi A4 B5 – Regulacja gwintu | Audi moją pasją
-
Wymiana oleju w skrzyni tiptronic KHC w 3.0TDi ASB
No właśnie bo jak pytałem w ASO to mi mówili ze absolutnie nie potrzeba wymieniać.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak ale u mnie przy gwintcie i glebie na 62,5mm od ziemi już jak mam ET35 to z tyłu potrzebuję dystans bo przyciera lekko opona o sprężynę ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Masz dystanse do tego ?