Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przecież jeszcze je mam ;-) Mogę zakładać na niedzielę ale muszę mieć coś co mi się nie rozpadnie w trasie. Drugi raz jadąc na 19" nad morze strzeliła mi opona. Po prostu mam dość. Wina używanych opon, więc stwierdziłem że kupię nowe 18. Dwa że tamte wystające ranty mi co chwilę o coś żona zahaczała :/- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Najpierwej muszę zakończyć transakcję do końca ;-)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pokażę na zlocie jak do mnie dotrą i jak je wyszukuję ;-) Jeszcze muszę opony dorwać.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Haha, będą nowe fele ;-) Teraz w garażu będę miał już komplet od 15 do 19 hehe ;-)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmm złe nie są ale szału nie robią dzisiaj podjadę do Was bo mam problem albo z autem albo z uszami oki to dzwoń do Pucha bo ja nie wiem czy dam radę do niego dzisiaj podskoczyć. Acha, tylko jak pamiętam to ja go mam dowieźć do serwisu dzisiaj wieczorem.- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Jeszcze jak dochodzą do Ciebie nowe info co i jak to dopiero, a? ---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ---------- BTW, dziewczyny - potrzebowałbym info, jakiego fi ewentualnie końcówki z kwasiaka porobić jako gifty... bądź jakiś inny pomysł, co mogłaby nam "podarować" fabryka tłumików. SugJestie słucham? może lepiej zrobić wlepy ze zlotu co ? każdy mógłby sobie wlepić na auto ;-) nawet można zrobić je po kilka zł ... ---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:58 ---------- miałem to właśnie robić więc już Cię tam szukam ;-)- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
tylko nie A6 klub:facepalm: Zle dziady? Naciapane z sedesu ...- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Swoją droga mogę napisać na forum A5 o tym zlocie, może ktoś się zdecyduje. Mam tez status sympatyka na 80-tce to mogę rzucić I tam temat. Jest też forum A6. Duzo osób z A4 wychodzi też do mnie na stronkę, mogę tam podrzucic posta, może coś, to da. Można to rozreklamowac I a noz,trafia się nowe twarze ;-) Naciapane z sedesu ...- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
jasne w poradniku pani domu z tytułem: puść syna na zlot Jak masz wtyki I coś to da to dzialaj ;-) Naciapane z sedesu ...- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Będziemy zgarniac po drodze. Może trzeba większej reklamy? Naciapane z sedesu ...- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
No tak, tylko ja musze jakieś fele dorwac, ostatecznie jak się prosiaki nowe sprzedadza to na nich polecę ;-) Naciapane z sedesu ...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fanta, felgę dla Ciebie: http://a4-klub.pl/showthread.php?t=266948 Naciapane z sedesu ...- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
To wal pierwszy bo widzisz ze ja z sedesu klepie ;-) Naciapane z sedesu ...- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Jak się uda to ja będę miał fajna niespodzianke ;-) Naciapane z sedesu ...- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Yeach, zalatwiaJ razem z miss mokrego podkoszulka ;-) Naciapane z sedesu ...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ledwo bo ledwo ale idzie się dobrać ;-)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spoko, jak coś to dzwoń- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdyspko mnie jakieś dopadło ale jak się lepiej poczuję to za nocy zawitam do Pucha- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dokładnie. Ktoś to musiał wyciągać i teraz masz problem. Trzeba wszystko wytargać, objechać silikonem i będzie git ;-)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak takiego dziada potraktujesz pradrm to masz murowana akcje z benzyna I zapalkami ;-) Naciapane z sedesu ...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale jaka koza- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co to ? Pewnie kanciak ;-)- [ALL] Spoty w Koszalinie?
Koszty nie są duże a wykonanie bardzo dobrej jakości ;-)- [ALL] Spoty w Koszalinie?
A nie lepiej wysłać do Raggi ? - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!