Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale to ode mnie z firmy było pewne. Przejęli go za długi i chcieli się szybko pozbyć dlatego taka cena. Zeszło na pniu do jakiegoś handlarza.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale to są już młodsze roczniki i większa dużo kasa, wszystko się rozchodzi ile ma przeznaczone na auto. Pisałem jakiś czas temu że u nas w firmie był do sprzedania chyba 2005r ale z wsadzonym silnikiem ASB 232KM. Poszedł za 36000 z fakturą. I wtedy też na Allegro wisiał z tym samymn silnikiem z 2007 chyba roku za 37000 zł. Oba z Krakowa i zarejestrowane.
-
[B5 AJM] OGrowóz
Może też kwestia filtra na zdjęciach. Poniżej zwykłe foto:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chyba lepiej jak poszukasz tego silnika w wersji 232KM lub 240KM
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
sruby klucze kable przekazniki probowki vagi i inne no właśnie i mój bardziej w tą stronę mój chyba pójdzie bo na detaling to na pewno nie będzie czasu :/
-
[B5 AJM] OGrowóz
Ja już też się przekonałem. Za to zauważyłem że auto dużo lepiej wygląda na nich w nocy jak się odbijają przydrożne lampy niż w dzień ;-)
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
A ja mam jeszcze tyle rzeczy do zrobienia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Juz po? No ladnie. Fanta jakby Ci sie nudzilo to bede dzisiaj wieczorem w garazu u Pucha. Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie gdzie w Krakowie poza ring-tuning można zamówić dystanse pod zamówienie ? W ringu mi takich nie zrobią jak chce :-/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A dach dalej jest zamknięty w GK ? Tam było spoko.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a jest jakaś inna miejscówka ? nie no pewnie można kisić się pod dachem Jakby żona jednak nie miała dyżuru to ja będę.
-
[B5 AJM] OGrowóz
Żona generalnie uważa, bez przesady a z odsłoniętymi rantami sam raz zahaczyłem. Tu ma ranty osłonięte to myślę że sobie poradzi ;-)
-
[B5 AJM] OGrowóz
prosiaki byłby o niebo lepsze i kultowe no ale cóż Niby tak ale było też kilka minusów ;-)
-
[B5 AJM] OGrowóz
Mam wrażenie że są dużo lepsze niż prosiaki ;-) Narazie to tylko pierwsza przymiarka. Na pewno jeszcze zejdę ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jest podjazd przy ul. Włoskiej na parkingu strzeżonym, dzwon to Ci wytlumacze ;-) dzięki, jak poszukam, jak coś to będę dzowonił ;-) ---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ---------- na Okulickiego też jest na wysokości nowej myjni i wulkanizatora Ale ten jest chyba prywatny z tego domu który tam stoi nie ? W okolicy Azorów itp nic nie kojarzycie ?
-
[B5 AJM] OGrowóz
Tak tez musze zrobic :-) Tylko mam mase innych rzeczy do zrobienia jeszcze. Naciapane z sedesu ... ---------- Post dopisany 08-07-2013 at 09:32 ---------- Poprzedni post napisany 07-07-2013 at 21:24 ---------- Kilka zdjęć z prac w nocy: Oraz wstępna polerka ;-)))
-
[B5 AJM] OGrowóz
Dystanse będą na zamówienie bo felgi sa pod piaste bodajrze 66,5, wiec dystanse zamówie z przejściem z piasty audi na merca. Niestety nie mam tylko bladego pojecia jaki wsadzic z tylu. Pewnie sie skończy tym ze zmowie kilka. Strzelam ze około 17mm byloby ok ale nie wiem czy koło od wewnątrz nie przytrze o sprezyne :/ Naciapane z sedesu ...
-
[ALL B5] szerokie s4
Osłoną zbiorniczka wspomagania ;-) Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie czy gdzies sw Krakowie jest podjazd gdzie można wjechać i odkręcić cos spod auta? Naciapane z sedesu ...
-
[B5 AJM] OGrowóz
Zobaczysz w Ostrowie ;-)
-
[B5 AJM] OGrowóz
Ja go grzeje caly czas ;-) PS: Mam tyko nadzieje ze wyjadę z tego zasranego garazu podziemnego ;-) Naciapane z sedesu ...
-
[B5 AJM] OGrowóz
Dopiero co skończyłem przymiarke. Zabawy co nie miarą ;-) Zbieram zabawki i jade sie przejechać ;-) Naciapane z sedesu ...
-
[B5 AJM] OGrowóz
Wneki zostaja czarne ale popracuje nad detalami tych felg :-) Najpierw jednak musze je spasowac ;-) Naciapane z sedesu ... ---------- Post dopisany 06-07-2013 at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany 05-07-2013 at 20:17 ---------- Spy photo. Narazie testowe ustawienie ale dzisiaj wpada mniejszy dystans ;-)
-
[ALL B5] szerokie s4
Spytaj Gwertego czy czegoś nie ma.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zdawało mi się że tam coś więcej miałeś ;-) ?