Treść opublikowana przez OGr
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
A to mi się zdawało że Ty masz 225. 215/35 wiem jak wygląda na 8.5J ;-) Ranty lecą aż miło :/
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Czyli zeby żona nie rozpitoliła felgi to lepiej szukac 8J, albo zostawic 15 ;-/
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
O ładnie. Felga 8.5" z oponami 225/40 ? Masz foto jak to się nałożyło na oponę ? W miarę chroni rant ?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Odboje też w końcu puszczą ;-)
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Toczy się fajnie ale na tył wogóle ktoś może siąść ? Do bagażnika poza laptopem chyba też niewiele wsadzisz ;-) ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie macie jakieś koła 18, albo opony 17 na handel ?
-
[B5 AJM] OGrowóz
Nie, noe miałem takiego problemu ale ja tam jeszcze dałem na wszelki wypadek uszczelke / oring I wszystko działa jak należy. Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fanta, sprzedaję prosiaki. Chcesz ;-) ?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
ok, dzięki. Przedzwonię jutro to się umówimy ;-) Dzięki wielkie za pomoc ;-)
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
A to taki właśnie mam zapas. To raczej watpie abym dojechał :/ Czy jutro byłaby szansa podjechac do Ciebie? Naciapane z sedesu ...
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Nie no jasne ;-) W poniedziałek od razu bym Ci wysłał. Można mi ufać ;-) Jaki masz rozmiar, z jakimi oponami i gdzie Cię można znaleźć ?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
5x112
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Panowie, mam pilną sprawę. Zajechałem do miejscowości Mrzeżyno, niedaleko Kołobrzegu. Mógłby ktoś z Was pożyczyć zapas ? Najlepiej na 15" 195/65 R15 ale nie będę wybrzydzał ;-) Rozjebałem jedna oponę jadąc w trasie nad morze :-( Raczej wątpię abym dostał taka gdzieś w okolicy a nawet gdyby była gdzieś w Polsce to kurier mi tego nie dośle do soboty :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A co się stało ?
-
[B5 1Z] A4 TDi
Slepy będziesz dawał felgi do malowania jeszcze w tym roku ? Zastanawiam się czy nie oddać przed majówką to może byśmy dostali jakiś rabacik ;-) ? Jeszcze kumpel chciał swoje odnowić u Czaji.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mój jest w opłakanym stanie ale mogę Ci pożyczyć. Tylko ja zaraz po pracy ruszam w trasę :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie nie macie czasem pożyczyć CB-RADIA ? Jedziemy ze znajomymi nad morze przez Niemcownię i nagle mi dzisiaj mówią że oni nie mają CB :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widziałem właśnie dzisiaj. Zmieniałem tam opony :/ Zastanawiałem się czy podpalił aby zarobić czy faktycznie jakieś zwarcie czy coś :/ ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ---------- jakbym miał formę jak w tamtym roku to bym się puścił ale teraz ... nie no ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Naj naj ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
raczej odwrotnie. Na 19 musi być większa gleba aby to wyglądało
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A mnie nosi sprzedać swoje. Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Napisz mi szczegóły na PW :-) Naciapane z sedesu ... ---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ---------- 19" ? Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry:hi: Odebrałem z rana xenonik z naprawy zaczepu ;-) Miałem montować, ale chyba wyślę gwertemu do przeróbki na bi póki mam dwa komplety lamp ;-)
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
W sumie na forum A5 można też rzucić temat ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
odpisałem Ok ---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ---------- kurczę ktoś puka do drzwi Zgas światło I rob swoje Naciapane z sedesu ...