Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. Ale to ode mnie z firmy było pewne. Przejęli go za długi i chcieli się szybko pozbyć dlatego taka cena. Zeszło na pniu do jakiegoś handlarza.
  2. Ale to są już młodsze roczniki i większa dużo kasa, wszystko się rozchodzi ile ma przeznaczone na auto. Pisałem jakiś czas temu że u nas w firmie był do sprzedania chyba 2005r ale z wsadzonym silnikiem ASB 232KM. Poszedł za 36000 z fakturą. I wtedy też na Allegro wisiał z tym samymn silnikiem z 2007 chyba roku za 37000 zł. Oba z Krakowa i zarejestrowane.
  3. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Może też kwestia filtra na zdjęciach. Poniżej zwykłe foto:
  4. Chyba lepiej jak poszukasz tego silnika w wersji 232KM lub 240KM
  5. sruby klucze kable przekazniki probowki vagi i inne no właśnie i mój bardziej w tą stronę mój chyba pójdzie bo na detaling to na pewno nie będzie czasu :/
  6. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ja już też się przekonałem. Za to zauważyłem że auto dużo lepiej wygląda na nich w nocy jak się odbijają przydrożne lampy niż w dzień ;-)
  7. A ja mam jeszcze tyle rzeczy do zrobienia
  8. Juz po? No ladnie. Fanta jakby Ci sie nudzilo to bede dzisiaj wieczorem w garazu u Pucha. Naciapane z sedesu ...
  9. Panowie gdzie w Krakowie poza ring-tuning można zamówić dystanse pod zamówienie ? W ringu mi takich nie zrobią jak chce :-/
  10. A dach dalej jest zamknięty w GK ? Tam było spoko.
  11. a jest jakaś inna miejscówka ? nie no pewnie można kisić się pod dachem Jakby żona jednak nie miała dyżuru to ja będę.
  12. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Żona generalnie uważa, bez przesady a z odsłoniętymi rantami sam raz zahaczyłem. Tu ma ranty osłonięte to myślę że sobie poradzi ;-)
  13. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    prosiaki byłby o niebo lepsze i kultowe no ale cóż Niby tak ale było też kilka minusów ;-)
  14. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Mam wrażenie że są dużo lepsze niż prosiaki ;-) Narazie to tylko pierwsza przymiarka. Na pewno jeszcze zejdę ;-)
  15. Jest podjazd przy ul. Włoskiej na parkingu strzeżonym, dzwon to Ci wytlumacze ;-) dzięki, jak poszukam, jak coś to będę dzowonił ;-) ---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ---------- na Okulickiego też jest na wysokości nowej myjni i wulkanizatora Ale ten jest chyba prywatny z tego domu który tam stoi nie ? W okolicy Azorów itp nic nie kojarzycie ?
  16. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Tak tez musze zrobic :-) Tylko mam mase innych rzeczy do zrobienia jeszcze. Naciapane z sedesu ... ---------- Post dopisany 08-07-2013 at 09:32 ---------- Poprzedni post napisany 07-07-2013 at 21:24 ---------- Kilka zdjęć z prac w nocy: Oraz wstępna polerka ;-)))
  17. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dystanse będą na zamówienie bo felgi sa pod piaste bodajrze 66,5, wiec dystanse zamówie z przejściem z piasty audi na merca. Niestety nie mam tylko bladego pojecia jaki wsadzic z tylu. Pewnie sie skończy tym ze zmowie kilka. Strzelam ze około 17mm byloby ok ale nie wiem czy koło od wewnątrz nie przytrze o sprezyne :/ Naciapane z sedesu ...
  18. Osłoną zbiorniczka wspomagania ;-) Naciapane z sedesu ...
  19. Panowie czy gdzies sw Krakowie jest podjazd gdzie można wjechać i odkręcić cos spod auta? Naciapane z sedesu ...
  20. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Zobaczysz w Ostrowie ;-)
  21. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ja go grzeje caly czas ;-) PS: Mam tyko nadzieje ze wyjadę z tego zasranego garazu podziemnego ;-) Naciapane z sedesu ...
  22. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dopiero co skończyłem przymiarke. Zabawy co nie miarą ;-) Zbieram zabawki i jade sie przejechać ;-) Naciapane z sedesu ...
  23. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Wneki zostaja czarne ale popracuje nad detalami tych felg :-) Najpierw jednak musze je spasowac ;-) Naciapane z sedesu ... ---------- Post dopisany 06-07-2013 at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany 05-07-2013 at 20:17 ---------- Spy photo. Narazie testowe ustawienie ale dzisiaj wpada mniejszy dystans ;-)
  24. Spytaj Gwertego czy czegoś nie ma.
  25. zdawało mi się że tam coś więcej miałeś ;-) ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.