Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. A to mi się zdawało że Ty masz 225. 215/35 wiem jak wygląda na 8.5J ;-) Ranty lecą aż miło :/
  2. Czyli zeby żona nie rozpitoliła felgi to lepiej szukac 8J, albo zostawic 15 ;-/
  3. O ładnie. Felga 8.5" z oponami 225/40 ? Masz foto jak to się nałożyło na oponę ? W miarę chroni rant ?
  4. Odboje też w końcu puszczą ;-)
  5. Toczy się fajnie ale na tył wogóle ktoś może siąść ? Do bagażnika poza laptopem chyba też niewiele wsadzisz ;-) ?
  6. Panowie macie jakieś koła 18, albo opony 17 na handel ?
  7. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Nie, noe miałem takiego problemu ale ja tam jeszcze dałem na wszelki wypadek uszczelke / oring I wszystko działa jak należy. Naciapane z sedesu ...
  8. Fanta, sprzedaję prosiaki. Chcesz ;-) ?
  9. ok, dzięki. Przedzwonię jutro to się umówimy ;-) Dzięki wielkie za pomoc ;-)
  10. A to taki właśnie mam zapas. To raczej watpie abym dojechał :/ Czy jutro byłaby szansa podjechac do Ciebie? Naciapane z sedesu ...
  11. Nie no jasne ;-) W poniedziałek od razu bym Ci wysłał. Można mi ufać ;-) Jaki masz rozmiar, z jakimi oponami i gdzie Cię można znaleźć ?
  12. 5x112
  13. Panowie, mam pilną sprawę. Zajechałem do miejscowości Mrzeżyno, niedaleko Kołobrzegu. Mógłby ktoś z Was pożyczyć zapas ? Najlepiej na 15" 195/65 R15 ale nie będę wybrzydzał ;-) Rozjebałem jedna oponę jadąc w trasie nad morze :-( Raczej wątpię abym dostał taka gdzieś w okolicy a nawet gdyby była gdzieś w Polsce to kurier mi tego nie dośle do soboty :/
  14. A co się stało ?
  15. OGr odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Slepy będziesz dawał felgi do malowania jeszcze w tym roku ? Zastanawiam się czy nie oddać przed majówką to może byśmy dostali jakiś rabacik ;-) ? Jeszcze kumpel chciał swoje odnowić u Czaji.
  16. mój jest w opłakanym stanie ale mogę Ci pożyczyć. Tylko ja zaraz po pracy ruszam w trasę :/
  17. Panowie nie macie czasem pożyczyć CB-RADIA ? Jedziemy ze znajomymi nad morze przez Niemcownię i nagle mi dzisiaj mówią że oni nie mają CB :/
  18. Widziałem właśnie dzisiaj. Zmieniałem tam opony :/ Zastanawiałem się czy podpalił aby zarobić czy faktycznie jakieś zwarcie czy coś :/ ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ---------- jakbym miał formę jak w tamtym roku to bym się puścił ale teraz ... nie no ;-)
  19. raczej odwrotnie. Na 19 musi być większa gleba aby to wyglądało
  20. A mnie nosi sprzedać swoje. Naciapane z sedesu ...
  21. Napisz mi szczegóły na PW :-) Naciapane z sedesu ... ---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ---------- 19" ? Naciapane z sedesu ...
  22. Bry:hi: Odebrałem z rana xenonik z naprawy zaczepu ;-) Miałem montować, ale chyba wyślę gwertemu do przeróbki na bi póki mam dwa komplety lamp ;-)
  23. W sumie na forum A5 można też rzucić temat ;-)
  24. odpisałem Ok ---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ---------- kurczę ktoś puka do drzwi Zgas światło I rob swoje Naciapane z sedesu ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.