Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Aż dziwne że opona cała.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No i prosiaki przed chwilą pojechały do Kutna :/ Szkoda ich
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mam dwa 15mm ze srubami. na jak dlugo chcesz pozyczyc? No tyle co pojadę i wrócę, tylko jeszcze nie dogadałem się z kolesiem co do terminu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam na oku felgi w Katowicach. Mają ET55 wiec raczej na bank będą przycierały od wewnątrz. Pewnie z 15mm trzeba będzie tam wsadzić, więc potrzebuję tylko na przymiarkę.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ma ktoś jakieś dystanse do pożyczenia albo na handel ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
16 Ci nie wchodzą ? Wiem że ori właziły.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki i Tobie. Milo bylo w koncu zobaczyc :-) Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wjazd powinien być od strony macka/norauto, ja będę na 23:00 na parkingu krokusa bliżej BP, jak coś to macie do mnie numer. ok
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
może być ;-) Jak coś to około 23 mógłbym być tylko tam parking już chyba zamknięty.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja jeszcze będę wyjeżdżał to w razie W możemy się spocić ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak będzie tak lało to na pewno będzie dużo ludzi na pikniku ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pochwal się Jeszcze ich nie mam ale raczej będę celował w ten sam prosiakowy wzór ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A wiesz że znalazłem ;-) ? Przechodzę niestety na 18" i nówki opony co by nie było jak tak jak przy tych teraz. Jakoś to może jeszcze będzie wyglądało a i żona może będzie szczęśliwsza że ciut wyższy profil.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sprzedałem prosiaki :-(
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sprzedawaj kupisz cos nowszego aby b5 wygladal jeszcze lepiej w nowych bucikach coś nowszego do B5 nie za bardzo pasuje ---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ---------- to sprzedawaj przecież masz 15ki hehehehe, no właśnie ;-) Ty się śmiej ale na nich mógłbym posadzić auto bardziej niż Ty ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam kupca na prosiaki :/ Zdecydowany, napalony i płaci praktycznie tyle ile chce :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
poszuakaj sobie na morele.net i wyślij mi PW. Zapytam kolegi ile może mi zejść. Fakturę wystawi.
-
[B5 AJM] OGrowóz
jak przeglądarka ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pv dzięki ---------- Post dopisany at 11:03 ---------- Poprzedni post napisany at 11:02 ---------- mówiłem Ci abyś mi go podrzucił ;-) daleko nie masz ;-) nawet do pracy przecież powiedziałeś, że sobie z tym nie poradzisz nie pamiętam co Ci sę tam stało. Rebalingu Ci nie zrobię ale sprawdzić mogę i ewentualnie dobrać jakąś kartę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja tu jeżdżę: Mobil-tech ---------- Post dopisany at 10:58 ---------- Poprzedni post napisany at 10:57 ---------- mówiłem Ci abyś mi go podrzucił ;-) daleko nie masz ;-) nawet do pracy
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
lepiej daj go osobno ;-)
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
A bo on jak i ja ma 100000000 pomysłów na sekundę ;-) ---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ---------- PS: On będzie z laską nie ze mną ale pojadą ze mną w aucie.
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Kolega z Krakowa mi pisał że zabrałby się ze mną. Możesz do zapisać na rezerwę: Puchacz + 1. Zaraz mu wyślę info aby przelał Ci kaskę.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
załatwialem tam wgniotki. rewelacja i swietnie sie dogadalem cenowo. ja ich polecam. JA też polecam ---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:43 ---------- właśnie dostałem tel.że zalało garaż z moją Dwójką upsik :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wszyscy się rozpuścili ;-)