Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. nie lepiej poszukać kw pod Q w PL albo w DE ? albo to: Zawieszenie gwint Audi A4 B5 Quattro Eibach Bilste (3415472702) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ? ---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ---------- Zapytaj też tutaj: Zawieszenie KW gwint wariant 1 Audi A4 B5 TDI V6 (3458160639) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  2. telas to ja płaciem i plosiem mnie psytulowywać! stary, właśnie starałęm się rozszyfrować o co Ci chodzi i zastanawiałęm się czy polać kolejnego czy sobie dać spokój ;-) I jednak sobie poleję hehehe Żony nie ma to mogę psytulować ;-)))
  3. Podam Ci numer konta na PW Ja nie wiem co Was tak śmieszy... Nic tylko się cieszyć, że znalazł się bezinteresowny oferent, chcący sfinansować zmianę koloru dobra, to będę płakać teraz hehehehehehe, no włąśnie, bez śmiacia mi tu :polew::polew: PS: Kaju wybacz ale pijany już jestem ;-)
  4. z nimi jest coś nie tak. Jakim cudem tam są 3 rozstawy ?
  5. Podam Ci numer konta na PW Nie wiem co tu śmiesznego. I tak nie wysłał ;-)
  6. 19" z naciągiem i lepiej leżą
  7. Podam Ci numer konta na PW ok, wyślij ;-)
  8. Max a nie chcesz go od razu przemalować póki nie masz innych gratów ?
  9. godzina 19-20 Krokus? Po północy dopiero będę miał auto :-( Jutro jak najbardziej, albo w środę. Swoją drogą musimy się spiknąć abym Ci lapka oddał, tylko że mam go w robocie.
  10. ale ładniejszy ;-) ---------- Post dopisany at 11:39 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ---------- I żółty kwestia gustu, mi się podoba ;-) Tylko akurat słyszałem że ten akurat jest popowodziony :/
  11. no przestań, jakbyś chciał eSę to był kupił sedana, np tego: Audi S4 28400.00 PLN. Bolesławiec - otoMoto.pl
  12. AVANTA ? No w to nie uwierze hehe ;-)
  13. nie ma b6 nie ma sygnatury Sprzedales ? Naciapane z sedesu ...
  14. ja też Ci dziękuje kolego.. Wróciłes juz? Lapka mam w firmie. Naciapane z sedesu ...
  15. To jest dobry motyw :-) Naciapane z sedesu ...
  16. Chcą, tylko piatek sobota niedziela Miał byc piatek, sobota, niedziela to bylo malo ludu :/ Naciapane z sedesu ...
  17. szafa, dać ci link do doczytania? I ja chcę ;-)
  18. Za wąski będzie, tam ponoć dużo więcej miejsca się nie robi.
  19. Przecież Ty nawet o 3 czy 4 rano byłeś w dobrym stanie. Nooo przynajmniej szedłeś prosto ;-)
  20. Usłyszał o 1.6 i od razu sprawdził czy to Any na pewno prawda :-) Naciapane z sedesu ...
  21. Prawidłowo ;-) Też mam to w planach ale najpierwej inne rzeczy ;-) Tablice może lepiej sobie załatw kwadratową i przymocuj do kratki przy halo ?
  22. Jakoś nas minęło, spoko.
  23. Ja pisałem do sick-stickers.pl i mają tyle roboty że nie mają czasu na robienie rzeczy na zamówienie. Właśnie od nich mamy zlotową wlepkę Były wlepy ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.