Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. Aż dziwne że opona cała.
  2. No i prosiaki przed chwilą pojechały do Kutna :/ Szkoda ich
  3. mam dwa 15mm ze srubami. na jak dlugo chcesz pozyczyc? No tyle co pojadę i wrócę, tylko jeszcze nie dogadałem się z kolesiem co do terminu.
  4. Mam na oku felgi w Katowicach. Mają ET55 wiec raczej na bank będą przycierały od wewnątrz. Pewnie z 15mm trzeba będzie tam wsadzić, więc potrzebuję tylko na przymiarkę.
  5. Ma ktoś jakieś dystanse do pożyczenia albo na handel ?
  6. 16 Ci nie wchodzą ? Wiem że ori właziły.
  7. Dzięki i Tobie. Milo bylo w koncu zobaczyc :-) Naciapane z sedesu ...
  8. Wjazd powinien być od strony macka/norauto, ja będę na 23:00 na parkingu krokusa bliżej BP, jak coś to macie do mnie numer. ok
  9. może być ;-) Jak coś to około 23 mógłbym być tylko tam parking już chyba zamknięty.
  10. Ja jeszcze będę wyjeżdżał to w razie W możemy się spocić ;-)
  11. Jak będzie tak lało to na pewno będzie dużo ludzi na pikniku ;-)
  12. Pochwal się Jeszcze ich nie mam ale raczej będę celował w ten sam prosiakowy wzór ;-)
  13. A wiesz że znalazłem ;-) ? Przechodzę niestety na 18" i nówki opony co by nie było jak tak jak przy tych teraz. Jakoś to może jeszcze będzie wyglądało a i żona może będzie szczęśliwsza że ciut wyższy profil.
  14. Sprzedałem prosiaki :-(
  15. sprzedawaj kupisz cos nowszego aby b5 wygladal jeszcze lepiej w nowych bucikach coś nowszego do B5 nie za bardzo pasuje ---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ---------- to sprzedawaj przecież masz 15ki hehehehe, no właśnie ;-) Ty się śmiej ale na nich mógłbym posadzić auto bardziej niż Ty ;-)
  16. Mam kupca na prosiaki :/ Zdecydowany, napalony i płaci praktycznie tyle ile chce :/
  17. poszuakaj sobie na morele.net i wyślij mi PW. Zapytam kolegi ile może mi zejść. Fakturę wystawi.
  18. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    jak przeglądarka ?
  19. pv dzięki ---------- Post dopisany at 11:03 ---------- Poprzedni post napisany at 11:02 ---------- mówiłem Ci abyś mi go podrzucił ;-) daleko nie masz ;-) nawet do pracy przecież powiedziałeś, że sobie z tym nie poradzisz nie pamiętam co Ci sę tam stało. Rebalingu Ci nie zrobię ale sprawdzić mogę i ewentualnie dobrać jakąś kartę
  20. Ja tu jeżdżę: Mobil-tech ---------- Post dopisany at 10:58 ---------- Poprzedni post napisany at 10:57 ---------- mówiłem Ci abyś mi go podrzucił ;-) daleko nie masz ;-) nawet do pracy
  21. A bo on jak i ja ma 100000000 pomysłów na sekundę ;-) ---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ---------- PS: On będzie z laską nie ze mną ale pojadą ze mną w aucie.
  22. Kolega z Krakowa mi pisał że zabrałby się ze mną. Możesz do zapisać na rezerwę: Puchacz + 1. Zaraz mu wyślę info aby przelał Ci kaskę.
  23. załatwialem tam wgniotki. rewelacja i swietnie sie dogadalem cenowo. ja ich polecam. JA też polecam ---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:43 ---------- właśnie dostałem tel.że zalało garaż z moją Dwójką upsik :/
  24. Wszyscy się rozpuścili ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.