Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. Mam dwa tzn wzialem 2 d2s. Teraz dopiero przeczytałem. Dzieki wielkie stary za pomoc :-) Naciapane z sedesu ... ---------- Post dopisany at 00:17 ---------- Poprzedni post napisany at 00:16 ---------- Co to za impreza bez pal :-) Naciapane z sedesu ...
  2. Panowie, jakby ktos miał wolny zarnik d2s to plizz weźcie :-) Naciapane z sedesu ...
  3. Do zobaczenia na miejscu :-) Naciapane z sedesu ...
  4. OGr odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    W dobrym bylem stanie tylko telefon wie lepiej co ja chce napisac. Naciapane z sedesu ...
  5. Pieknie :-) Naciapane z sedesu ...
  6. Ja tez jade jutro. Tzn w sumie juz dzisiaj ale narazie dojechalismy do Belhatowa. Narazie kola cale :-) Naciapane z sedesu ...
  7. OGr odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    z tym to masz sklep ? ;-)
  8. Dojedziesz ;-) Tak swoją droga to chyba lepiej jechać gdzieś w peletonie z innymi w razie W jakby komuś opona stzreliła hehe ;-)
  9. To wywal pb bagażnika i tankuj w trasie ;-) Jedź wolniej bo mam kupę drogi do pokonania.
  10. Jedź wolniej albo rozwal bagaż po całym aucie.
  11. Mieścisz w nim rodzinkę ? Muszę obadać go kiedyś ;-)
  12. Jak czytasz forum.. Trochę mnie nie było.
  13. z litr soku z lipy do polerki w srodku tez mozesz chlapnac Ja dzis do roboty autobusem:grin: szkoda zeby fure wybrudzic, rano umylem szyby, nasmalcowalem opony, wieczorem zatankowac i gotowa do drogi Garaż się przydał ;-) ?
  14. U mnie chociaż xenon wleciał i ledy na przód
  15. Kupiłeś to X3 ?
  16. Weź weź przyda się jak trzeba będzie kogoś przeczyścić
  17. OGr odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Paweł no co Ty gadasz :-( A ja już Cię zareklamowałem kumplowi ...
  18. Mówiłem to nie nie nie, jakby wyleciał cały to bylibyście szczęśliwi do końca życia ;-)
  19. Tablib z jednej strony nie ma to znaczenia gdzie ale z drugiej strony może daruj sobie zlot i zróbcie to sami gdzieś gdzieś w miejscu bardziej romantycznym ;-)
  20. Pierścionek wrzuć w dolot, przygazuj, każ kobiecie stać przy wydechu i łapać ;-)
  21. OGr odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Zajefajnie się przezentuje ;-) Musze go obadać w ostrowie ;-)
  22. Za mało rudej, za dużo czystej ;-)
  23. tylko o mnie nie zapomnij Spoko, spoko, Twoją kaskę właśnie przepiłem :drunk: zartowałem będą, spoko ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.