Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pierwsze co robię po wejściu to auta to ją wyłączam ;-) Zwłaszcza jak widzę taki śnieg ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kurde fajny. Przyjedzie jeszcze kiedyś ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
protestujesz to kupisz ;-) Zresztą u Ciebie spokojnie to wejdzie nawet na szerokiej gumie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
rok temu mówiłeś że 19 to zło ;-) ---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ---------- no nie mówcie mi że na spocie był RS2 i RS4 a mnie nie było?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na zime wyciągasz gwint?? Czy nowy nabytek nie wykręcałem, w tamto lato malowałem wszystkie sprężyny i jak wczoraj zobaczyłem ich stan to się za głowę złapałem :/ Jednak co ori lakier to ori lakier. Narazie tego nie ruszam ale muszę obrócić sprężynę bo jakoś dziwnie siedzi i odbija bardziej w stronę koła i haczy o nie. Jak podadzę to zedrę rant i samą sprężynę. jak mi przyjdzie wyciągać go z auta to mi trochę zejdzie ale najwyżej od razu napakuję odbojów z golfa ;-) ---------- Post dopisany at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:02 ---------- Jedź na zimowych, a wracaj na letnich ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja będę miał więcej zabawy z gwintem niż myślałem aby wsadzić lato to muszę poczekać aż wróci kumpel i da dostęp do garażu ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cena mnie udusiła :shock3: no tak ale to używki
-
[B5 1Z] A4 TDi
Jakie gumy, po co one? Pochwal się, pochwal A odboje z jakiejś specjalnej wersji wsadzasz I po dwa tak? Nie bedzie wtedy tak amor pracowal czy jak?
-
Na gwincie zimą... konserwacja
Bez przesady, przecież tam jest nierdzewka, a nakretki sa plastkowe to co się zapiecze? Ja cała zime jeździłem I spokojnie da się krecic.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na razie nie mam kasy, jedynie wyskrobię ze skarpety jeszcze może na żółtą folię :grin: ---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ---------- nie robiłeś czasem niedawno programu w TTC?? :grin: nie zakładałeś czasem niedawno gwintu u siebie? :grin: jak ja pisałem o gwincie że będę zakładał w tym roku, to Ty jeszcze o nim nie myślałeś myślał bo ja mu już dawno mówiłem ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
do mnie chyba nie masz ;-) *** chyba ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Masz same fele bez opon jak rozumiem ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a nie chcesz felg 18cali w rozliczeniu sa w giełdzie małopolskiej a wiesz ze nawet myślałem o tych Twoich felgach ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kupić fele z ET35 Jak pójda opony to moje 17 będą do sprzedania z ET35 i 8J ;-) ---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ---------- spoko, nie mam parcia na sprzedaż ;-) ---------- Post dopisany at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ---------- ja kupowalem na Radzikowskiego 180. kupilem 17mm ze srubami za 140 pln. Też tam kiedyś brałem 5mm bodajże. Ponoć sprawdzony sklep.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
1000 mówiłem kumplowi ---------- Post dopisany at 12:11 ---------- Poprzedni post napisany at 12:11 ---------- Jak ładnie dojechane do krawężnika, ja już mogę o tym tylko pomarzyć już tam tak się nie wsuwam ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a które dokładnie kupiłeś i ile zapłaciłeś? Możesz rzucić info na pw dostał za darmo cały pakiet, warunkiem była opinia po założeniu i temat, jak byś miał lepszą pamięć to byś wiedział obiboku! , http://a4-klub.pl/malopolskie-85/spociki-krakowskie-czwartek-godzina-20-00-galeria-kazimierz-parking-niebieski-15697/index3286.html#post3399868 niekiedy zbyt szybko czytam tematy jeśli mnie nie ma jakiś czas... Kerczi założył do b7, to ja na takich zasadach mogę założyć do b6 ---------- post dopisany at 12:15 ---------- poprzedni post napisany at 12:14 ---------- przecież wiesz jakie macie dystanse? Potrzebuje coś około 13mm, najlepiej już z rantem, nawet tak dla przymiarki czy mi koło wejdzie ;-) ---------- post dopisany at 22:17 ---------- poprzedni post napisany at 22:15 ---------- w sumie to mam takie i w sumie to może bym sprzedał. no dobra tylko co to za opona, jaki stan i cena???? DUNLOP SP SPORT 9090 225/45R17 91 Y DOT 09, mało zużyte, musiałbym zmierzyć ale mięsa tam jest a jest. Kumpel się do tych opon przymierza ale jeszcze nie powiedział ostatecznego tak ;-) Felgi do nich mam takie jakbym sprzedawał opony: http://audi.pacula.eu/wp-content/gallery/2009-04-01_audi_a4_-_17_oz_racing/audi_a4_felgi_17_oz.jpg
-
[B5 1Z] A4 TDi
Będziesz to sam robił ? Może bym zrobił też u siebie i faktycznie miał spokój bo jakoś szkoda mi tego prosiakowego koła sprzedawać ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gwint KW ? progresywny ?
-
[B5 1Z] A4 TDi
Kurde to ja nie wiem jak mam u siebie wsadzić te prosiaki aby to w miarę siedziało
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
U mnie w lecie się ułożyło ale weź też pod uwagę że jak wysiadasz to kapkę auto lata na lewą stronę ;-) Pojeździj trochę to zobaczysz.
-
[B5 1Z] A4 TDi
a masz maszynkę ? bo jak u Ciebie trzeba poszerzać to u mnie tym bardziej ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
norma ;-)
-
[B5 1Z] A4 TDi
o miło, nie będzie to obcierać ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a które dokładnie kupiłeś i ile zapłaciłeś? możesz rzucić info na PW Dostał za darmo cały pakiet, warunkiem była opinia po założeniu i temat, jak byś miał lepszą pamięć to byś wiedział obiboku! , http://a4-klub.pl/malopolskie-85/spociki-krakowskie-czwartek-godzina-20-00-galeria-kazimierz-parking-niebieski-15697/index3286.html#post3399868 niekiedy zbyt szybko czytam tematy jeśli mnie nie ma jakiś czas... Kerczi założył do B7, to ja na takich zasadach mogę założyć do B6 ---------- Post dopisany at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ---------- przecież wiesz jakie macie dystanse? potrzebuje coś około 13mm, najlepiej już z rantem, nawet tak dla przymiarki czy mi koło wejdzie ;-) ---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ---------- w sumie to mam takie i w sumie to może bym sprzedał.
-
[B5 AJM] Silver Avant - BBS CH by Audi, Grill RS4, Chip
Ori carbon byl tylko z Q ale pienie mówisz o tym znajomym