Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. X5 też nie będzie tanie w eksloatacji ;-)
  2. Zamieniamy i po sprawie ;-)
  3. Jak masz kasiorę to bierz. Ja bym chętnie przygarnął Twoje body pod kolor ;-)
  4. Dodałem jeszcze info u siebie na stronce: Audi moją pasją | Pasja – to coś, co pomaga uciec nam od codzienności… Coś, co pozwala nam wyzwolić z siebie emocje, stać się prawdziwym sobą Może ktoś się skusi.
  5. Wziąłeś tą wypaśną spod Katowic ? Fajna opcja, za ile wytargałeś ?
  6. Sprzedaję lapka i fele: Asus F5M 15"AMD 2.2GHz 2GB RAM 120GB GF WinXP (3325391729) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Porsche Turbo Cup 3 19/8.5 5x112 215/35/19 NIE RH (3322778591) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:44 ---------- Panowie ktoś tu sprzedawał LEDY ? Potrzebuję W5W i H7 w lampy
  7. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    w cenie tych Rotiformów kupiłbyś Żonie dupowóz no i ja mu to samo mówie... niech kupi żonie auto a jeździ dalej na prosiakach Ty mi mówisz ze to koza i żebym zlazil niżej a na tych prosiakach nie ma jak, sam widziałeś. Naciapane z sedesu ...
  8. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    I co ja mam Ci odpowiedzieć ;-) ? Liczę że nie zniszczy ;-)
  9. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Hmmmmm
  10. Ogr przecież to są bardzo dobre parametry, dystansami możesz zrobić wszystko co sobie tylko życzysz z tego, brać i nie zastanawiać się, bo sezon minie i znów trzeba będzie jeździć na jakiejś 15 lub 16 w porywach do 17'tki Wystawiłem znowu prosiaki, tym razem z oponami ;-) Pójdą za ile pójdą i kupię coś innego ;-)
  11. oj a to masz je w 8J ? Te roti mają 8.5 i ET45, do tego 19". Może by to jakoś wlazło.
  12. A ja nie mam tylnej wycieraczki ;-))) Zresztą, kto by chciał moje auto ;-) ---------- Post dopisany at 11:14 ---------- Poprzedni post napisany at 11:11 ---------- faktura VAT Radim, jakie Ty masz ET na tych RS-ach ? 43 ? dawałeś jakieś dystanse ? Przymierzałeś je wogóle bez dystansów ? Nie obcierają od wewnątrz ?
  13. dzwonię i nic widział ... ale chyba nie do mnie OGr, Puchacz, Miodzio - dzięki za spota Dzięki za pomoc. W weekend muszę je porządnie wyregulować bo faktycznie walą krzywo jak fix i wydaje mi się że za wysoko :-( Ale jak wracałem w nocy to teraz na nich jak za dnia ;-) ---------- Post dopisany at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany at 09:17 ---------- fanta, bierzemy na spółkę ? ;-) ROTIFORM NUE RARYTAS 19 CALI 8.5J CULT NIE BBS (3321813861) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  14. Wpadnij do Pucha wieczorem, bedziemy bixenon dzisiaj do mnie wsadzac :-) Naciapane z sedesu ... nooo to git na pewno podjadę.. pochwalę się swoim bixem zobaczymy może jeszcze gdzieś dziś spocik będzie Ja montuje i ruszam dalej w trasę. Pewnie będę u niego około 20:30 Naciapane z sedesu ...
  15. Wpadnij do Pucha wieczorem, bedziemy bixenon dzisiaj do mnie wsadzac :-) Naciapane z sedesu ...
  16. ja chodziłem. Jak chcesz trenera to idź na Wrocławską. Tam Ci koleś wszystko rozpisze, pokaże i popropowadzi. Nawet sam myślałem czy by się nie zapisać ale żywcem nie mam kiedy :/
  17. a mi wróciły po przeróbce na bixy ;-) czekam tylko na jeden żarnik i montuję ;-) Jeden sprawdzałem i jest mega różnica ;-)
  18. Panowie ma ktoś oponkę 225/35/19 ? Potrzebuję w sumie tylko pożyczyć, założyć na felgę i przymierzyć na aucie czy to wogóle wejdzie jako tako.
  19. przyjedź dziś to przymierzymy - Dzisiaj nie dam rady a felgi leżą u Pucha w piwnicy.
  20. Fanta, nie chcesz ? Porsche Turbo Cup 3 19" 8.5" ET35 5x112 (3277478166) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  21. Kup sobie kondon na podstawę anteny taką jak ja mam ;-) Tylko dobierz do swojej anteny. Guma pod antenę CB WILSON Little 110mm Rzeszów (3251734366) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  22. a kolego dzisiaj co robisz?? może dzisiaj zrobimy jakiegoś mini spota z piwkiem i grillem ?? jadę do Dąbrowy :/ Wczorajszy wieczór spędziłem w towarzystwie whisky ;-)
  23. Jak mam być szczery to mi Niedziela wogóle nie pasuje ale ja co tydzień nie bywam.
  24. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    prawie jak moje... a czemu nie chcesz moich 18tek skoro 19 miałeś zmieniać na 18? możemy przymierzyć ale wydaje mi się że nie wejdą :/
  25. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Namierzyłem coś takiego: FELGI ALUMINIOWE R19 5X112 MERCEDES VW SKODA AUDI (3272187473) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Muszę się tylko dowiedzieć jakie ET, szerokość i piasta.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.